Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

sweikos mergaites:),visuomet jau keli metai skaitau sio skyrelio zinutes.kadangi pati turiu patirties galiu psidalinti...
smile.gif
nes zinau kad sunku apsisprest,nes ir pati svarstau kur nueit ,kad netektu klausytis nesamoniu:)))
bet nieko konkretaus neradau,tai liksiu prie savo nuomones,eisiu pas paryziaus komunos g. gyvenancia bureja..
as pas ja buvau metai su trupuciu..
taiman patiko,nesakau kad viskas pidesi,bet tikrai buvo pasakyta daug kas issipilde,
todel nesinori bandyt pas kitas...
esu buvus pas rada,nieko gero,keistas jausmas po jos isejus buvo.su drauge buvom,tai taip liudna paliko,pamenu tada prigerem nuo tokiu jos sapalioniu biggrin.gif biggrin.gif
na maryte tai nzn man nelabai..tai va taip trumpai butu ka galiu pasakyt is savo patirties smile.gif
Papildyta:
na va uzsirasiau pas bureja paryziaus g.nes senai ieskau kur eit,tai galvoju uzsirasysiu,prieme penktadieniui...ziuresiu kaip seksis.
Atsakyti
QUOTE(smailla @ 2011 09 13, 15:02)
sweikos mergaites:),visuomet jau keli metai skaitau sio skyrelio zinutes.kadangi pati turiu patirties galiu psidalinti...
smile.gif
nes zinau kad sunku apsisprest,nes ir pati svarstau kur nueit ,kad netektu klausytis nesamoniu:)))
bet nieko konkretaus neradau,tai liksiu prie savo nuomones,eisiu pas paryziaus komunos g. gyvenancia bureja..
as pas ja buvau metai su trupuciu..
taiman patiko,nesakau kad viskas pidesi,bet tikrai buvo pasakyta daug kas issipilde,
todel nesinori bandyt pas kitas...
esu buvus pas rada,nieko gero,keistas jausmas po jos isejus buvo.su drauge buvom,tai taip liudna paliko,pamenu tada prigerem nuo tokiu jos sapalioniu biggrin.gif biggrin.gif
na maryte tai nzn man nelabai..tai va taip trumpai butu ka galiu pasakyt is savo patirties smile.gif
Papildyta:
na va uzsirasiau pas bureja paryziaus g.nes senai ieskau kur eit,tai galvoju uzsirasysiu,prieme penktadieniui...ziuresiu kaip seksis.

Aš taip pat buvau pas Radą... Na man visai patiko, keletą kartų buvau, tai pasakė beveik visiškai tą patį abu kartus. Ir tiesos tikrai buvo jos žodžiuose. Draugėms irgi patiko, ir pildėsi daug kas, iš to ką ji prišnekėjo. Bet matyt, kaip kam...
O koks vardas tos būrėjos iš Paryžiaus gatvės?
Atsakyti
niekad neklausiau :)cia kaip maciau mergaites kalba kad Natalija..
na man rada sakau neatiko,jo tikriausiai kaip kam,ir kokia diena pasitaiko,,,
Atsakyti
Na as nesenai buvau pas Natalija is Paryziaus Komunos g.,tai sikart man nelabai patiko,labai trumpai kalbejo ir pagrinde apie blogus dalykus tik,kai ,,drebe",tai vos nuo kedes nenukritau lotuliukas.gif . Isejau labai blogos nuotaikos,iki siol negaliu atsigauti...
Noriu pasakyti,kad mazai laiko skiria klientei,nelabai net gali jos ko nors paklausti.
Atsakyti
QUOTE(angelute @ 2011 09 18, 15:15)
Na as nesenai buvau pas Natalija is Paryziaus Komunos g.,tai sikart man nelabai patiko,labai trumpai kalbejo ir pagrinde apie blogus dalykus tik,kai ,,drebe",tai vos nuo kedes nenukritau lotuliukas.gif . Isejau labai blogos nuotaikos,iki siol negaliu atsigauti...
Noriu pasakyti,kad mazai laiko skiria klientei,nelabai net gali jos ko nors paklausti.

Kiek maždaug truko susitikimas? Na, aš suprantu, kad smagiau, jei vien gerus dalykus pasako, ir dėl to čia netinka sakyti "nelb patiko" mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras merginos. Gal zinote ar Aleksandras dar Lietuvoje, jei taip tai iki kada bus?

