Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Man jo išvaizda tinka, bet visa kita tai... net nežinau ką pasakyt. Jei ne Kivo, tai net nebandyčiau jo žiūrėti. Scenarijus apgailėtinas, bent jau kolkas. Nuobodu be galo, be krašto. Fone pasileidus ir tai prailgsta laikas. Nėra nei intrigos, nei chemijos, nei nieko, dėl ko būtų verta žiūrėti. Ir pats pateikimas man nepatinka. Grimas tragiškas, spalvos perspaustos. Nuostabios Kivo akys padarytos kaip vilkolakio.
Tikiuosi, kad dar scenaristai iššaus biggrin.gif Bet dabar jau nebežiūriu, palauksiu kol susikaups daugiau serijų, kad galėčiau prasukt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 11 27, 22:54)
Man jo išvaizda tinka, bet visa kita tai... net nežinau ką pasakyt. Jei ne Kivo, tai net nebandyčiau jo žiūrėti. Scenarijus apgailėtinas, bent jau kolkas. Nuobodu be galo, be krašto. Fone pasileidus ir tai prailgsta laikas. Nėra nei intrigos, nei chemijos, nei nieko, dėl ko būtų verta žiūrėti. Ir pats pateikimas man nepatinka. Grimas tragiškas, spalvos perspaustos. Nuostabios Kivo akys padarytos kaip vilkolakio.
Tikiuosi, kad dar scenaristai iššaus biggrin.gif Bet dabar jau nebežiūriu, palauksiu kol susikaups daugiau serijų, kad galėčiau prasukt ax.gif
Vajeeeee, ir šitaip va vargti, kankintis bigsmile.gif Užjaučiu, rimtai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 27, 22:52)
Vajeeeee, ir šitaip va vargti, kankintis bigsmile.gif Užjaučiu, rimtai biggrin.gif

Atsiprašau, jūs apie ką? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 11 28, 01:35)
Atsiprašau, jūs apie ką? biggrin.gif
Apie tą patį biggrin.gif
Atsakyti
Aš kolkas mėgaujuosi Cesur ve Guzel. Čia matyt iš tos didelės ir aklos meilės Kivo biggrin.gif wub.gif Bet pritariu kiekvienai išreikštai kritikai apie šį serialą. Oranžinis Kivanc'as man visai nepatinka, Tubos šukuosenos vis dar neprisipratinau. Istorijos kažkokios nepapasakotos, tai sunku pajausti jausmą, net suprasti, kas ir dėl ko. Dėl Cesur ir Suhan chemijos, tai irgi ne stebuklas, bet guodžiu save, kad ale Cesur dar jos nekenčia. Ir pagrindinis klausimas, ir kažkoks absurdas kyla kiekvieną seriją - kaip toji brolienė ruošiasi savo "neštumą" prieš vyrą sudemonstruoti? blink.gif Ar aš šį planą būsiu pražiūrėjusi?
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 11 28, 19:56)
Aš kolkas mėgaujuosi Cesur ve Guzel. Čia matyt iš tos didelės ir aklos meilės Kivo  biggrin.gif  wub.gif Bet pritariu kiekvienai išreikštai kritikai apie šį serialą. Oranžinis Kivanc'as man visai nepatinka, Tubos šukuosenos vis dar neprisipratinau. Istorijos kažkokios nepapasakotos, tai sunku pajausti jausmą, net suprasti, kas ir dėl ko. Dėl Cesur ir Suhan chemijos, tai irgi ne stebuklas, bet guodžiu save, kad ale Cesur dar jos nekenčia. Ir pagrindinis klausimas, ir kažkoks absurdas kyla kiekvieną seriją - kaip toji brolienė ruošiasi savo "neštumą" prieš vyrą sudemonstruoti?  blink.gif  Ar aš šį planą būsiu pražiūrėjusi?

Nu ką aš galiu pasakyt, gaila man tavęs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 11 28, 23:59)
Nu ką aš galiu pasakyt, gaila man tavęs  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


biggrin.gif kas belieka...

Pažiūrėjau 4 serijos fragmentą - aaa...pffff!!! wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 11 28, 22:56)
Ir pagrindinis klausimas, ir kažkoks absurdas kyla kiekvieną seriją - kaip toji brolienė ruošiasi savo "neštumą" prieš vyrą sudemonstruoti?  blink.gif  Ar aš šį planą būsiu pražiūrėjusi?

Nu kaip meksikietiskuose serialuose, gal kokia pagalve nesios po rubais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 11 27, 11:29)
as isitraukiau i Песня жизни, bet ziuriu jusu sarasuose jo nera  biggrin.gif biggrin.gif
Aš žiūrėjau Hayat Şarkısı I-ą sezoną ir man žinok visai patiko.
Pagrindinė aktorė faina, o jau tas tėvukas, tai apskritai nemirtingas hihihi.gif
Atsakyti
"Bu Şehir Arkandan Gelecek" - Teaser

Kerem Bürsin man toks visas išgražėjęs grįžta ax.gif
Leyla Lydia Tuğutlu man nelabai patinka schmoll.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 11 28, 20:56)
Aš kolkas mėgaujuosi Cesur ve Guzel. Čia matyt iš tos didelės ir aklos meilės Kivo  biggrin.gif  wub.gif Bet pritariu kiekvienai išreikštai kritikai apie šį serialą.

Aš irgi biggrin.gif šiuo metu žiūriu tik šį serialą,gerai kad ne kasdien, per daug būtų. eilinį kartą mėgaujausi muzika,sugeba turkai wub.gif
https://www.youtube....h?v=wOu-xQln8sU
Atsakyti
Man taip pat muzika graži.
Šita iš 2-os serijos įstrigo labai, kaip ir fragmentas wub.gif

"Cesur ve Güzel' - Nereye Gidiyorsun?

Gökçe Kılınçer - Güneşin Kızkardeşi

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti