Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (12)

user posted image
EV dainų konkursas 2016_61-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas, kuris vyko Švedijoje jau 6-tą kartą.
Šalis teisę surengti konkursą iškovojo po Måns Zelmerlöw
pergalės 2015 m. „Eurovizijoje“ su daina Heroes
user posted image
Finalas įvyko gegužės 14 d.

Stokholme Lietuvai atstovavo
user posted image

Donny Montell finale užėmė 9 vietą
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 05 15, 15:51)
tai kad tie koliazai susije buvo berdos su lazerevu  g.gif
gal ne viska maciau

aj irnesakyk.gif
kaip norit, reikia jums tu kalbu, kalbekit

o tai iš žmogaus jau galima tyčiotis? g.gif kodėl tik iš jo? nepastebėjau koliažų dėl vengro, australės ir pan. Ko kokių koalų tolerastiškosios, demokratiškosios neprikišo? g.gif doh.gif
Atsakyti
Pradedam nauja tema, tai pradzioj dar karta sveikinimai Donatui su nuostabia daina ir verta 9 vieta. Visiems patiko, net ir ne kaimynams ar emigrantams
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 05 15, 15:08)
Papildyta:

cia ta strakaliojanti jauna?
maisau belgija su bulgarija

ta strakaliojanti jauna tai man labai nepatiko
izraelis, ji
dar pagalvosiu kas
neleisciau i finala


Ta strakaliojanti tai Belgija biggrin.gif Ji man visiškai nepatiko, nesupratau kaip ji pateko į dešimtuką.
Bulgarija šita https://www.youtube....h?v=OeZhebdch2M smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 05 15, 16:01)
Nepriklausomai nuo užimtos vietos, manau, kad Donatas po patekimo į finalą buvo vertas geriausiu atveju tik 18-20 vietos. O jūs man čia nenurodinėkite kaip man mąstyti, aš jums nenurodinėju, jeigu nesikabinėjate su asmeniškumais.

Visi pamatėme ko jis buvo vertas ir kokią vietą užėmė, mano nuomone vertesnis buvo ir aukštesnę vietą užimt. Jūsų plepalai taip ir liko tik tuščiais plepalais.
Papildyta:
QUOTE(ohooho @ 2016 05 15, 16:17)
Pradedam nauja tema, tai pradzioj dar karta sveikinimai Donatui su nuostabia daina ir verta 9 vieta. Visiems patiko, net ir ne kaimynams ar emigrantams

Net komisija gerai įvertino. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 15, 16:17)
o tai iš žmogaus jau galima tyčiotis? g.gif kodėl tik iš jo? nepastebėjau koliažų dėl vengro, australės ir pan. Ko kokių koalų tolerastiškosios, demokratiškosios neprikišo? g.gif  doh.gif
o tuos koliazus forumietes dare/montavo??

QUOTE(altomas23 @ 2016 05 15, 16:18)
Ta strakaliojanti tai Belgija biggrin.gif Ji man visiškai nepatiko, nesupratau kaip ji pateko į dešimtuką.
Bulgarija šita https://www.youtube....h?v=OeZhebdch2M smile.gif

aj, Bulgarija, tai dar nieko, atlediziu kad taip aukstai
bet tai varliuko gaila
jau pati sau nusibodau su situ sakiniu doh.gif
Papildyta:
monteverte, negalima is zmogaus tyciotis schmoll.gif
Atsakyti
O kas tas varliukas ? Prancuzas ? Nu tai jis atitinkama taa ir uzeme vieta, auksciau jam ne pro kur, viskas su juo teisingai
Atsakyti
QUOTE(ohooho @ 2016 05 15, 16:27)
O kas tas varliukas ? Prancuzas ? Nu tai jis atitinkama taa ir uzeme vieta, auksciau jam ne pro kur, viskas su juo teisingai

NE! mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 05 15, 15:27)

Tai cia kiekvieno nuomone, pvz as zinau uz ka taip vertino bulgare, ir ta zinojo visa Europa sprendziant is balsavimo, daugumai patiko nei cia jums kelioms nesuprantama buvo
Papildyta:
O blogiausios man, tai svedai, serbai ir pati blogiausia israelis su nevyrisku atlikeju ir kazkokia mustine daina.
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 05 15, 15:08)

Neringa Zeleniūtė, Tylos draugė. Nesuprantu, prie ko ji ten, prie Tylos matyt lotuliukas.gif
QUOTE(Anakure @ 2016 05 15, 15:12)
Kad šiemet čia nėra kariaujančių pusių, nugalėtojas vertas nugalėjimo, taip kad ir ginčų dėl to nėra. O vyksta nesąmonės, kurios būna visose temose, nes yra žmonių kategorija, kuriai patinka kabinėtis ir kelti pykčius.

