Įkraunama...
Įkraunama...

Apsukrios kambarinės

taip pat ir linkomanijoj yra lietuviškai smile.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus kur žiūrėt rolleyes.gif pirma serija įveikiau,tikrai labai primena šeimininkes ax.gif na,šiandien,kai vakaras lovoje su karštom arbatom ir temperatūra,tiks ir antra serija,galbūt paskui ir trečia hihihi.gif toks neįpareigojantis serialas smile.gif
Atsakyti
žiūrėjau sekančias kelias serijikes,
bet tos intrigos, kaip NNŠ nėra
nebevargsiu
Atsakyti
Teisingai pasakyta toks neipareigojantis. smile.gif Veliau gal isivaziuos. Toks pasts pirmas ispudis buvo ir tada , kai pradejau ziureti NNS. smile.gif
Atsakyti
Aš pažiūrėjau keturias serijas ir išjungiau vidury blush2.gif vis dėl to ne ax.gif
Atsakyti
O man susižiūrėjo abu sezonai, nuo pirmo sezono vidurio užkabino, kad negalėjau atsitraukti smile.gif
Atsakyti
Šitą filmą reikia žiūrėti kaip atskirą, nelyginti su NNŠ. Man visai patinka.
Atsakyti
Perziurejau abu sezonas man visai patiko , galvai pravedinti puikus serialas. Lauksiu trecio sezono biggrin.gif
Atsakyti
Vakar cia paskaicius apie sita seriala-nemiegojau iki puse7 ryto,taip uzkabino nuo 3serijos!
Atsakyti
pirmą seriją,pusiau užmerktomis akimis žiūrėjau,galvojau nieko gero,antra lyg užkabino,reikės eit pažiūrėti pirmąją smile.gif gal visai smagiai eis praleisti pirmadienio vakarus prie TV biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(happy_30 @ 2015 03 08, 05:46)
pirmą seriją,pusiau užmerktomis akimis žiūrėjau,galvojau nieko gero,antra lyg užkabino,reikės eit pažiūrėti pirmąją smile.gif gal visai smagiai eis praleisti pirmadienio vakarus prie TV  biggrin.gif

as tai laaaabai laukiu wub.gif man toks smagus smegenu pravesinimas thumbup.gif o, kaip LT vertimas yra, titrai ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2015 03 08, 18:21)
as tai laaaabai laukiu  wub.gif  man toks smagus smegenu pravesinimas  thumbup.gif  o, kaip LT vertimas yra, titrai ar kaip?

Profesonaliai įgarsintas 4u.gif
Atsakyti