Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testas neigiamas, bet aš laukiuosi

Apklausa: Ar taip kam nors buvo? (321 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
turiu omeny ne tada,kai testukai daromi dar prioes mmm ir pan,bet kai mmm veluoja rodos ir savaite,o gal ir ilgiau, testukai neigiami. Ar buvo kam nors tokis sposas?
Atsakyti
As pazistu viena tokia mamyte. Jie tada su dabartiniu vyru planavo vestuves, tai ji pagalvojo kad nuo streso,itampo ir planavimo, o kai isvaziavo i medaus menesi, ja pradejo pikinti, daresi testukus ir nieko, buvo neigiami, kai grizo, nuejo pas ginekologe ir ta pasake, kad ji jau trys menesiai nescia bigsmile.gif o kaip buna mirksiukas.gif gal nueik pas gydytoja jei veluoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MentiRosa: 12 gegužės 2006 - 17:33
QUOTE(MentiRosa @ 2006 05 12, 17:30)
As pazistu viena tokia mamyte. Jie tada su dabartiniu vyru planavo vestuves, tai ji pagalvojo kad nuo streso,itampo ir planavimo, o kai isvaziavo i medaus menesi, ja pradejo pikinti, daresi testukus ir nieko, buvo neigiami, kai grizo, nuejo pas ginekologe ir ta pasake, kad ji jau trys menesiai nescia  bigsmile.gif  o kaip buna  mirksiukas.gif  gal nueik pas gydytoja jei veluoja?

bijau fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2006 05 12, 21:03)

Ko bijai?Nestumo ar pas gydytoja nueit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MentiRosa @ 2006 05 12, 20:06)
Ko bijai?Nestumo ar pas gydytoja nueit?  g.gif

visko...dar palauskiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2006 05 12, 21:33)
visko...dar palauskiu ax.gif

na ar jau palaukei ir pasitikrinai g.gif
Atsakyti
manyciau, kad nera ko laukti, bet tikrai nedaznai buna, kad testas nerodo, aisku as pati zinau drauge kuriai taip buvo, o tai kuiek laiko tu veluoja mmm? nes kartais tai gali reiksti ir kokia liga, taip kad nedelsk
Atsakyti
Man taip buvo, ax.gif ,turėjau sulaukti mm lapkričio 29,buvo visi požymiai ,kad tuoj ,tuoj prasidės,skaudėjo pilvą,krutis kaip visda jautrios buvo ,nuotaika verysad.gif .Taip savaite pralaukiau,pasidariau testuka su rytiniu ,kaip priklauso,nieko,na manau dar palauksiu kelias dieneles ,pakartosiu,dar karteli pasidariau ,neigiamas.Aš jau visa rami,bet savijauta tai prasta ,tad nuėjau pas ginekologe,galvoju,gal koks uždegimas g.gif .Paėmė tepineli,padarė echo ,rado dvi cistas kiaųšydei schmoll.gif .Paskire vaistuku,kad mm prasidėtu,aš juos išgeriau ir laukiu kol prasidės.Bet taip ir nesulaukiau,pradėjo mane galiausiai pykint,jaučiausi tai siaubingai,vėl testuka nusipirkau,ir ...teigiamas,ta pati ryta pas gyditoja nulekiau.Pasirodo aš 6 savaitėlias nestuke.gif
Atsakyti
buvau temute pametus - kazkaip neprisinimiau kur pradejau smile.gif tai va,buvau pas gydytoja, israse vaistuku,kur issaukia mmm, tai dar liko viena tablete iki kurso pabaigos...
Atsakyti
As jau visai tais testais nepasitikiu, nes nezinau kiek ju prisidriau, kai planavom ir tikrai velavo ne savaite, o dvi... Ir tik gydytoja ecoskopu kai paziurejo tai ir paaiskejo tiesa, kad esu nescia...
Atsakyti
Man irgi testas ilgai nieko nerode. Visa kruva ju isgadinau, kol teigiama rezltata pamaciau doh.gif Dvi juosteles parode, kai velavo apie 10 dienu...
Atsakyti
o man testai taip ir neparodė. pirmą dariau, kai mmm vėlavo gal 5 ar 7 dienas, ir visą laiką buvo tokie požymiai, kad tuoj tuoj prasidės, antrą dariau, kai mmm vėlavo 3 savaitės, nieko nerodė. tada nuėjau eškoti ligų pas gydytoją. pažiūrėjo echo, sako, įtariu, kad tu neščia. bet sakė dar po dviejų savaičių dar testą pasidaryti. pasidariau dar kartą. jau trečią ir visi buvo skirtingų firmų ir kainų. trečias testas irgi nieko nerodė. tada vėl nuėjau pas gydytoją ir echo jau gana aiškiai parodė mažos širdutės plakimą. buvo jau beveik 8 savaitės kaip laukiausi. tada padarė tyrimus ir pasakė, kad mano organiozmas negamina kažikokio hormono, kuris ten teste yra reikalingas. vat ir viskas.
dabar jau metai ir beveik keturi mėnesiai turiu pačią puikiausią dukrytę pasaulyje thumbup.gif
Atsakyti