Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2016 11 28, 12:48)
Kažin, kokia maždaug yra bendra lentelė... smile.gif

Kiek pamenu viršuje Rūta, Valentinas buvo pašokęs viršun atrodo, Vytenis ir Tadas J. Dabar gal vėl Laisva bus pakilusi. Niekaip nesuprantu kaip Arvydas taip žemai buvo priešpaskutinę laidą, buvo tik trečias nuo galo.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 11 28, 14:15)
oi, dėl lentelės tai net nežinau. Viską prasuku ir žiūriu tik dainavimą ir ką ištraukia kitam kartui biggrin.gif

Aš irgi prasuku, bet šio šeštadienio galvojau pažiūrėsiu, kokioj ten kas vietoj, bet bendros lentelės neparodė. Arba prasukau per daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2016 11 28, 19:47)
Aš irgi prasuku, bet šio šeštadienio galvojau pažiūrėsiu, kokioj ten kas vietoj, bet bendros lentelės neparodė. Arba prasukau per daug biggrin.gif


Laidos pradžioje rodė lentelę smile.gif
Atsakyti
O tai nebūtų prasmingiau ją galė rodyt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2016 11 28, 12:48)
Rūta - nu laabai patiko
Arvydas - manau daug pastangų tokiam pasirodymui nereikia
Juodsnukis - nulis emocijų, tik balsas. Eimutis daugybę kartų geriau įsijautė

Kažin, kokia maždaug yra bendra lentelė... smile.gif


visiškai pritariu drinks_cheers.gif

Pirmoje vietoje tikrai Rūta, antroje Valentinas. Kitų nepamenu..
Atsakyti
Nu ir ką? smile.gif Nebus Rūtelė antra? smile.gif Super ji šį kartą, nors gaila, kad ji šįkart pirma. ANŽELA buvo nereali wub.gif Kaip gaila, kad Lietuvoej nėra kur prasimušti, viską tik visokie Zvonkai suėmę ir popsu suvertę. Netinka Anželai popsas, negraži ji blondinė. Jai reikia keistis ir emigruoti ax.gif

Nijolė kaip atsipalaidavo, šaunuolė, pagaliau.
Tadas J. - išvaizda labai priminė, liūdna taip, kad nebėra originalo, kaip eičiau dabar į tokius koncertus atsipalaiduot... Tik judesiai perdaug chaotiški, nefiksavo tai tikrai.
Tadas R.- taip jau negatyviai nusiteikė, bet mano galva, jis visai padarė, vietomis net balsas atitiko. Gale, kai vėl parodė santrumpas, aš nejučia sakau, o Vilčinskas kaip gerai, o turėjau omenyje tai Tadą biggrin.gif
Arvydas - gal ne Katunskytė, bet man visai gerai jis padarė smile.gif
Vytenis - visai good, nu ką čia jau išlauši.
Valentinas - vargšiukas, nepasisekė. Tas Alphaville man toks M.Jacksono kopija, toks tarsi ne iš šios planetos, sunkiai padaromas.
Laisva - gerai atstovė, šaunuolė, patiko man.
Karolina - man visiškai neatpažįstama kaip Kylie Minogue. Net minties tokios nebūtų. Jos veidas kažkoks nesikeičiantis, kad ir kaip ją ten slėpk, dary, nieko nesigauna. Nebent kaip tada tą pliką darė, tai pakeitė. Ji durnai padarė, kad neėmė šiuolaikinės Kylie, su tais baltais rūbais, kapišiniuku pvz. Pati sako, kad šiuolaikiškai norėtų, Rihanna ar Britney gauti, o ima senovinį disco gabalą. Ar pati taip kvailai renkasi ar kas jai diktuoja? unsure.gif

Tai ką, Valinskienė su Rimgaila į viešbučiuką savaitėlei ir mokysis? lady.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 04 gruodžio 2016 - 12:59
Sikart Valentinui nepasiseke. verysad.gif Vytenis tai tragedija kazkokia aprenge kaip kluona ir paleido. Gi yra normaliu Rihannos ivaizdiu galejo normaliau aprengti. Ruta- super! Tadas J labai patiko ir balsas ir isvaizda labai buvo panasu. Tadas R- man patiko jo Vilcinskas, tik keista kodel nepaeme jauno VIlcinsko manau , labiau butu tike. smile.gif Karolina, kazkaip maniau, kad jai pasiseks labiau su Kylie, bet pasirinko tokia antikvarine daina, tai toks ir rezultatas doh.gif Nijole- normaliai smile.gif VIlcinskas - na katunskyte kaip katunskyte. biggrin.gif, Andzelos negaliu vertinti nes tos Zemfyros tik viena daina viena ausim kazkada girdejau.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 12 04, 15:51)
Vytenis tai tragedija kazkokia aprenge kaip kluona ir paleido. Gi yra normaliu Rihannos ivaizdiu galejo normaliau aprengti.

Tadas R- man patiko jo Vilcinskas, tik keista kodel nepaeme jauno VIlcinsko manau , labiau butu tike. smile.gif

Man atrodo, kad jį slėpė, maskavo, kad mažiau vyriški judesiai matytųsi po visokiomis skraistėmis ir po peruku pridengtomis akimis gerai slepėsi.

Man irgi keista. Laukiau Vilčinsko su plaukais.
Atsakyti
Laida susižiūrėjau visai neblogai. Komisija nusišneka kaip visada, bet ką su jais darysi irnesakyk.gif .
Kai pamačiau ką Carol dainuos, tai žado netekau. Kam gi tokią dainą išsirinkti? Jau taip nevykusiai. Nebuvo ten tos Kylie.. Nė pro kur, kad ir ką komisija besakytų. Pasirodymas visiškai nepatiko.
Tadas J. - labai patiko.
Andželai gerai pavyko.
Rūtelė - na, nebloga buvo jos Callas. Gražiai sudainavo. Bet vis tiek aš Rūtelės nemėgstu ir ta antipatija daro savo biggrin.gif
Vytenis... praleidžiam...
Valentinas... otubožėjėzusmarija
Vilčinskas - žmogus nežiūrintis šios laidos, užmetė akį ir manęs klausia "Ką čia Katunskytė veikia?". Taigis, turbūt gavosi hihihi.gif
Nijolė - pakvipo man mokyklos laikas, kai Junior kasatė be perstojo sukdavosi magnetofone.
Laisva ... Ką šita dainavo? Kaip užkrito... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 12 05, 14:01)
Laisva ... Ką šita dainavo? Kaip užkrito...  unsure.gif

Roxette.

Ir Tado R. nepakomentavot mirksiukas.gif
Atsakyti
Rūta išties nuostabiai. Dainavimas, ta maniera - kažkas nerealaus. Tikrai buvo verta 1 vietos bigsmile.gif
O Bareikio Katunskytė pernai man labiau patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 12 05, 15:45)
Roxette.

Ir Tado R. nepakomentavot mirksiukas.gif

Taigi, Laisva. pasirinko mano itin mėgiamą dainą. dainavau kartu. Taigi turbūt buvo gerai. gal dė to, kad aš jai pritariau biggrin.gif Bet iki Roxette trūko.
Ai, Tadas R. - iš vaikystės/paauglystės pamenu šią dainą, bet vat Tadas man jos, taip sakant, nepateikė kaip norėtųsi.
Atsakyti