Įkraunama...
Įkraunama...

Įtariamieji (Bajo Sospecha)

Pabaiga netiketa. smile.gif Man visai patiko. smile.gif Butu tas Boskas Alicijos nepartrenkes tai ji butu ramiai grizus mano ir tuo viskas pasibaige, bet va prie ko kartais priveda vaikiski zaidimai. Idomiai visas supainiota buvo. Lauksiu kito sezono. smile.gif
Atsakyti
Kur būtų galima pažiūrėti pirmo sezono paskutinę seriją? Kažkodėl į lnkgo neįkelta. Tiktų lietuvių ar rusų k.
Atsakyti
Siandien pradės rodyt ir antra sezona smile.gif

O pirmo sezono pabaiga man ir asmeniskai buvo netiketa, staciau uz kita įtariamajį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2016 12 08, 10:24)
Kur būtų galima pažiūrėti pirmo sezono paskutinę seriją? Kažkodėl į lnkgo neįkelta. Tiktų lietuvių ar rusų k.

Va cia http://seasonvar.ru/...odozreniem.html pabandykit. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2016 12 08, 10:24)
Kur būtų galima pažiūrėti pirmo sezono paskutinę seriją? Kažkodėl į lnkgo neįkelta. Tiktų lietuvių ar rusų k.

Taigi yra įkelta į LNK GO:
http://lnkgo.alfa.lt...k-itariamieji-8
Atsakyti
Na ką, man antras sezonas patiko dar labiau nei pirmas smile.gif Labai gaila, kad daugiau nebėra, o tikrai galėjo būti dar ne vienas sezonas verysad.gif Nemanau, kad būtų atsibodę, nes kiekvieną kartą vis kita istorija..
Atsakyti
Kai jau viska issiaiskino ir ejo paskutines serijos minutes ir man pagailo, kad va jau baigesi sezonas, taip norejosi , kad vel prasidetu naujas tyrimas. smile.gif Siaip man tikriausiai labiau patiko pirmasis sezonas, bet ir antras visai nieko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 02 10, 18:20)
Kai jau viska issiaiskino ir ejo paskutines serijos minutes ir man pagailo, kad va jau baigesi sezonas, taip norejosi , kad vel prasidetu naujas tyrimas. smile.gif Siaip man tikriausiai labiau patiko pirmasis sezonas, bet ir antras visai nieko. smile.gif



Na taip, galėtų būti dar daugiau sezonų... Net nemaniau, kad ligoninės psichiatrė su savo vyru žudė tas moteris ir dar suvaidino savo pačios pagrobimą, kad apsaugotų Gorką.
Mano nuomone, tai yra įdomus detektyvas.
Skaičiau viename ispanų straipsnyje, kad pagrindinis šio detektyvo aktorius Yon Gonzalez, jau filmuojasi naujame seriale ,,LAS CHICAS DEL CABLE" (2017), gal kada nors bus įkeltos šio naujo serialo serijos į internetą, o gal dar po kelių metų, sugalvos LNK arba TV1 rodyti, būtų šaunu! smile.gif smile.gif bigsmile.gif sokiai.gif thumbup.gif thumb_yello.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(HELLO333 @ 2017 02 10, 23:10)
Skaičiau viename ispanų straipsnyje, kad pagrindinis šio detektyvo aktorius Yon Gonzalez, jau filmuojasi  naujame seriale ,,LAS CHICAS DEL CABLE" (2017), gal kada nors bus įkeltos šio naujo serialo serijos į internetą, o gal dar po kelių metų, sugalvos LNK arba TV1 rodyti, būtų šaunu! smile.gif  smile.gif  bigsmile.gif  sokiai.gif  thumbup.gif  thumb_yello.gif  good.gif

Taip, serialą „Las chicas del cable“ kurs ta pati kompanija, kuri kūrė ir „Gran Hotel“, „Velvet“ bei „Įtariamuosius“. Dar vaidins ir Concha Velasco, kuri „Įtariamuosiuose“ atliko ligoninės direktorės vaidmenį. Bet esmė ta, kad šis serialas bus kuriamas ne televizijai, o interneto platformai Netflix, tai dėl to abejočiau, ar jis bus pardavinėjamas televizijoms..
Atsakyti
Gaila ir man, kad baigės. Pirmas sezonas labiau patiko, pabaiga labiau netikėta.
Atsakyti
Gal zinote kur butu galima atsisiusti antra sezona rusu arba lietuviu kalba?
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2017 02 14, 19:54)
Gal zinote kur butu galima atsisiusti antra sezona rusu arba lietuviu kalba?




Radau antro sezono visas dalis, įgarsintas rusų kalba.
https://yandex.ru/vi...

Atsakyti