Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Sveikos, jungiuosi prie žiūrinčiųsmile.gif Žiūriu nuo pat pirmo sezono. Pirmame sezone laabai patiko Aisčio pasirodymai, na o šiame sezone, kaip ir daugelis, palaikau Ruslaną. smile.gif Taipat Soliario pasirodymai puikūs, laabai patiko, kai atliko Dimos Bilano dainą .Šioje laidoje Malinauskas labai sužibo, net nemaniau, kad jis taip puikiai gali suvaidinti kitas žvaigždes .
Atsakyti
Kaip jum praėjusi laida, man tai kažkaip nieks per daug neįstrigo, tik Rudokas labiausiai patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglentina: 06 sausio 2013 - 11:28
QUOTE(Eglentina @ 2013 01 06, 13:26)
Kaip jum praėjusi laida, man tai kažkaip nieks per daug neįstrigo, tik Rudokas labiausiai patiko smile.gif

Man sikart patiko Rudokas ir Renata, prisijuokiau ziuredama smile.gif Sikart visai nepatiko Donaldos ir Ruslano pasirodymai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jugile: 06 sausio 2013 - 15:17
Renatai tai pirmą vietą atiduočiau už Žemaitytę, tikroviškai atrodėsmile.gif Rudokas irgi patiko;)
Atsakyti
Man labiausiai patiko Rudoko ir Donaldos pasirodymai, kitų dabar jau ir net neatsimenu biggrin.gif
Atsakyti
man Donalda nepatinka, kol kas ir MK per didelių simpatijų nesukėlė. o Rudokas gerai šįkart, ypač Kristą kalbino biggrin.gif
Atsakyti
puiki laida bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 01 06, 16:47)
man Donalda nepatinka, kol kas ir MK per didelių simpatijų nesukėlė. o Rudokas gerai šįkart, ypač Kristą kalbino biggrin.gif

kas tas MK? blush2.gif ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2013 01 08, 10:26)
kas tas MK?  blush2.gif  ax.gif  g.gif


Muzikinėje kaukėje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 01 08, 10:31)
Muzikinėje kaukėje smile.gif

aaa, o as galvojau kazkurio inicialai lotuliukas.gif ir niekaip neisifruoju kurio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dereša: 08 sausio 2013 - 11:46
Oooo, faina laida, ziuriu nuo antro sezono tik, netiketai uztikom, kad rodo ir patiko thumbup.gif

Atsakyti
o gal kur galima pamatyt pirmo sezono laidas g.gif
Atsakyti