Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo operos

Ziuriu as seriala Draugai labai man patinka,kiekviena diena belaukdama griztancio is darbo savo vyro, o savaitgaliais pasilieku sau iseigines biggrin.gif
Atsakyti
"Be namų negerai", "Mažyliai", "Laukinis angelas" paliko didžiausią įspūdį... Daugelio matytų (nors pirmą ir paskutinę seriją) pavadinimai kažkur iš atminties pabėgo... O šiuo metu nei laiko, nei poreikio, nei laisvo televizoriaus nėra...
Serialų ir patrauklesnių yra (tik matyt ne muilo operom vadint reiktų g.gif). Tai beverlihilsas, seksas ir miestas, Eli Makbyl, draugai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusne: 03 rugpjūčio 2004 - 01:36
ash irgi ziurejau "bete" tik kazkaip jau greitai antra kino dalis"ecomoda" baigesi...Likau ligi galo nedaziurejus.... ish visu tik Bete ziurejau, kitu scenarijai labai daznai kartojasi laugh.gif pastoviaia neturinga mergaite atvaziuoja i didmiesti, ja isismyli turtuolis, paskuii ji tamopa turinga, nes pasirodo esanti turtingo dedules dukra blink.gif blink.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Labiausiai patiko Judo žmona, Betė - bjaurusis ančiukas, Be namų negerai, Draugai.

Žiūrėdavau tik todėl, kad daugiau nieko nerodydavo. Kai dirbi nėra laiko, o kai sėdi namie tai ir žiūri biggrin.gif
Atsakyti
Man siuo metu labiausiai patinka Nekaltoji Joana, ir Laukine. g.gif
Atsakyti
Seniai nebežiūriu muilo operų-labai jau visų turinys vienodas wink.gif . O pamenu pačią pradžią su ,,verkenčiais turtuoliais'' doh.gif . Buvo visaliaudinis šio serialo žiūrėjimas ir aptarinėjimas laugh.gif .
Atsakyti
man labai nepatinka Eli makbyl (ar kaip ten rasosi) pagal mane, tai toks levas serialas..... jau geriau ziuresiu laukine negu Eli tongue.gif dabar ziuriu per LNK kazkoki seriala (neatsimenu pavadinimo) ten apie mentus. Toks visai neblogai.
Atsakyti
Ziuriu, kai mazoji leidzia ir laiko turiu-nors meksikietiskus maziau ir ne visus-tai jau tikrai.. laugh.gif Labiausiai ziuredavau "Vedes ir turi vaiku", kai naktim rodydavo, "Seksas ir miestas", ka dar -napamenu.. blink.gif Na va dar "Bete" patikdavo.. gaila, kad pasibaige, bet uztat dabar daugiau laiko turiu..anksciau stengdavaus parlekt namo, kad ja paziuret, o dabar niekur skubet nereik.. laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Man patiko Judo žmona ir daugiau niekas wink.gif
Atsakyti
Myliu telenoveles laaaaaaaabai laaaaaabai wub.gif Nemėgstu jų vadinti "muilo operomis" ( Meksikoj, Ispanijoj šnekamojoj kalboj irgi papravardžiuojamos telenovelės "culebron" - "ilga gyvatė"). Man serialai neatrodo tūpi. Žiūriu juos kasdien, paprastai padalinu juos į ryto ir vakaro - per vieną kanalą pažiūriu vakare, tarkim "Kamilą" ir "Laukinukę", o ryte atsikėlus jau per kitą kanalą žiūriu kartojimą serialų "Betė" ir "Įsibrovėlė". Ir kiek pamenu, taip būdavo visada, kai nedirbau. Na, o kai dirbau, nespėdavau pamatyt jų ir labai nekaip jausdavausi. likdavo tik savaitgalių serialai. Aš pasitvarkau dienos darbus namuose taip, kad viską pabaigčiau iki vakarinių serialų. O ryte juos žiūrėdama ir papusryčiauju, dukrą pamaitinu, ir nusiprausiam, pasiklojam lovas, žodžiu, nedrybsau taip jau akis įbedus į TV. Vakare irgi karts nuo karto "atsijungiu" gamindama ar patiekdama vakarienę. Žodžiu, man telenovelės gyvent netrukdo smile.gif bet jei jos staiga dingtų iš ekrano, man sunku būtų su tuo susitaikyt sad.gif
O kodėl man jos taip patinka, nežinau. Daug kartų vyras to klausė manęs ir negalėjau atsakyt, kas ten taip traukia mane. Gražu man. Tiesa, taip metai iš metų bežiūrėdama juos taip įpratau girdėt ispanų kalbą, kad pernai nutariau jos mokytis, tad jau porą semestrų lankiau vakarinius kursus VU. Vat kokia nauda - telenovelės įkvėpė pasitobulinti laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Stengiuos visada pasiziureti Laukinuke, nors karts nuo karto praleidziu kokia serija.
Atsakyti
Ne, nežiūriu..beprasmis laiko praleidimas...
Atsakyti