Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos suaugusių gimtadienių šventimui

Prasau jeigu tik kam padejo, man viena mmayteparase scenariju ir dar turiu visokiu amblemu ir laikrastuka jeigu ka domina tai galiu imesti rasykite i skype laurencija81 linksmu artejanciu gimtadieniu, o man jau ne uz kalnu tikrasis penktadieni
Atsakyti
ačiū už etiketes žaliaake25.. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes,gruody bus mano vyro jubiliejus,sugalvojome kad mes ir visi sveciai turi but persirenge pasaku ar kitokiais personazais.Na sese bus lape o jos vyras katinas bazilijo is buratino,mano vyro pravarde bajoras,tai mes su vyru busime bajorais,kostiumus tikriausiai nuomosimes is lietuvos kino studijos.....na ir taip toliau dar nezinau kuom bus persirenge kiti sveciai.Tokiam karnavalui reikia kaskokios programos,tik niekaip nesugalvoju kokios,kokiu zaidimu ir panasiai,gal turite ideju,Aciu. smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif merginos, tikrai super scenarijai
Mano vyro gimtadienis irgi gruodzio menesi, tiksliau per kucias, tai po kaledu pirma savaitgali irgi ketiname atsvesti, man tik reiketu ideju pakvietimams ir etikeciu buteliui, taip pat korteliu su vardais ant stalo....

Siuskit ka turit ingamar@gmail.com

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaM: 10 lapkričio 2008 - 21:06
padeki mamytes ir man,gruodzio menesy vyro brolio ir jo zmonos gimtadieniai, niu ir priverte mane ji pravest, bet gyvenime nesu buvus gimtadienyje, kury kas nors pravestu, tai net nzn ka ten reikia daryti, gal kas turit koky scenariju, padekit ka....beje jiems po 30 sueina
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2008 11 04, 23:30)
Prasau jeigu tik kam padejo, man viena mmayteparase scenariju ir dar turiu visokiu amblemu ir laikrastuka jeigu ka domina tai galiu imesti rasykite i skype laurencija81 linksmu artejanciu gimtadieniu, o man jau ne uz kalnu tikrasis penktadieni


Sveikutės,
o sakykit laikrašti reik viena padaryt ar kiekvienai porai? Man irgi butu idomu kaip gauti pakvietimus, kas juose buna parašyta, gal ir muzikanta kas zino nebloga iš Kauno, lauksiu į inevas@micro.lt aciuks.gif
Atsakyti
Mergaites, paskaiciau foruma ir matau, jog kurybingos esat... gal ir man kokia mintele mestelesit? ax.gif mano busimo vyro ir jo draugo gimtadieniai po keleto savaiciu. jiems po 25erius. Organizuoju jureiviska vakareli, kadangi svesim prie juros ir pan... Sumasciau, kad padarysiu visu sveciu (keleiviu) registracija i laiva (kas, is kur, kodel pasirinko plaukti butent siuo laivu ir kt.).. Kai uzsiregistruos, tuomet iteiksiu po kokia minti, fraze ar eilerascio posmeli kaip bilieta. Po to perduosiu sarasa kapitonams (jubiliatams), kad patikrintu, ar visi keleiviai su bilietais. Sveciai su savo bilietais atsistoja, pasveikina jubiliatus ir palinki kazka susijusio su mintim parasyta ant ju bilieto. tada jubiliatai perskaito 10 kapitono isakymu... tada as padeklamuoju eilerasti (turiu toki grazu eilerasti apie tai, kad prispilkim, isgerkim ir t.t. )..dar truksta kokio zaidimelio vieno kito ar uzsiemimo ir nelabai sumastau, kas i tema butu doh.gif prasau, pakomentuokit 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Labas visiems,

nerandu patarimu kaip smagiai atsvesti 30 - aji gimtadieni namuose? Gal patarsit?
Kadangi finansine situacija neleidzia jokiu kaviniu ir pns., ieskau geru ideju svenciant namuose. Gimtadienis mano, todel nenoriu, kad sveciai nuobodziautu. Bus gal 15 zmoniu, is skirtingu Lietuvos kampeliu. Nors vieni kitu nepazista, beveik visi yra 30 metu amziaus. Variantai lauke netinka, nes pypliai mazi bigsmile.gif Kazkaip issikvepiau su idejom doh.gif blush2.gif
Atsakyti
o man reikia scenarijau s dešimtmetei ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=zaliaake25,2008 11 04, 22:30]
Prasau jeigu tik kam padejo, man viena mmayteparase scenariju ir dar turiu visokiu amblemu ir laikrastuka jeigu ka domina tai galiu imesti rasykite i skype laurencija81 linksmu artejanciu gimtadieniu, o man jau ne uz kalnu tikrasis penktadieni
[/quote

Godute?

[quote=ingute20,2008 11 11, 22:37]
padeki mamytes ir man,gruodzio menesy vyro brolio ir jo zmonos gimtadieniai, niu ir priverte mane ji pravest, bet gyvenime nesu buvus gimtadienyje, kury kas nors pravestu, tai net nzn ka ten reikia daryti, gal kas turit koky scenariju, padekit ka....beje jiems po 30 sueina
[/quote]

jeigu priverte pravesti, tai nelabai kas gero ir gausis (omenyje turiu scenos baime, baime kalbeti zmonems, nesugebejima improvizuoti...) ...jei pati nori - pirmyn.
Vedantysis kuria sventes atmosfera, igyvendina scenariju, sprendzia iskilusias smulkias problemas ir t.t. zodziu ''reguliuoja eisma".
o ideju kaip svesti gimtadienius ar kitas sventes siame skyriuje tuntai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2008 11 14, 00:14)
jeigu priverte pravesti, tai nelabai kas gero ir gausis (omenyje turiu scenos baime, baime kalbeti zmonems, nesugebejima improvizuoti...) ...jei pati nori - pirmyn.
Vedantysis kuria sventes atmosfera, igyvendina scenariju,  sprendzia iskilusias smulkias problemas ir t.t. zodziu ''reguliuoja eisma".
o ideju kaip svesti gimtadienius ar kitas sventes siame skyriuje tuntai  mirksiukas.gif

nu yra ir tas noras, tik baime gal didesne, nes nesu niekad nieko panasaus macius...o liezuvy ir nebloga turiu, tik tas cenarijus problema, nzn nuo ko pradet, nu bent pvz turet ar buciau regejus, tai visai kitai butu, maciau cia viena scenariju, kazka paimsiu is jo, bet ten tie visi seimos zidiniu dar syky kurimas, nu soory, bet ne i tema, neuzpykit ant manes, bet mano tokia nuomone...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingute20: 15 lapkričio 2008 - 20:12
čia rasite pasirikimą ne tik princesėms ir piratams smile.gif
Atsakyti