Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

o beje man ta vistiena su ryziais irgi neskanu buvo smile.gif du kart dariau ir abu kartus ryzius ede suo smile.gif vistiena zinoma normali kaip ir visada gavosi smile.gif zodziu, bet kalte suverciau, kad nesusisneku as su ryziais ir ju prieskoniais wink.gif o kadangi nesusisneku, tai daugiau nedarysiu smile.gif

nelabai megstu receptu kur neparasyta ka tiksliai det, na ten raso "nepamazinkit prieskoniu ant ryziu nes gausis preski".. tai man viena kart gavosi be skonio, kita kart isvis nevalgomi biggrin.gif tokiai vistai kaip as matyt reikia tiksliai parasyt kokie prieskoniai naudojami su ryziais (be kario), nes tame visas patiekalo sustrumas pasirodo ir yra
Atsakyti
aš tai nesuprantu kam tuos vėjus keliat? nu nepatiko,ačiū už nuomonę ir užteks. Bet ne plėtotis,aiškintis dar reikia...

Žinot tikrai maistą dar reikia mokėti gaminti ir tikrai jį reikia gaminti su meile jei nori,kad gautųsi skanu,gražu ir t.t. čia kaip mano draugė- visus receptus nusirašinėja,laidas apie maisto gaminimą žiūri, o nieko nesigauna,nes pas ją principas irgi : aj sumečiau sumečiau viską,pašoviau į orkaitę ir psio.

p.s. na gal jau pakaks off topicų ax.gif poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julya: 11 vasario 2010 - 13:35
QUOTE(Julya @ 2010 02 11, 14:34)
nu nepatiko,ačiū už nuomonę ir užteks. Bet ne plėtotis,aiškintis dar reikia...


Aiskinamasi ir pletojamasi del to, kad kitos zinotu, ka galima daryti kitaip, geriau, kas patiko patiekale ir kas ne. Tema skirta diskusijoms. Jei vien tik receptu reikia, tai atrodo skyrelyje yra tema, kur vien receptu nuorodos, jei neklystu. Man pvz. visi sie komentarai naudingi, nes kalbama apie patiekala, kuri planavau daryti. O jei nieko jame ypatingo, kaip rasoma, tai butu gaila tik orkaite degint 2 val. Todel tema tikrai nera off topic.
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2010 02 11, 14:29)
cia siaip citata  "sudejai, pasovei ir valgai" , o ne mano pasakymas  4u.gif



Greiciau viska visos sakom, kol musu nepratryne laugh.gif
Jei jau kalbeti rimciau apie patiekalo gamyba ir ta vadinama ''cinkeli'', reiktu gal pradeti nuo to , kokius produktus pasirinkti, kad isgauti patiekalo tikraji skoni, cia velgi, kas vista perka is kaimo, o kas is maxes, apie ryzius sakyti taip pat gal reiketu, nes rusiu, oi kiek yra, mastom apie mesos marinavima, itrinima, apvoliojima ir t.t., toliau gal galvojam, kad ko nepadaugint, nepamazint, ragaujam, ivertinam pagal savo skoni, druska prieskonius, kai sudedam, nepamirstam laiks nuo laiko atidaryti orkaites ir aptepti sepeteliu vistytes virsu, ar apslakstyti skysciu, pagalvoti apie viska reiketu, jei mums tas patiekalas is tiesu rupi, bet jei pasiskaitau recepta, tik sumetu, ka turiu po ranka, ateinu po kiek laiko ir jau noriu sedevro, nu taip manau, kad nebuna, arba labai jau isalkes esi zmogus , be to niekada nesiimu vertinti is pirmo karto, gal antra karta visai kitaip jau atrodys bigsmile.gif
Atsakyti
Įlindau pasisemti įdėjų vakarienei, o čia 4 psl bla bla bla apie vieną ir tą patį blink.gif mega_shok.gif
Tai dabar taip ir varysit, kol temą damušit?
Išsakėt savo nuomones ir gal jau gana, nes tema nebeatspindi pavadinimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinukas @ 2010 02 11, 13:58)
Įlindau pasisemti įdėjų vakarienei, o čia 4 psl bla bla bla apie vieną ir tą patį  blink.gif  mega_shok.gif
Tai dabar taip ir varysit, kol temą damušit?
Išsakėt savo nuomones ir gal jau gana, nes tema nebeatspindi pavadinimo  doh.gif

