Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

Atsinaujino Vivi puslapis. Gal turit atsiliepimų apie BB kremą?
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2014 12 15, 00:18)
Atsinaujino Vivi puslapis. Gal turit atsiliepimų apie BB kremą?


Turėjau BB2 mėginuką. Spalva man ryškiai per tamsi, bet šviesiausio mėginuko neturėjo, tai davė šį išbandyti. Pirmas įspūdis, kad visiškai nėra riebus, galimai po juo reikėtų dar kremu užsitepti (nors galbūt čia dėl mano sausesnės odos žiemą). Dėl maskavimo, tai spalvos tikrai turi, bet kai tepiau per tamsią, tai atrodo, kad gan daug biggrin.gif
Jeigu man tiks ta šviesesnė spalva, visai susigundyčiau įsigyti pilną buteliuką.
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2014 11 17, 10:33)
Ar su putomis plaunat akių makiažą? smile.gif


Taip. Nors netikėjau kad nuplaus, bet isbandžiau ir nuplauna. Man nedaug pudros, akių pravedimą juodą ir tušą nuplauna gerai smile.gif
Atsakyti
Mano ir jūsų patogumui VIVI įsikūrė Kalėdų mugėje VCUPe 5 aukšte!!!
O štai čia dar viena geriausia VIVI salelė BIGe!

user posted image

Pasirūpinkite pradžiuginti artimuosius, nes visose parduotuvėse dovanos ir perkantiems! thumbup.gif
Atsakyti
Galvoju apie VIVI balzamą lūpoms ir kokį nors balzamą plaukams g.gif gal kuri turit favoritą iš balzamų ? O galbūt kas nors žiauriai patiko ? g.gif veido putų nesiūlyti, nes veidą kuo valyti dar turiu 4u.gif
Atsakyti
Labai pabrango prekės g.gif
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2014 12 26, 20:00)
Labai pabrango prekės  g.gif



Man irgi taip atrodo g.gif kai paskutinį kartą normaliai užsipirkau (tai buvo labai seniai), tai neišleidau tiek daug, kiek užvakar g.gif kainos atrodo gana nemažos. Be kortelės tai išvis g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylum @ 2014 12 25, 21:22)
Galvoju apie VIVI balzamą lūpoms ir kokį nors balzamą plaukams  g.gif  gal kuri turit favoritą iš balzamų ? O galbūt kas nors žiauriai patiko ?  g.gif  veido putų nesiūlyti, nes veidą kuo valyti dar turiu  4u.gif

Esu turejusi Makadamiju kondicionieriu, tai labai patiko, skalsiai naudojosi, plauku neriebino, bet jie tokie sunkiasni tapdavo, nesipusdavo (mano saknys linkusios riebaluotis, galai sausi). Tikrai kartociau. Sampunas irgi patiko (Makadamiju).
Lupu balzama pabandziau prekybos vietoj, tai nesuzavejo, konsistencija kaip veido kremo. Man kitokie balzamai patinka smile.gif
Is ziauriai patinkanciu -tai veido prausimosi putos (roziu), bet kadangi jau nesiulyti.. lotuliukas.gif
Vos nepamirsau ranku (ir pedu) kremo! Jis fantastiskas! Visiem Kaledu dovanu pirkau. Ir pati jau antra naudoju. Darbe tik pasitepu ir visi klausia kas cia taip kvepia biggrin.gif Kvepia jis citrinzole ir siaip visokiom zolelem. Kiti sako eukaliptu, metu arbata ir tt. Tikrai nepakartojamas, minkstina rankas, gerai isigeria. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Patiko ir duso zele (greipfrutu), kelis kartus pirkau, odos nesausina gerai putoja, neintensyviai kvepia. Va butent man kvapo ir truksta, tai kuri laika nekartosiu. Siaip kiekis nemazas ju.

Nedadau ju puslapyje niekur apie prekiu pristatyma g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylum @ 2014 12 25, 20:22)
Galvoju apie VIVI balzamą lūpoms ir kokį nors balzamą plaukams  g.gif  gal kuri turit favoritą iš balzamų ? O galbūt kas nors žiauriai patiko ?  g.gif  veido putų nesiūlyti, nes veidą kuo valyti dar turiu  4u.gif


balzamas kiek čiupinau testerį toks kaip kremas, man nelabai patiko todėl nepirkau net. Turiu vaistažolių šampūną- kvepia puikiai, plauna gerai, bet man biškį riebina plauką, nemanau,kad jį kartosiu. Absoliutūs favoritai- greipfrutų dušo žele ir kūno kremas su kokosais ir svietmedžiu- kvepia neįkyriai, naudojasi taupiai. Jei reik stipresnio kvapo duškes, tai jų pardėj yra dar avietinė- va jos tai daug intensyvesnis kvapas yra. Rankų-kojų kremą irgi turiu, kvapas malonus, bet man jis per lengvas žiemai, vasara kaip tik, o šiuo metu ko nors riebesnio norėtųsi, šiltu sezonu manau pakartosiu būtinai. Kremų veidui nebandžiau, bet esu pirkusi dovanų abrikosų ir alyvuogių, tai gavau atsiliepimą, kad alyvuogių kaip drėkinantis yra laabai geras, abrikosų ne toks fainas, nors kiekis didesnis.
Atsakyti
O kaip jūs naudojate įdegio kremą? Ar prieš soliariumą tik tepatės, ar kiekvieną dieną? Draugei konsultantė sakė tik prieš soliariumą, nes kitaip jis neveiks. Man atvirkščiai - tepti kiekvieną dieną, o soliariume lankytis porąkart į mėnesį ir viskas... Nebeaišku jau.
Atsakyti
Išbandžiau VIVI ir aš. smile.gif Turiu putojantį prausiklį su šilku, šilko kremą, alyvuogių kremą ir intymios higienos prausiklį su spanguolėmis.
Prausiklis kaip nekeista netempia odos, nors manąją sausina visi, net ir skirti pačiai sausiausiai odai. Tiesa, tikriausiai pats vanduo, naudojamas prausimosi metu, sausina. Tad darau išvadą, kad šitas prausiklis net kažkiek ir drėkina.
Kremai nėra super duper, tačiau jausmas užsitepus geras. Tikriausiai kartočiau alyvuogių, bent jau žiemą. Šilko turi kažkokį specifinį kvapą, kuris pernelyg nedžiugina, o ir jaučiu jį ilgokai. smile.gif
Prausiklis su spanguolėmis geras, sudėtis atrodo nebloga.

Bendrai paėmus, džiaugiuosi išbandžiusi. Kaina nesikandžioja (bent jau kortelę turint), kokybė gera, įpakavimai patogūs. smile.gif
Atsakyti
O aš nepatenkinta paakių kremu doh.gif Ištisai uždžiūna, nenutaikau paspausti, pirma iškrenta sudžiuvusi dalis, o tik po to kremas, ir amžinai jo būna per daug doh.gif
Atsakyti