O tau patinka provokuoti, kad susilauktum dėmesio, matyt patinka, čiučiundra tu ir neapsimetinėk čia šventąja, ja nie takaja, ja ždu tramvaja blin lotuliukas.gif
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2016 05 15, 15:20)
Visi pamatėme ko jis buvo vertas ir kokią vietą užėmė, mano nuomone vertesnis buvo ir aukštesnę vietą užimt. Jūsų plepalai taip ir liko tik tuščiais plepalais.

Ir kaip ji nepavargsta biggrin.gif
QUOTE(Lėja... @ 2016 05 15, 15:23)
bet tai varliuko gaila
jau pati sau nusibodau su situ sakiniu  doh.gif

monteverte, negalima is zmogaus tyciotis  schmoll.gif

lotuliukas.gif

Aha, ji pati ta, kuri nesityčioja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ohooho @ 2016 05 15, 15:32)
Tai cia kiekvieno nuomone, pvz as zinau uz ka taip vertino bulgare, ir ta zinojo visa Europa sprendziant is balsavimo, daugumai patiko nei cia jums kelioms nesuprantama buvo
Papildyta:
O blogiausios man, tai svedai, serbai ir pati blogiausia israelis su nevyrisku atlikeju ir kazkokia mustine daina.

Švedukas man visai nieko, serbų net nepamenu biggrin.gif o Izraelis- baugios išvaizdos wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 05 15, 15:23)
aj, Bulgarija, tai dar nieko, atlediziu kad taip aukstai
bet tai varliuko gaila
jau pati sau nusibodau su situ sakiniu  doh.gif


Bulgarijos dainoj jaučiasi Shakiros stilius, nereikėjo scenoje nė ypatingų efektų nė dar kažko labai išskirtinio. Ką reiškia kai dainą parašo toki kūrėjai ir še tau 4 vieta biggrin.gif

Prancūzo man ir gaila, bet jo daina vis tiek vienintelė iš Eurovizijos, kuri atsidūrė mano grojaraštį wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labai džiaugiuosi dėl 9-tos vietos!!!! Pagaliau mes dešimtuke.

---------------------------------------------------------

Dėl nugalėtojos dvejopi jausmai. Man asmeniškai daina po kelių klausymų kažkuo ir patiko, bet pasirodė per daug žiauri, politiška, kad ir pats pavadinimas.... Ir svarbiausia, kad aš jos nematau kaip numerio 1. Man Eurovizija asocijuojasi labiau su linksmybėmis ir dainomis-nugalėtojomis, kurios skamba ausyse, jos melodingos, jas dainuojant visa publika šėlsta, jas norisi dainuoti, niūniuoti. Šie metai - man didelis nusivylimas.

Asmeniškai esu labai nusivylusi. Tai ir todėl, kad turėjau visai kitus favoritus. Pats finalas man atrodė sudėtingas, nes buvo daug gerų dainų. Buvo sunku išskirti tą vienintelę.
Man patiko Vengrija, Kipras, Prancūzija, Ispanija, Izraelis, Italija, Latvija, Vokietija, Čekija, Serbija...taigi daug dainų. Įsivaizduoju pirmoje vietoje Prancūziją, Ispaniją...Tokios dainos ne tik kelia ūpą, bet ir verčia kojas judėti. Smagios. Nors prancūzas dainos gale atrodė, kad visai nusidainavo, bet pati daina man patinka.
Labai gaila, kad pvz. Vokietija liko gale, labai jautėsi atlikėjos jaudulys ir atlikimo spragos, bet pati daina visai gerai skambėjo.
Čekijos, Serbijos baladės man nuskambėjo stipriai ir gan profesionaliai atliktos.

Taigi džiaugiuosi už Lietuvą ir toliau vis pasiklausysiu man patikusių dainų, nors nei viena jų ir nelaimėjo. ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 15 gegužės 2016 - 15:51