Įkraunama...
Įkraunama...

PICOS: jų pagrindai ir viršus

QUOTE(_zuwedra_ @ 2007 05 20, 09:18)
Gal kas žinote, kur Kaune būtų galima rasti Berno padažo, to kur Čili picerijoj deda ant picų?  unsure.gif

Va va ir as noreciau jo. Jei Vilniuje yra prieskoniu parduotuve tai kaune kazkur panasaus reik ieskot.
Dabar tenka vietoj jo deti garstyciu.
Atsakyti
nesenai dariau pica, visai nieko gavos thumbup.gif
padą gaminau iš sviesto, druskos, mineralinio, miltų ir šlakelio pieno. lengvai išsikočiojo, nelipo thumbup.gif pakepiau orkaitėj apie 10min padukus
ant viršaus dėjau, ką turėjau biggrin.gif
patepiau padažu (sumaišiau majonezą, kečupą, pomidorų padažą, grietinę ir įvairius prieskonius pagal skonį, dar citrinos rugšties įlašinau šiek tiek)
ant padažo dėjau keptuvėje šiek tiek apkeptą dešrą, papriką, svogūnus, pomidorą.
dar ant viršaus saldžių vynuogių ir paprikos
poto, aišku, tarkuoto sūrio ir orkaitėj dar pakepiau apie 10min.

buvo skanu, padas ir minkštas ir trapus gavosi, padažas skaniai isigėrė į padą thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardee: 16 kovo 2008 - 17:49
As tai kepiau pica bet nieko nesigavo verysad.gif Skanu kaip ir butu, bet padas kaip sausainis tapo tipo be cukraus doh.gif Nezinau gal per karstai kepiau g.gif , gal ka nors netaip. Bandysiu dar karta ir ziuresiu kame klaidos mano.
Atsakyti
O gal kas žinote kaip ČILI picerijose pagrindai paruošiami?

Visuomet naudoju Malsenos picų paruoštus miltus, bet skonis ne toks kaip picerijoje blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramziukė: 18 kovo 2008 - 18:02
QUOTE(Ramziukė @ 2008 03 18, 18:00)
O gal kas žinote kaip ČILI picerijose pagrindai paruošiami?

Visuomet naudoju Malsenos picų paruoštus miltus, bet skonis ne toks kaip picerijoje blush2.gif

Man tas pats klausimas kyla. Pagal skoni tan padai turetu buti paprastai ruosiami.
Atsakyti
Ar kas bandėt picų padus kur prie šviežios tešlos parduotuvėse būna? Tokie į pailgą trikampį suvynioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Andraja @ 2008 03 19, 14:31)
Man tas pats klausimas kyla. Pagal skoni tan padai turetu buti paprastai ruosiami.



Na, aš tai darau pačią paprasčiausią mielinę tešlą pagrindui ir gaunasi labai panašu į čili picos. Tešlai: 1/4 pakelio mielių (~25gr), didesnis puodelis vandens, druskos, miltų. smile.gif
Atsakyti
O koks suris labiausiai tinka picai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(durke @ 2008 03 24, 14:08)
O koks suris labiausiai tinka picai? 4u.gif

Pagal originalą mocarela labiausiai smile.gif
Atsakyti
As ir norejau mocarelos sakyti
Atsakyti
Laba diena, mamytes,

o kai darot pica su pievagrybiais, juos kit aplupat ir supjaustot zalius ar kazkaip pries viska dar apdorojat? as karta bandziau juos apkepti, bet picoj visai ju skonio nejutau... blush2.gif nusivyliau

r dar, ar is malsenos picos padas neissipucia??? as labai noriu plonapade issikept, bet visad kepdavot tik mieline, tai ten kur po visais priedais - jin minksta, puri, o krastai tokie kieti, kad sunku net atpjaut unsure.gif
Atsakyti
as tai nusiperku paprasta saldyta pica su suriu ir keciupu o priedu pati dasidedu,susitarkuoju per burokine tarka desrytes,agurka ir suri ir dedu ant virsaus labai skanei gaunas thumbup.gif
Atsakyti