Įkraunama...
Įkraunama...

Apsukrios kambarinės

As paziurejau abu sezonus per filmai.in lb man patiko.laukiu 3sezono
Atsakyti
Labai geras serialas thumbup.gif pirmą seriją žiūrėjau viena, nuo antros ir vyras kartu užsikabino žiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
laukiu pirmadienio thumbup.gif kažkaip laisvadienis išmušė iš vėžių,rodos ryt pirmadienis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(happy_30 @ 2015 03 11, 20:37)
laukiu pirmadienio  thumbup.gif  kažkaip laisvadienis išmušė iš vėžių,rodos ryt pirmadienis lotuliukas.gif

aš irgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2015 03 09, 02:58)
As paziurejau abu sezonus per filmai.in lb man patiko.laukiu 3sezono

drinks_cheers.gif Berods liepa turetu pasirodyti smile.gif
Atsakyti
Man irgi knieti peržiūrėti blush2.gif bet kita vertus nebus intrigos ir ką veikti pirmadienio vakarais lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai labai thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi nežiūrėjau Nusivylusiu namų šeimininkių tai šis serialas visai gerai žiūrisi. Turiu klausima toms kurios matė abu sezonus. Ar 2 sezone bus tesiamos tos pačios istorijos ar bus jai kitos. Ar išsiaiškins Marisol viska ar kitam sezone toliau tesis ta pati linija.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 03 30, 22:41)
Kadangi nežiūrėjau Nusivylusiu namų šeimininkių tai šis serialas visai gerai žiūrisi. Turiu klausima toms kurios matė abu sezonus. Ar 2 sezone bus tesiamos tos pačios istorijos ar bus jai kitos. Ar išsiaiškins Marisol viska ar kitam sezone toliau tesis ta pati linija.


Bus kita siuzeto linija :-)
Atsakyti
Kad siuos serialus jungia ne bent tas pats prodiuseris ir tai kad jie moteriski, manau, jei taip lyginama, tai ir nusivilt lengva. Sis serialas kitokio stiliaus, dar labiau jumoristinis nei DH ir apie tarnaites is Lotynu Amerikos, ne apie JAV turtuoles. Bet labai patinka ax.gif
Atsakyti
Skaiciau kad treciam sezone vaidins sitas grazuolis. wub.gif http://media.monster...nlainsight2.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 31 kovo 2015 - 16:48
gal galite pasakyti kaip išaiškėjo,kad tarnaitė miega su savo šeimininku?vardą jos pamrišau doh.gif prasnūdau tą dalį,iškur ten tas telefonas atsirado lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti