Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

QUOTE(laizanika @ 2011 01 29, 17:23)
Aciu, bene cia sitos ir bus  thumbup.gif
O super, aciu, tik kad abi nuorodos atidaro ta paty puslapiuka  g.gif

Matyt ne taip nukopijavau adresą blush2.gif

1.

2.
Atsakyti
Ta Monkey bread esu kepusi ne vieną kartą. Labai skanus, pats mėgstamiausias mūsų šeimos mielinis pyragas.
Atsakyti
Vakar bandžaiu bandeles su obuoliais ir su varške,nu bet jau purumas ir minkštumas 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 02 09, 11:03)
Vakar bandžaiu bandeles su obuoliais ir su varške,nu bet jau purumas ir minkštumas 4u.gif

Labai skaniai atrodo! Pagal kokį receptą kepėt?
Atsakyti
http://skanusgyvenim...-obuoliais.html
Atsakyti
Sveikutes,

ziurejau pries kelias dienas gustavo enciklopedija su kleckiu ir patiko labai lengvas receptas prancuzisku rageliu,bet kai ziuri su vaiku,tai nespeji uzsirasyt arba gerai isimint doh.gif atsimenu,kad buvo sudetine dalis varske ir,kad labai labai lengvai daroma.gal kuri zino toki prancuzisku rageliu recepta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 02 09, 13:05)

ačiū.
Atsakyti
Gal galit man atsakyt i toki kvaila klausima ax.gif Jei neturiu tos sluoteles su kuria aptepama bandele kiausinio plakiniu su kuo dar tadfa galeciau tai padaryt? 4u.gif dekui
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 02 09, 11:03)
Vakar bandžaiu bandeles su obuoliais ir su varške,nu bet jau purumas ir minkštumas 4u.gif
user posted image

Sias bandeles kepiau kokius 5 katrus, nu jus man pasakykit- kaip iskocioti tesla ir graziai supjaustyt, as kai supjaustau kaip ten rasoma, tai man teska susitraukia ir storiau ir ploniau kociojau, na nesigauna man jos grazios, taip, skonis skanus tikrai, na bet norisi isvaizdos, cia taip graziai atrodo, o man jos .... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2011 02 09, 12:38)
Gal galit man atsakyt i toki kvaila klausima ax.gif Jei neturiu tos sluoteles su kuria aptepama bandele kiausinio plakiniu su kuo dar tadfa galeciau tai padaryt? 4u.gif dekui

As visad naudoju akvarelei skirta teptuka, tik platu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2011 02 09, 12:38)
Gal galit man atsakyt i toki kvaila klausima ax.gif Jei neturiu tos sluoteles su kuria aptepama bandele kiausinio plakiniu su kuo dar tadfa galeciau tai padaryt? 4u.gif dekui


dar esu bandžius servetėle, bet nelabai gerai, o visai neblogai gaunas marliuku. Išsikerpi kvadratą, suimi už visų šonų ir kampų, mirkai ir tepi.
Atsakyti
Dekui labai wub.gif
Atsakyti