Is anksto dekoju!
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2011 09 13, 11:47)
Aleksandras sakai nepatiko Raudona? smile.gif  Na man tai jis labai pasirode toks logika remiantis...o ne iliuzijomis kazkokiomis


Na nesakau,kad nepatiko ax.gif .Na jisai dave patarimu,bet nemate,kad pas mane vaikas zuves,nu tokiu dalyku.Nu nemoku paaiskint blush2.gif .Siaip paziuresim ka jisai sake,ar bus tai,arba kazkas panasaus.Kad ir tas,kad greitu laiku kitur kraustisemis gyvent.Nu nezadam niekur,bent jau as su vaikais nezadu smile.gif .Nu vienu zodziu paziuresim.Siaip fainas jisai,lengvai bendraujantis ir duodantis patarimu smile.gif
Atsakyti
Tai kur patariat mergaites nueiti? 50 pakloti nesinoretu
Atsakyti
as kaip ir minėjau ,man natalija patiko iš paryžiaus komunos...nesenai buvau,prieš tai buvau buvusi prieš metus...ka galiu pasakyti jog pildosi dalis jos pasakytų įvykių,,,
dabar laukiu kada dabartiniai dalykai pradės vykti 4u.gif

tai va,ji ima 25 lt.

konsultuoja gal 20 min,
na jei neklausinėji ,tiek trunka burimo seansas.tai va tiek iš mano patirties. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Aš niekada nebuvau pas jokią būrėją, tai tiesiog iš smalsumo klausiu. Susidariau įspūdį, jog kai kurios vaikšto reguliariai, lyg į kokį sporto klubą ar kirpyklą? Tai pas vieną, tai pas kitą. Koks tikslas? Einate ir einate, kad išgirstumėte tai ką norite? Padrąsinimo kažkokio trūksta, ryžtingumo gyvenime? Ir jeigu vis tiek liekate nepatenkintos ir vis einate ir einate, tai kodėl vis dar tikitės, kad iš tiesų tie būrimai yra naudingi? Ir kaip jie gali būti teisingi, jei vis pas kitą ir pas kitą einama, galų gale ir pats susimaišyti turėtum.
Atsakyti
blush2.gif hmm,kaip čia atsakyti ,kad visos viena kitą suprastume:) .
visų pirma reikia pradėti nuo to-kad mes visi esame skirtingi...
tai va visi savo prioritetus susidėlioja kaip kas įsivaizduoja,,,
taip pat ir su burėjom...
vienom tai kaip minėjot -gera psihologė,todėl dažna moteris en lankosi reguliariai,,
kitos nuėjusios išgirsta ne wisai tai ko tikisi,topdėl ieško ir iško kažko tokio....
na o aš asmeniškai tai nuėjau pirmą kartą studijų laikais,
visos ėjo tai kaip aš neisiu biggrin.gif
na bet turiu pripažinti kad laaabai bijojau. doh.gif smile.gif ax.gif
na va nuo to karto ir "užkabino" smile.gif bigsmile.gif
pamaniau kaip patikrinti ar ji sakė tiesa- tai nuėjau dar pas vieną ,ir ji pasakė daug maž tą patį...(ir nenoriu sakyti kad tai priimu šimtu procentų) tai tarsi pramoga ,nes aš asmeniškai ttikiu kad galima truputuką žvilgtelėti į tai kas laukia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smailla @ 2011 10 06, 09:58)
blush2.gif hmm,kaip čia atsakyti ,kad visos viena kitą suprastume:) .
visų pirma reikia pradėti nuo to-kad mes visi esame skirtingi...
tai va visi savo prioritetus susidėlioja kaip kas įsivaizduoja,,,
taip pat ir su  burėjom...
vienom tai kaip minėjot -gera psihologė,todėl dažna moteris en lankosi reguliariai,,
kitos nuėjusios išgirsta ne wisai tai ko tikisi,topdėl ieško ir iško kažko tokio....
na o aš asmeniškai tai nuėjau pirmą kartą studijų laikais,
visos ėjo tai kaip aš neisiu biggrin.gif
na bet turiu pripažinti kad laaabai bijojau. doh.gif  smile.gif  ax.gif
na va nuo to karto ir "užkabino"  smile.gif  bigsmile.gif
pamaniau kaip patikrinti ar ji sakė tiesa- tai nuėjau dar pas vieną ,ir ji pasakė daug maž tą patį...(ir nenoriu sakyti kad tai priimu šimtu procentų) tai tarsi pramoga ,nes aš asmeniškai ttikiu kad galima truputuką žvilgtelėti į tai kas laukia smile.gif

as zinau, kad negerai vaikcioti pas burejas ir listi i savo likima, nes jis vistiek keiciasi, todel, kurios jau uzsikablaivusios ju nepriversi neiti, bet kas dar nejo, tai patarciau neiti, o jei norite geru ziniu, nusiarminimo, eikite pas psihologa smile.gif
Atsakyti