Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

QUOTE(Lapė... @ 2015 06 15, 22:15)
Deinere gal zieda numete, kad neatpazintu  g.gif
gal jis kazka simbolizuoja

absurdas
Serseja palikti gyva, o Dzona Snou nukilinti
abejoju kad Melisandra ji prikels

zodziu nekokia serija nekokia



Greičiausiai žiedas buvo Drogo dovana. Ir jį nusimetė, kad nepažintų ir nenužudytų? g.gif

Visgi ir as svarstau, kad ne veltui Melisandra ir Staniso padėjėjas yra ant sienos. Norėčiau tikėti, kad jie jį kažkokiu būdu ištemps ir jis prisides prie laukinių unsure.gif

Įdomu, kaip ten su Arija bus? g.gif
Atsakyti
Įspūdinga paskutinė serija ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Owlet @ 2015 06 15, 20:06)
Dėl Johno tai tikiuosi, kad neveltui Melisandra grįžo į Castle Black ...
ten buvo dublerė  biggrin.gif o ir scena tikrai per ilga..

Mano vyras ta pati sake, kad ne siaip sau grizo raganiukste, netiki, kad John nebebus.

Jo, as irgi sakiau, kiek gi ji ten eis

Tai vat, visu scenu iki galo neparode, viskas liko su klaustuku cool.gif Beliko tiketis, kad naujas sezonas bus gerokai idomesnis ax.gif
Atsakyti
vat si sezona kas vyksta su Arija man taaip neidomu, iki to laiko Arija buvo vienas megstamiausiu personazu
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 06 15, 23:50)
Mano vyras ta pati sake, kad ne siaip sau grizo raganiukste,




netikiu schmoll.gif
bet kiek ilgai laukt
QUOTE(minha @ 2015 06 16, 06:15)
vat si sezona kas vyksta su Arija man taaip neidomu, iki to laiko  Arija buvo vienas megstamiausiu personazu

tikrai
Atsakyti
Dėl Arijos aš irgi pritariu. Manau iš dalies dėlto neįdomu, kad niekas ten neaišku: kas tas faceless god yra iš tikrųjų, kuo jie ten tiksliai užsiima, kodėl ji ten nuėjo ir t.t. Toks visiškai be konteksto dalykas...
Atsakyti
O kaip su Sansa? Ar ji užsimušė? g.gif Kur jie ten nušoko į upę? g.gif
Atsakyti
gal galite pasufleruoti kurią knygą paskaityti per tą ilgą laukimo laiką kol nebus 5 sezono, kažkaip suintrigavo ir paliko be atsakymų filmo kūrėjai. Ar internete gal yra koks pratęsimo aprašymas.
Atsakyti
puikus finalas smile.gif su Arya man patiko tik finalas kaip uzmuse Meryn Trant
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2015 06 16, 17:32)
gal galite pasufleruoti  kurią knygą paskaityti per tą ilgą laukimo laiką kol nebus 5 sezono, kažkaip suintrigavo ir paliko be atsakymų filmo kūrėjai. Ar internete gal yra koks pratęsimo aprašymas.


tai kad nėra daugiau knygų parašyta smile.gif Vis dar laukiam šeštosios smile.gif
Atsakyti

Klauset apie Sansa, tai tikrai nemanau, kad abu uzsimustu, turbut parodys kokioj saloj isplaukusius. Nors ir Staniso neparode, nubede ar ne, vis tik galvoju, kad po dukters sudeginimo jo niekas nepalaikytu kovoje uz sosta. Pasak aktoriaus ir kurejo, Jon Snow nebus 6 sezone. Tik kazin ar neatgims dar kitame/
Atsakyti
QUOTE(nikiukas @ 2015 06 16, 18:39)
puikus finalas  smile.gif su Arya man patiko tik finalas kaip uzmuse Meryn Trant

nepamenu, o ką jis buvo pridirbęs? g.gif
Atsakyti