Sutinku 4u.gif
Mergaites gal jau tikrai pakaks? A? blush2.gif gal geriau apie kotletus, cepelinus ar kepsniu pasnekam? unsure.gif butu daug smagiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2010 02 11, 14:29)
cia siaip citata  "sudejai, pasovei ir valgai" , o ne mano pasakymas  4u.gif
Papildyta:

va

Suprantu,kad jums patogu viska issiversti pagal save.Mintis siuose zodziuose buvo,kad viskas slypi paprastume.Bet tai nereiskia,kad as sudrebiau viska i skarda ir laukiu doh.gif Megstu gaminti ir gaminu su didziausiu CINKELIU ir paprastus patiekalus tongue.gif Ir man neuzkliuva kieno nors zodziai.Patiko gaminu dar karta,nepatiko nebegaminu ir nematau reikalo aiskintis kur kas pakase koki cinkeli. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 02 11, 13:41)
Aiskinamasi ir pletojamasi del to, kad kitos zinotu, ka galima daryti kitaip, geriau, kas patiko patiekale ir kas ne. Tema skirta diskusijoms. Jei vien tik receptu reikia, tai atrodo skyrelyje yra tema, kur vien receptu nuorodos, jei neklystu. Man pvz. visi sie komentarai naudingi, nes kalbama apie patiekala, kuri planavau daryti. O jei nieko jame ypatingo, kaip rasoma, tai butu gaila tik orkaite degint 2 val. Todel tema tikrai nera off topic.



deja,suklydot. pasiskaitykite temos pavadinimą.
Atsakyti
QUOTE(Julya @ 2010 02 11, 15:03)
deja,suklydot. pasiskaitykite temos pavadinimą.


Nesuklydau smile.gif Prasau, tema tik su nuorodomis.
http://www.supermama...howtopic=318793

Diskusija baigiame, nes tuoj adminai pratrins viska.
Atsakyti
QUOTE(Esprit @ 2010 02 11, 11:15)
Tokiu metaliniu greiciausiai tik turguj yra, bet as turiu is Tupperware plastikine.
user posted image

Niekaip nerandu blush2.gif
Gali imesti man nuoroda raba kaip ji vadinasi, aciu ax.gif
Nors matau, kad as cia su savo koldunais ne i tema, maisau diskutuoti apie skoniu skirtumus biggrin.gif
Norejau imesti vakaryksti patiekala, bet matau, kad jis tiesiog liks nepastebetas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiena @ 2010 02 11, 14:12)
Norejau imesti vakaryksti patiekala, bet matau, kad jis tiesiog liks nepastebetas  unsure.gif


Meskite ir tiktai greitai, gal pasikeis diskusiju tema ax.gif as tai tikrai pastebesiu unsure.gif ..... net labai labai pastebesiu hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitulka: 11 vasario 2010 - 14:17
Gal gana jau tais komentarais metytis? cia jau gaunasi ne nuomones issakymas, bet noras irodyti savo tiesa... 4u.gif
Vienam patiko, kitam ne, kiekvienas skaitantis susidarys nuomuone apie patiekala ir gamins ji arba ne. Kiekvienas renkasi pagal savo skoni. mirksiukas.gif
geriau toliau dekite savo patiekaliukus, laukiu su nekantrumu wub.gif

p.s: neverta kreipti demesio i komentarus, kurie to demesio neverti ir tiek biggrin.gif
Atsakyti