Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

QUOTE(Visgi @ 2016 11 20, 12:18)
Сегодняшняя премьера

"Замуж после всех" /2016/
Tрейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1494823

vartotojo įkelta nuotrauka

oi šitas lengvas, bet toks gerulis, beje pabaigoje pasirodo ir jūsų išgirtas aktorius Сергей Радченко smile.gif ir man jis patiko smile.gif wub.gif
Atsakyti
Сегодняшняя премьера

"Нити судьбы" /2016/
Tрейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1495235

vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(svelni @ 2016 11 21, 22:34)
tas aktorius  Сергей Радченко  nei kazkoks grazuolis, nei ka, bet vat kazka tokio turi filmuose biggrin.gif
Kažkokio šarmo tikrai turi rolleyes.gif
QUOTE(amirrr @ 2016 11 21, 23:20)
oi šitas lengvas, bet toks gerulis, beje pabaigoje pasirodo ir jūsų išgirtas aktorius Сергей Радченко smile.gif ir man jis patiko smile.gif wub.gif
Na va, kaip susitarę žiūrim tą patį smile.gif
Atsakyti
labas rytas:)
PAGALIAU ir aš startavau vėl su filmų žiūrėjimu 4u.gif
--
vakar pažiūrėjau - Река памяти (Станислав Назиров) / [2016, детектив, мелодрама - nuostabus filmas, su mano mėgstamu aktoriumi Станислав Бондаренко
vartotojo įkelta nuotrauka
ir
Забудь меня, мама! (Денис Елеонский) / [2016, мелодрама - labai geras ir pamokantis filmas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2016 11 21, 19:02)
Julsita... Voroninai thumbup.gif

Aciu, Visgi, laukiau.  4u.gif

Laba visoms  4u.gif

tongue.gif tongue.gif tongue.gif Skaitau Visgi postą ir glvjau,kad pasidžiaugsiu su tavim,ale gi tu jau mane aplenkus biggrin.gif Kaip tik grįžo mano vyras iš reiso,tai vakare ir startuosim yahoo.gif
Atsakyti
Моя фамилия Шилов (Андрей Элинсон) / [2013, криминал - neblogas, patiko 4u.gif
---
Ее звали Муму / [2016, драма - jaunos merginos ir fotografo draugystė, truputis sekso..
------
Инсайт / [Озарение] /[2016, драма - pasirodo, kiek nedaug reikia moteriai iki pilnos laimės - nieko toks
---
Три лани на алмазной тропе (1-4 серии из 4) / [2016, детектив - banalokas ax.gif
---
Стена (1-2 серии из 2) / [2016, история, военный, приключения - irgi geras 4u.gif
//
laba vakara bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 22 lapkričio 2016 - 17:44
QUOTE(Visgi @ 2016 11 22, 00:36)
rolleyes.gif Na va, kaip susitarę žiūrim tą patį smile.gif

mane gražūs aktoriai užkabino, smagiai susižiūrėjo smile.gif
Atsakyti
Štai ir po Mažoro. ax.gif Lauksim III sezono. Ir neatspėjom, kas slepiasi po kauke. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 11 22, 20:13)
Štai ir po Mažoro. ax.gif Lauksim III sezono. Ir neatspėjom, kas slepiasi po kauke. tongue.gif

na jo netspėjom, kad ir Prianikovas į visą tai įsivėlęs,
bet šis sezonas neįtraukė manęs taip, kaip pirmas,
o trečio nelaukiu net
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius. 4u.gif
Atsakyti
Panos, mama mia, ką jūs darot?! Ar sunku užgeltoninti berašant?
Gi rašė kai kurie, kad lauks viso įkelto 2 sezono, o tuomet žiūrės.
Na kam taip grubiai atimti malonumą? Negražu.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 22, 23:09)
Panos, mama mia, ką jūs darot?! Ar sunku užgeltoninti berašant?
Gi rašė kai kurie, kad lauks viso įkelto 2 sezono, o tuomet žiūrės.
Na kam taip grubiai atimti malonumą? Negražu.

Nu, atrodo, nieko tokio neparašiau, ką būtų reikėję geltoninti. unsure.gif O apie pirmą sezoną galima rašyti be geltoninimo?
O man II sezonas geresnis drinks_cheers.gif Pirmiausia, kad nebebuvo iš fantastinės srities situacijų:nusikaltėlius atspėja ne patyrę detektyvai, baigę mokslus, turintys ilgametę patirtį, o narkomanas mažoras, kas pirmame sezone erzino. Toks įspūdis, kad I sezone tie detektyvai tokie vėplos buvo. Mažiau tų vaipymųsi buvo, daugiau išminties ir susitvardymo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 22, 23:09)
Panos, mama mia, ką jūs darot?! Ar sunku užgeltoninti berašant?
Gi rašė kai kurie, kad lauks viso įkelto 2 sezono, o tuomet žiūrės.
Na kam taip grubiai atimti malonumą? Negražu.

ir aš apie tai pagalvojau, na negi sunku komentuoti seriala nepageltoninus, kai dar tikrai nemažai nežiūrėjusių yra unsure.gif
Atsakyti