Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testas neigiamas, bet aš laukiuosi

Apklausa: Ar taip kam nors buvo? (321 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(barboraa @ 2008 10 11, 14:00)
dabar jau žinau, kad as tikrai  nestuke.gif. Gydytoja patvirtino biggrin.gif


Nuosirdziausi sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes

as irgi noriu prisijungti prie tu- urios vis dar laukia mm- daro testus- o tie testukai ikyriai rodo I

man buvo (tiksliau yra) taip- pries tris men. buvo cista- po poros ar menesio- dingo- tuo sutriko ciklas( gal nuo to)- buvo tis kart 16-18 dienu- o dabartinis tesiais jau 38 dienos- o testas vis I baksnoja man- ir liudina.Nezinau net ko ir laukti dabar- menesio vidury- 20 ciklo diena vos vos patepe- ir viskas- toliau- krutine- nesmarkus maudimas-ir vos vos lyg ir silpnumas. Pas gydytoja kazkaip nelabai noriu eiti- nes atsakymo greiciausia reiktu laukti menesi( cia airijoj as)- tad taip norisi tiketi- kad nestuke.gif - ar bent jau sulaukti mm- ir zinoti- kad cia nebus cia man dar kokia blogybe unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Skaitau šią temą ir galvoju: "taip taip, aš nėščia", paskui vėl apninka abejonės verysad.gif . Labai noriu vaikučio, bet tas nelemtas testas vis rodo I. Štai kokie mano simptomai, leidžiantys tikėtis nestuke.gif : bazinė temperatūra 37.2-37.3. Rytais paprasta temperatūra būna 36.7, o dienomis 37.3, bet nejaučiu jokių viruso simptomų, nesluoguoju ir pan. Gal truputėlį galva apsunkus ir esu mieguista. Maudžia pilvą, dažnai lakstau į tualetą, padidėjęs apetitas. Bet vat krūtinė, tai nėra skausminga verysad.gif Na, gal tik šiek tiek. Taip pat padaugėjo išskyrų ir ginekologė sakė, kad padidėjusi gimda (bet ji padidėja ir prieš mmm). Viltingai laukiu kito vizito pas ginekologę ir tikiuosi nestuke.gif , o kartu bijau, kad vėl teks skaudžiai nusivilti...
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 11 03, 13:39)
Sveikos  4u.gif
  Skaitau šią temą ir galvoju: "taip taip, aš nėščia", paskui vėl apninka abejonės  verysad.gif . Labai noriu vaikučio, bet tas nelemtas testas vis rodo I. Štai kokie mano simptomai, leidžiantys tikėtis  nestuke.gif : bazinė temperatūra 37.2-37.3. Rytais paprasta temperatūra būna 36.7, o dienomis 37.3, bet nejaučiu jokių viruso simptomų, nesluoguoju ir pan. Gal truputėlį galva apsunkus ir esu mieguista. Maudžia pilvą, dažnai lakstau į tualetą, padidėjęs apetitas. Bet vat krūtinė, tai nėra skausminga  verysad.gif Na, gal tik šiek tiek. Taip pat padaugėjo išskyrų ir ginekologė sakė, kad padidėjusi gimda (bet ji padidėja ir prieš mmm). Viltingai laukiu kito vizito pas ginekologę ir tikiuosi  nestuke.gif , o kartu bijau, kad vėl teks skaudžiai nusivilti...



man žinok lygiai tas pats... ryt šiaušiu pas ginę, kad išaiškintų mano "negalavimus" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristote87 @ 2008 11 03, 17:35)
man žinok lygiai tas pats... ryt šiaušiu pas ginę, kad išaiškintų mano "negalavimus" smile.gif

Pranešk kaip sekėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 11 04, 10:07)
Pranešk kaip sekėsi  mirksiukas.gif


Merginos, as visas jus palaikau ir esu uz tai kad butumete uzmezgusios gyvybe bigsmile.gif

Paciai zinia apie nestuma buvo labai netiketa. Kaip as sakau vaikelis labai lauktas bet netyciukas ax.gif

O dabar vat jau i astunta menesiuka ilipom nestuke.gif

Tad lauksiu naujienu kaip kam pasiseke.
Atsakyti
QUOTE(Aussi @ 2008 11 04, 13:17)
Merginos, as visas jus palaikau ir esu uz tai kad butumete uzmezgusios gyvybe  bigsmile.gif

Ačiū labai 4u.gif
Rytoj pabandysiu dar kartą pasidaryti testuką, gal išvysiu taip lauktas II.
Atsakyti
Kaip sekasi visom belaukianciom II
Atsakyti
Sveikos merginos. MMM nelaukiu nuo 9 d., praeita treciadieni dariausi NT-vaiduoklis buvo(as po persileidimo,tai kitos mamytes patikino kad cia nuo paraeito nestumo). Penktadieni ryte dariaus eacycup-jokio vaiduoklio,tai ramiai ejau i jubilieju ir sampanavaus biskeli. Dabar jau trecia diena pykina, skaudena desini soneli. NT nedaraus ,nes supykus esu o ypac ant tu puoduku,kurie tipo jautriausi. sake vaistininke cia tik reklama, nes kaina ju 15 lt, o nusiskundimu daug.
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 11 04, 10:07)
Pranešk kaip sekėsi  mirksiukas.gif


taigi, šiandien 18d kaip su manim nebedraugauja mano mmm, buvau pas gydytoja, apžiūrėjo krūtinę sakė pabrinkus ( na ir jautri ji man jau savaitę) tada padarė echo ir pasakė, jog aš NE nestuke.gif IŠVADA: STRESAS IR NUOVARGIS nors aš jo nejaučiu nei darbe nei kur kitur g.gif israšė duphastono 10dienų pagert ir vitaminų. ar gali buti taip, kad 3sav nėštumo nesimato ?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti