Įkraunama...
Įkraunama...

Polipai gimdoje ir gimdos kaklelyje

Sveikos,lapkričio mėn man operavo polipą.Gyd sakė, kad buvo 2 ir vienas labai didelis.Vėžio ats neigiamas tik sakė, kad ataugs vėl nes išretėja kažkoki ten audinei g.gif paskyrė gerti "proverą" gruodį reikėjo pasirodyti, bet susirgo mano mažius ir aš pas savo gyd nenuvažiavau ax.gif po operacijos jau 3mėn, bet darosi nesamonės pasirodo kraujas vidurį mėnesio, nors mmm būnu persirgus prieš 2sav,kartais būna kraujo po santykių.Teplioju rudai savaitę prieš mmm.Pas gyd turėjau važiuoti vasario pradžioj - susirgau dabar užsiregistravai kovo vidurį nes noriu, kad būčiau persisgus geriau matytų ar gerai išsivalo gimda.Gal kam yra taip buvę?kas ten darosi?gal jau gimdą reikės šalint? verysad.gif
Atsakyti
Rado ir man tą gėrį-endometro polipą.Sakykit, kur darėtės ir pas kokį gydytoją?
Atsakyti
Laba vakara
rado ir man gimdoje unsure.gif
kalbejo gydytoja, kad reiketu pavartoti kontraceptines tabletes, girdi nuo ju polypai sumazeja ir netgi isnyksta unsure.gif, o priesingu atveju teks daryti operacija...
ar teko kam su tuo susidurti, nes as atsisakiau gerti KT, esu pries jas nusistaciusi, bet neramu, gal nesamone padariau g.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2012 06 08, 22:01)
Laba vakara
rado ir man gimdoje  unsure.gif
kalbejo gydytoja, kad reiketu pavartoti kontraceptines tabletes, girdi nuo ju polypai sumazeja ir netgi isnyksta  unsure.gif, o priesingu atveju teks daryti operacija...
ar teko kam su tuo susidurti, nes as atsisakiau gerti KT, esu pries jas nusistaciusi, bet neramu, gal nesamone padariau  g.gif


Jei nepasitikit daktaru tai gal reikia nueiti pas kita, isklausyti ir kitos nuomones ax.gif . Man gydytoja aiskino, kad tie polipai vis tik linke augti ir galiausiai reikia salinti operaciniu budu. Taciau jiems atsirasti svarbu ir hormonu disbalansas tai turbut tuo tikslu ir rekomendavo tabletes.
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2012 06 08, 22:01)
Laba vakara
rado ir man gimdoje  unsure.gif
kalbejo gydytoja, kad reiketu pavartoti kontraceptines tabletes, girdi nuo ju polypai sumazeja ir netgi isnyksta  unsure.gif, o priesingu atveju teks daryti operacija...
ar teko kam su tuo susidurti, nes as atsisakiau gerti KT, esu pries jas nusistaciusi, bet neramu, gal nesamone padariau  g.gif

man tai tikrai nuo kontraceptikų niekur nedingo gal net užaugo didesnis, po šalinimo praėjus įsidėjau mirena, nes reikėjo, jau tris kartus operavausi, pas mane linkusi gimda vešėti
Atsakyti
Merginos, aciu uz atsakymus 4u.gif
Nueisiu dar pas kokia kita dar, kad paziuretu... gal kita visai nieko neras doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Turiu ir as sita beda, antradieni operuos- bijau siaubingai, bet niekur nepabegsiu sad.gif teks. Is to streso net nepaklausiau ka pasiimti su savim, lyg ir vakare jau namo isleis, bet kazka turbut reik veztis. Gal galit nesenai buvusios pakonsultuot?
Atsakyti
QUOTE(Laurita-78 @ 2013 11 07, 17:48)
Sveikos. Turiu ir as sita beda, antradieni operuos- bijau siaubingai, bet niekur nepabegsiu sad.gif teks. Is to streso net nepaklausiau ka pasiimti su savim, lyg ir vakare jau namo isleis, bet kazka turbut reik veztis. Gal galit nesenai buvusios pakonsultuot?

Labas,
patarčiau nebijoti, tačiau pati, deja, turėjau labai daug baimių prieš operaciją blush2.gif Reik nusiteikti, kad kitaip nebus, darinį reikia pašalinti ir problema išsispręs. Aš turėjau įsidėjusi vandens, paketų, kelnaites (pasikeisti, jei susiteptų), žurnalą (net neatsiverčiau), akinius ir linzių dėklą (prieš operaciją linzes reik išsiimti, galima būti su akinukais, kol užmigsi), aišku dar tapkės (kroksai), chalatas, tualetinis popierius, servetelės (ir drėgnos), pinigai (gydytojai ir anesteziologei), lyg tiek...Duoda apsirengti jų spec. pižama, kaip per gimdymą, man ir chalatą davė bet naudojau savo. Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2013 11 08, 23:00)
Labas,
patarčiau nebijoti, tačiau pati, deja, turėjau labai daug baimių prieš operaciją blush2.gif  Reik nusiteikti, kad kitaip nebus, darinį reikia pašalinti ir problema išsispręs. Aš turėjau įsidėjusi vandens, paketų, kelnaites (pasikeisti, jei susiteptų), žurnalą (net neatsiverčiau), akinius ir linzių dėklą (prieš operaciją linzes reik išsiimti, galima būti su akinukais, kol užmigsi), aišku dar tapkės (kroksai), chalatas, tualetinis popierius, servetelės (ir drėgnos), pinigai (gydytojai ir anesteziologei), lyg tiek...Duoda apsirengti jų spec. pižama, kaip per gimdymą, man ir chalatą davė bet naudojau savo. Laikykis 4u.gif

Labai, labai aciu uz pagalba ir uz palaikyma , dabar ramiai susikrausiu krepsiuka ir lauksiu proceduros
Atsakyti
g.gif Man iskilo klausimas, ar jus duodat kysius, na kazkoki pinigu kieki siai "procedurai",daktarams?O jei as neduosiu nieko pvz? biggrin.gif
Atsakyti
Aš daviau pinigelių blush2.gif Operavausi ligoninėje, kurioje gydytojai tikrai dažnai palepinami dovanelėmis unsure.gif Iš esmės tai juk "nusiperki" daugiau dėmėsio, globos po operacijos, gal daugiau gydytoja pabendraus ir bus malonesnė. O pačią operaciją atliks gi kaip priklauso, duosi ar ne...Ir tikrai duoda ne visos...
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2013 12 02, 19:58)
Aš daviau pinigelių blush2.gif Operavausi ligoninėje, kurioje gydytojai tikrai dažnai palepinami dovanelėmis unsure.gif Iš esmės tai juk "nusiperki" daugiau dėmėsio, globos po operacijos, gal daugiau gydytoja pabendraus ir bus malonesnė. O pačią operaciją atliks gi kaip priklauso, duosi ar ne...Ir tikrai duoda ne visos...

Nes as net nezinociau kada paduot kaip paduot,kiek paduot nu jauciuos kaip kokia moliene biggrin.gif Ryt kaip tik einu konsultacijai i lazdynus doh.gif tartis del datos.
Atsakyti