Įkraunama...
Įkraunama...

Pavasarėjantys širvintiškių namučiai

Organizuojam zuikiams dieną Trasalyje, o mamkoms pasibraidymą po Trakus. Jei ką sudomins, būtų gerai kuo greičiau pranešti, nes kuponų skaičius ribotas, o stovyklas greitai išperkalioja smile.gif

https://beta.lt/viln...vilma@gmail.com
Atsakyti
sveikos mamkos ! sita ir as uzmaciau'' smile.gif , bet su mazium visa diena neprisibastysiu, tai galvoju apie toki varianta kad vyresni kaip nuvesti ir pasiimti paskui ..
Atsakyti
QUOTE(Danielitaa @ 2012 06 25, 11:29)
sveikos  mamkos  !  sita ir as uzmaciau''  smile.gif , bet su mazium visa diena neprisibastysiu, tai galvoju apie toki varianta kad vyresni kaip nuvesti ir pasiimti paskui ..


Danielita, mes uzsiregistravom liepos 5 d., tad gali jungti dicki i kompanija. O mes, mamkos, su savo lelem planuojam orientuotis pagal situacija, jei bus geras oras, gal kur pasivaikstinesim, jei nekoks - grisim namo ar siaip kur nulysim... ax.gif
Atsakyti
Labas,
Man Nenaujokė rašė skypu, aš darbe buvau ir Pc palikau įjungtą blush2.gif Gaila, bet mes su N negalim sad.gif Jis bus kitoje stovykloje, o aš dirbsiu ax.gif

Future, saviškį leidi? Žinai ką nors? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*NoTa* @ 2012 06 25, 16:55)
Labas,
Man Nenaujokė rašė skypu, aš darbe buvau ir  Pc palikau įjungtą  blush2.gif Gaila, bet mes su N negalim sad.gif Jis bus kitoje stovykloje, o aš dirbsiu  ax.gif

Future, saviškį leidi? Žinai ką nors? g.gif


As uz future 4u.gif Jo, leidzia abu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ZiSa @ 2012 06 25, 20:23)
As uz future  4u.gif Jo, leidzia abu  thumbup.gif

Čia kur? Į Trasalį? g.gif
Nes liepos 3-5 dienomis plaukikai važiuoja į Palangą smile.gif Ti kaip suprantu Jos didysis pasuoja? g.gif
Atsakyti
Justas dabar turės susidvejinti biggrin.gif

O čia Patricijai pusė metų ax.gif
Atsakyti
Nenaujoke, kokios fainos sesės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NeNaujoke @ 2012 06 25, 23:01)
Justas dabar turės susidvejinti  biggrin.gif

O čia Patricijai pusė metų  ax.gif



Na tikrai, pažiūrėsim, kaip čia Justas visur spės hihihi.gif


Nenaujoke, Patricija privertė šypsotis. Veido mina nepakartojama thumbup.gif Prisiminiau savo karapuziką, kaip buvo pripratęs šitaip susiraukti hihihi.gif O ji gal šitaip šypsosi? g.gif nes Nojus atrodydavo tyčia kuo labiau kaktą raukia biggrin.gif
Atsakyti
Markse, NoTa, ačiū 4u.gif Jo, Patricija tyčia čia raukosi, maivosi biggrin.gif O dar saulė iš tos pusės švietė, tai ir akys kaip pokemono lotuliukas.gif
Atsakyti
NeNaujoke, kokios tavo paneles grazios, o mazoji jau kokia didele, is nuotraukos atrodo, kad manoji bus smulkesne ax.gif . O kosytes jau valgote? Kaip sekasi, jei valgote?
Atsakyti
QUOTE('Ina' @ 2012 06 26, 12:03)
NeNaujoke, kokios tavo paneles grazios, o mazoji jau kokia didele, is nuotraukos atrodo, kad manoji bus smulkesne  ax.gif . O kosytes jau valgote? Kaip sekasi, jei valgote?

Ačiū 4u.gif
Mes smulkumo varžybose nedalyvaujam tongue.gif Galit ten su Minte varžytis biggrin.gif

O košes taip, kelios dienos iki pusės metų pradėjom jas valgyti, tai jau visas 2 savaites stažo turim smile.gif Valgo neblogai. Nesakyčiau, kad labai daug, apie 100 ml per kartą, gal mažiau, bet noriai ir gražiai thumbup.gif Kol kas ragavom tik bulvę, morką ir moliūgą. Kitą košę virsiu su burokėlių lapais.
O šiaip sėdi, stojasi, jei kas padeda šiek tiek, šoka, spygauja, maminė visiška, turi 2 dantis biggrin.gif
Atsakyti