Įkraunama...
Įkraunama...

The Walking Dead (Vaikščiojantys negyvėliai)

QUOTE(minha @ 2016 11 29, 14:16)
taigi tas karaliukas kiaules maitino negyveliais, o mesa siunte Neganui biggrin.gif


a, praleidau reiškia, kam ta mėsytė skirta buvo smile.gif
Atsakyti
Pagal komiksus Neganas su Riko sunum susidraugaus. Idomu, kaip issirutulios sita istorija. Manau seriale nepraleis sito dalyko.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 11 29, 18:08)
Pagal komiksus Neganas su Riko sunum susidraugaus. Idomu, kaip issirutulios sita istorija. Manau seriale nepraleis sito dalyko.


oho. Bet manau, kad pilnai įmanoma. Ir serialo dvasią atitiktų smile.gif
Atsakyti
As zinokit nebegaliu i Riko personaza ziuret cool.gif Suprantu, kad pazemintas, kad neturejo iseities, bet kai kiekvienas veikejas kuria kersto planus, kaip nuzudyt Nigana, jis tuo tarpu kaip ciucikas tik laksto. Ir ta jo veido israiska, kai su Nigan susitinka huh.gif Suprantu, jog super vaidmeni gerai atlieka, bet vistiek nebegaliu i ji ziureti biggrin.gif
Atsakyti
o mane Karlo personazas labiausiai nervina, isvis, man sis sezonas koks nuobooodus, tie numireliai tik tarp kito pasidare
Atsakyti
numireliai cia visada buvo tik tarp kitko rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 12 06, 12:25)
As zinokit nebegaliu i Riko personaza ziuret cool.gif Suprantu, kad pazemintas, kad neturejo iseities, bet kai kiekvienas veikejas kuria kersto planus, kaip nuzudyt Nigana, jis tuo tarpu kaip ciucikas tik laksto. Ir ta jo veido israiska, kai su Nigan susitinka huh.gif Suprantu, jog super vaidmeni gerai atlieka, bet vistiek nebegaliu i ji ziureti biggrin.gif


dabar tai palaužtas žmogus. Ir tą Karlo išsišokimą Niganas tam pačiam tikslui panaudos. Jau nekalbant, kad pamatęs ano rankose mažulę, Rikas net ir tą veido išraišką pamirš, ne tik mintis apie pasipriešinimą.
Kitiems lengviau būt nepaklusniems - vaikų neturi nė vienas.

Atsakyti
Manes Karlas neerzina, nes jis paauglys ir normalu, kad jo sprendimai negali buti labai protingi. Aisku svetimos gedos jausmas apima vietose biggrin.gif

Sis sezonas tikrai nuobodokas. Po dar vienos serijos Kaledine pertrauka, sezono vidurys, o pakolkas dar nieko tokio neivyko.
Atsakyti
Man tas Karlas mazas islepintas vaikas, kuriam laikas per uzpakali gauti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 12 07, 10:02)

Sis sezonas tikrai nuobodokas.


ugu. Viskas padrika, nei tikslo, nei veiksmo.
Atsakyti
As rimtai pasipiktinus siuo sezonu. Net gaila laiko pasidare vakar ziurint doh.gif As isivaizduoju, kad sekancia sezono puse visi seilesis vienas kita bandydami ikalbinti kovoti pries Nigan.


O cia ne spoileris. Man jau komiksai idomesni daros, nei pat serialas biggrin.gif Vienzo Jezus duoda i kaulus Niganui. Labai tikiuos pamatyti toki vaizda per filma rolleyes.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 12 13, 09:50)
As rimtai pasipiktinus siuo sezonu. Net gaila laiko pasidare vakar ziurint doh.gif


vakar ir mane tokie pat jausmai apėmė. Pabaigoj jau buvau nudžiugus, kad pagaliau reikalai pajudės. Ale gi paskum prisiminiau, kad daba gi didžioji pertrauka iki vasario. O paskui irgi per kelias serijas su Nigano chebra nesusidoros. Bus vėl tampymasis, škias.
Atsakyti