Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (X Tema)

QUOTE(Ramsius @ 2012 10 19, 09:05)
), kilo ikyri mintis..."o kodėl aš negalėčiau darbe pažiūrėti filmo...Na, nors truputį.... g.gifdoh.gif  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

Vienžu, liga progresuoja doh.gif  lotuliukas.gif

Jo jo, ir man buvo šitie simptomai. Bet praėjo biggrin.gif
Nors kolega už sienos girdžiu kartais pažiūri lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 10 19, 08:47)
Jo jo, ir man buvo šitie simptomai. Bet praėjo biggrin.gif 
Nors kolega už sienos girdžiu kartais  pažiūri lotuliukas.gif


Sakot praėjo rolleyes.gif
Nu pažiūrėjau 1 seriją. Spėjau kol kolegių nebuvo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 10 19, 09:47)
Jo jo, ir man buvo šitie simptomai. Bet praėjo biggrin.gif 
Nors kolega už sienos girdžiu kartais  pažiūri lotuliukas.gif


QUOTE(Ramsius @ 2012 10 19, 10:01)
Sakot praėjo rolleyes.gif
Nu pažiūrėjau 1 seriją. Spėjau kol kolegių nebuvo tongue.gif

Oho kokie šumacheriai mastau.gif
Įsivaizduoju save darbe bežiūrint filmus, vaizdelis būtų toks: kaip pas zuikį ausys arba suglaustos arba stačios (nus reik klausyt gi ar valdžia nežengia link kabineto) ir žinoma priešinfarktinė būsena nuo įtampos ir baimės bijau.gif Tai pagalvojau aš čia, pasitariau su savim ir nusprendžiau- aš dar noriu gyventi umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 19, 09:05)
Pagaliau penktadienis thumbup.gif
Kai vakar trečią nakties priverstinai išjungiau kompą, nes jau momentais nieko nebemačiau (aš vis dar Семейный детектив kankinu), kilo ikyri mintis..."o kodėl aš negalėčiau darbe pažiūrėti filmo...Na, nors truputį.... g.gifdoh.gif  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

Vienžu, liga progresuoja doh.gif  lotuliukas.gif

O jūs šitą ar mačius? http://kinozal.tv/de...s.php?id=991718 Gal kiek įtemptesnis,bet man vien šitas aktorius wub.gif Nors šiaip tai jis toks ir ,kaip čia kažkada šnekėjom apie Ditkovskytę,toks be emocijų,bet jam man tinka smile.gif
O dėl žiūrėjimo darbe,tai man pačiai niekaip neišeitų,nebent,kaip savaitgaliais daydavo viena kolegė,įsikelt į telefoną ir iš stalčiaus žiūrėt,o va vyrelis,jau pasigavo madą,važiuojant greitkeliais,kad ne taip monotoniška būtų,pasileidžia ir klauso komedijas,pro retą užmesdamas akį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 19 spalio 2012 - 09:43
QUOTE(Visgi @ 2012 10 19, 10:26)
Oho kokie šumacheriai mastau.gif
Įsivaizduoju save darbe bežiūrint filmus, vaizdelis būtų toks: kaip pas zuikį ausys arba suglaustos arba stačios (nus reik klausyt gi ar valdžia nežengia link kabineto) ir žinoma priešinfarktinė būsena nuo įtampos ir baimės bijau.gif Tai pagalvojau aš čia, pasitariau su savim ir nusprendžiau- aš dar noriu gyventi umn.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 10 19, 09:26)
Oho kokie šumacheriai mastau.gif
Įsivaizduoju save darbe bežiūrint filmus, vaizdelis būtų toks: kaip pas zuikį ausys arba suglaustos arba stačios (nus reik klausyt gi ar valdžia nežengia link kabineto) ir žinoma priešinfarktinė būsena nuo įtampos ir baimės bijau.gif Tai pagalvojau aš čia, pasitariau su savim ir nusprendžiau- aš dar noriu gyventi umn.gif


QUOTE(Julsita @ 2012 10 19, 09:42)
O jūs šitą ar mačius? http://kinozal.tv/de...s.php?id=991718  Gal kiek įtemptesnis,bet  man vien šitas aktorius  wub.gif  Nors šiaip tai jis toks ir ,kaip čia kažkada šnekėjom apie Ditkovskytę,toks be emocijų,bet jam man tinka smile.gif
O dėl žiūrėjimo darbe,tai man pačiai niekaip neišeitų,nebent,kaip savaitgaliais daydavo viena kolegė,įsikelt į telefoną ir iš stalčiaus žiūrėt,o va vyrelis,jau pasigavo madą,važiuojant greitkeliais,kad ne taip monotoniška būtų,pasileidžia ir klauso komedijas,pro retą užmesdamas akį smile.gif


Oi ačiu, brangioji už naują porciją clap.gif O ten bus meilių? blush2.gif KAžkaip anksčiau aš šito aktoriaus nebuvau užfiksavus dar, ale dabar man jis toks visai grieko vertas wub.gif Sutinku kad atrodo bejausmis, net ir tame Semejname detektive nesuprasi, ką jis galvoja ir kas pas jį ten viduj...Nu bet kartasi tas ir veža, kaip sakoma. Vyriškas toks labai man jis tongue.gif

Pratęsiant Semejno detektivo temą. Aš taip norėjau kad jie kartu liktų verysad.gif Kam jis su ta žmona vėl susiėjo blink.gif Ale tas nabagas baltaplaukis kvadratiniu veidu kaip kankinosi, matydamas tą anų romaną...Net darbo vietoj gerti pradėjo... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 19 spalio 2012 - 10:36
Ramsiau, o tai SM ne darbe mirksti?
Atsakyti
QUOTE(horos @ 2012 10 19, 10:29)
Ramsiau, o tai SM ne darbe mirksti?

Mano darbas toks, aš prie kompiuterio sėdžiu, tai va ir galiu kartais parašyt ar akimis permesti kai ką...Kai darbo mažiau. Nors ne visada. schmoll.gif
Atsakyti
Kas mėgsta apie daktariukus, o dar čia ir Ярослав Бойко vaidina
Неотложка http://kinozal.tv/de...s.php?id=551249
ir
Неотложка 2 http://kinozal.tv/details.php?id=773615

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 19 spalio 2012 - 12:10
Susitiksim čia XI Tema
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti