Įkraunama...
Įkraunama...

Biržiečių plepesiai :)

user posted image

Mūsų dalyvės:1. Jungle (02.23.) -Kotryna (2006.11.08.)/Vilnius
2. prekestolen (04. 05)- dukra + sūnus / Vilnius
3. Nersim (04.13) - Gustas (2002.07.29) Mantė (2009-04-05)/ Biržai
4. Laiminga mama (05.12) - sūnus (2003.10.02) + dukra (2006.03.15)/ Biržai
5. Ramunytėė (08.13) - sūnus (1996) /Biržai
6. Vėta(10.16) - sūnus (1989)+ sūnus (1993) /Biržai
7. Žemuogienė (12.13) - Ema (2005)+ sūnus (2010)/ Kėdainiai
8. JMD ?- Danielė(2009-09-30 ) Biržai
9. Aušriuke-viltis (02-02) – Nojus (2010-07-01)/Biržai
10. Lince M. () - dukrytė () dukrytė ()/ Panevėžys
11. Hopoidea()-sūnus (1995-07-30 ) sūnus (2010-03-24) Biržai
12. *Star* (03-05) - Hubertas( 2009-05-13)/Biržai
13. Bona-pari () -dukra
14. Angeliukes mamytė () – Eva (2009 09 20) Biržai
15. Irmgarda789 (10-15) – Kristupas + Airida / Biržai
16. Samule (04-19) – Tomukas
17. Rugiliukeee() - Eigutis / Biržai

Sveikutės, mielosios. 4u.gif

Šiltai gyvenam, šiaudais kūrenam- dūmai rūksta, nieko netrūksta : biggrin.gif (čia šiek tiek savo gimtojo krašto folkloro, bet gal tiks ir pritiks mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 15 spalio 2012 - 08:54
Oi mes darbštuolės tikrai. thumbup.gif
Per 5 min net 2 naujos temos. lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prekestolen: 15 spalio 2012 - 09:05
Na tikrai, o tai kaip dabar ištrint? g.gif Sakau užbaigiau aną temą, nieks nebuvo nuorodos palikęs, galvoju kaip čia be pletkų porinkiminių liksim biggrin.gif O tai kaip pratrint va ir man dabar galvosūkis
Atsakyti
Viskas gerai, aš saviškę uždariau.

Kai šitą prikalbėsim, apie Velykas- toji manoji nebus dingusi ir atidarysiu. hihihi.gif O gal iki tol ji ir pati išnyks.

Aš čia persistengiau, gi yra ale susitarimas, kad kieno paskutinis postas- ta ir temą atidaro. Pamiršau, soriuks doh.gif
Papildyta:
dar papildoma info: bigsmile.gif

user posted image

Mūsų dalyvės:
1. Jungle (02.23.) -Kotryna (2006.11.08.)/Vilnius
2. prekestolen (04. 05)- dukra + sūnus / Vilnius
3. Nersim (04.13) - Gustas (2002.07.29) Mantė (2009-04-05)/ Biržai
4. Laiminga mama (05.12) - sūnus (2003.10.02) + dukra (2006.03.15)/ Biržai
5. Ramunytėė (08.13) - sūnus (1996) /Biržai
6. Vėta(10.16) - sūnus (1989)+ sūnus (1993) /Biržai
7. Žemuogienė (12.13) - Ema (2005)+ sūnus (2010)/ Kėdainiai
8. JMD ?- Danielė(2009-09-30 ) Biržai
9. Aušriuke-viltis (02-02) – Nojus (2010-07-01)/Biržai
10. Lince M. () - dukrytė () dukrytė ()/ Panevėžys
11. Hopoidea()-sūnus (1995-07-30 ) sūnus (2010-03-24) Biržai
12. *Star* (03-05) - Hubertas( 2009-05-13)/Biržai
13. Bona-pari () -dukra
14. Angeliukes mamytė () – Eva (2009 09 20) Biržai
15. Irmgarda789 (10-15) – Kristupas + Airida / Biržai
16. Samule (04-19) – Tomukas
17. Rugiliukeee() - Eigutis / Biržai
18. DG* () /Biržai



Albumas[/color]
Atsakyti
Šiaip taip radau karsta.gif O tai žiūriu viena troba užrakinta, beldžiuos į kitą-irgi užrakinta, galvojau negi jau viskas skirstomės verysad.gif Nu tai kaip tie rinkimai lotuliukas.gif
Atsakyti
Na gal ir kitos atras NAUJUS NAMUS. .
Aš pažadu nebebūti tokia pionierka. blush2.gif

KIENO POSTAS TEMOJE PASKUTINIS- TA IR ATIDARO NAUJUS NAMUS.

Taisykle No.1.


Rinkimai normaliai, nelabai tikėjausi tokio rezultato, bet nujaučiau. Man asmeniškai tai šiek tiek neramu dėl to Vyktoro, pridarys jis ča vysko netikėto ir tikėto...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prekestolen: 16 spalio 2012 - 14:44
Aš kažkaip tikėjausi, kad jau bus pasimokę ir pasakom nebetikės, bet vėl išrinko tuos kur daugiausiai žadėjo, o paskui verks kokia bloga valdžia. Ir kad violetavą tiek daug rėmėjų turi nesitikėjau unsure.gif .

Kol naujos temos reikės tai su mūsų tempais ir kitų Kalėdų sulauksim lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos naujoj troboj :-)
Gi pripuoliau pasicekavint, ziuriu uzrakinta. Šokau namu ieskot ir net 2 radau :-) dziugu. Ir dziugu , kad merginos taip draugiskai sutaret katros namus sikart atverti...
Taigi. Su nauja valdzia visas. Tsakant. Tataigis. Nugi nugi. Sesim muset agurkus pavasari ;-) svarbu, kad derlius geras butu. Ane? ;-)
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 10 15, 10:48)
Viskas gerai, aš saviškę uždariau.

Kai šitą prikalbėsim, apie Velykas- toji manoji nebus dingusi ir atidarysiu. hihihi.gif O gal iki tol ji ir pati išnyks.

Aš čia persistengiau, gi yra ale susitarimas, kad kieno paskutinis postas- ta ir temą atidaro. Pamiršau, soriuks  doh.gif


Nugis aš čia irgi šokaus pati temą uždarius , rankoves raitotis- sakau kaipgis kaipgis, susirinks kūmutės- a pletkavot nėra kur lotuliukas.gif Žiūriu visos kaip visad atsijungę, manau sau- nugi dirba žmonės tikriausiai, negi kaip aš koja ant kojos maskatuoju dienų dienas biggrin.gif

O taisyklės tokios ir nežinojau va taip ir gavosi

QUOTE(Ramunytėė @ 2012 10 16, 11:57)
Šiaip taip radau  karsta.gif O tai žiūriu viena troba užrakinta, beldžiuos į kitą-irgi užrakinta, galvojau negi jau viskas skirstomės   Nu tai kaip tie rinkimai  lotuliukas.gif


Oi gerai čia susakėt apie tikėtus ir netikėtus derlius lotuliukas.gif

Žinokit man tai akibrikštas, tikrai.
Nebeisiu antran turan balsuot, nes, tiesą skant, šiais metais kaip nei vienais- taaaaip iiilgai reikėjo tuos balsus skaičiuot. Visokių bėdų svaigauskas rado, kad tik pasiteisintų, bet man tai labai įtartini tokie pernelyg ilgi skaičiavimai ir laimėjimai baisiai mažais skirtumais g.gif

Tai va, o dar vienas dalykas, ką jau spėjau ir feisbuke apsireikšt tuo klausimu- nugi ką škias dirba visus ištisus metų metus vietiniai kandidatai, kad vyniojasi gale. Ką seimūnas prisivyniojo ir susivyniojo jau aišku visiems lotuliukas.gif , Bet va kaip žmonės vertina asabas, kai kuriuos dažnai lendančius į laikraščius, sėdinčius taryboj, taip dirbančius po prakaitu, kad per rinkimus palei galą.
Bet aišku- argi jiem čia bėda. Manau nėr problemos- žiūrės tiesiai į akis ir porins, kad tai žmonės neusipratėliai. Iš dalies tai gal ir tai tiesa. Nelabai aš tikiu švariais rinkimais, ir netikiu, kad po didelio šaršalo apie balsų pirkimus kas nors bus. Va tai ir gyvenam. Reiškias gerbimieji- tokios vot valdžios ir reikia varguoliams lotuliukas.gif

Bet dabar gi jau nebėra kas už DP balsavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir kas juos išrinko??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kiek paklausai, tai dabar jau visi už konservatorius visur balsavo, bet kaip ta DP laimėjo, tai bala žino lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 16 spalio 2012 - 21:53
QUOTE(*Star* @ 2012 10 16, 22:49)

Žinokit man tai akibrikštas, tikrai.
Nebeisiu antran turan balsuot, nes, tiesą skant, šiais metais kaip nei vienais- taaaaip iiilgai reikėjo tuos balsus skaičiuot. Visokių bėdų svaigauskas rado, kad tik pasiteisintų, bet man tai labai įtartini tokie pernelyg ilgi skaičiavimai ir laimėjimai baisiai mažais skirtumais  g.gif

Bet dabar gi jau nebėra kas už DP balsavo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ir kas juos išrinko???  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Kiek paklausai, tai dabar jau visi už konservatorius visur balsavo, bet kaip ta DP laimėjo, tai bala žino  lotuliukas.gif

Aš irgi nebeisiu, buvau jau pasiryžus už Nijolytę balsą atiduot, o dabar nėr skirtumo katras laimės jei visvien abu į tą patį burelį eis lotuliukas.gif .
Yra yra, močiūtės anūkų iš užsienių laukiančios balsavo, ir šiaip besitikintis 1509 Lt algos gaut lotuliukas.gif Aš už konservatorius nebalsavau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2012 10 16, 16:23)


Kol naujos temos reikės tai su mūsų tempais ir kitų Kalėdų sulauksim 


Tai va, aš siūlau temos pavadinime neminėti metų laikų ar švenčių. Nes, šiaip plepios mes, thumbup.gif bet rudeniški plepesiukai vistiek tikrai nusitęs iki naujųjų... mirksiukas.gif bigsmile.gif


QUOTE(jungle @ 2012 10 16, 22:20)
Sveikos gyvos naujoj troboj
Gi pripuoliau pasicekavint, ziuriu uzrakinta. Šokau namu ieskot ir net 2 radau :-) dziugu. Ir dziugu , kad merginos taip draugiskai sutaret katros namus sikart atverti...
Taigi. Su nauja valdzia visas. Tsakant. Tataigis. Nugi nugi. Sesim muset agurkus pavasari ;-) svarbu, kad derlius geras butu. Ane?


lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai kad agurkai bus socialdemokratiški ir teisingi ir tvarkingi.


QUOTE(*Star* @ 2012 10 16, 22:49)

Tai va, o dar vienas dalykas, ką jau spėjau ir feisbuke apsireikšt tuo klausimu- nugi ką škias dirba visus ištisus metų metus vietiniai kandidatai, kad vyniojasi gale. Ką seimūnas prisivyniojo ir susivyniojo jau aišku visiems  lotuliukas.gif , Bet va kaip žmonės vertina asabas, kai kuriuos dažnai lendančius į laikraščius, sėdinčius taryboj, taip dirbančius po prakaitu, kad per rinkimus palei galą.
Bet aišku- argi jiem čia bėda. Manau nėr problemos- žiūrės tiesiai į akis ir porins, kad tai žmonės neusipratėliai. Iš dalies tai gal ir tai tiesa. Nelabai aš tikiu švariais rinkimais, ir netikiu, kad po didelio šaršalo apie balsų pirkimus kas nors bus. Va tai ir gyvenam. Reiškias gerbimieji- tokios vot valdžios ir reikia varguoliams 

Bet dabar gi jau nebėra kas už DP balsavo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ir kas juos išrinko???  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Kiek paklausai, tai dabar jau visi už konservatorius visur balsavo, bet kaip ta DP laimėjo, tai bala žino  lotuliukas.gif


FB tai laksto pranešimas, kad "Aš nebalsavau už Darbo partija, Socialdemokratus ir Paksių". Ir fotke tokia kur jie tryse stovi už rankų susikabinę.. Ir visi tvirtina- nebalsavo. rolleyes.gif Tai va- tikrai mistika, kaip čia tas Uspaschis laimėjo... g.gif bigsmile.gif Taip išeina puse LT kalejime sėdi, nes ten tai buvo pasakyta, už ką balsuoti, kad gauti čefyro ir mušti negauti... unsure.gif


QUOTE(Ramunytėė @ 2012 10 16, 23:35)
Aš irgi nebeisiu, buvau jau pasiryžus už Nijolytę balsą atiduot, o dabar nėr skirtumo katras laimės jei visvien abu į tą patį burelį eis  lotuliukas.gif .
Yra yra, močiūtės anūkų iš užsienių laukiančios balsavo, ir šiaip besitikintis 1509 Lt algos gaut  lotuliukas.gif Aš už konservatorius nebalsavau  tongue.gif


Mane tai siaubas ima, kad žmonės tiki šiuo skaičiu. doh.gif
Nebent Agurkichas atriš litą nuo euro (kuris iš tiesų irgi braška šiek tiek), bus infiliacija- nu ir bus minimalkė jau ne 1509, o visi 2000, tik va duonos kepalas parduotuvėje tada kainuos 30 lt.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 10 17, 08:31)

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Tai kad agurkai bus socialdemokratiški ir teisingi ir tvarkingi.

Mane tai  siaubas ima, kad žmonės tiki šiuo skaičiu.  doh.gif
Nebent Agurkichas atriš litą nuo euro (kuris iš tiesų irgi braška šiek tiek), bus infiliacija- nu ir bus minimalkė jau ne 1509, o visi 2000, tik va duonos kepalas parduotuvėje tada kainuos 30 lt.

Kad tik nepaspringtume tais agurkais lotuliukas.gif 4u.gif
Yra tikinčių ir kad minimalią pakels ir kad emigrantus sugražins, ir kad violetava tvarką padaris doh.gif (man tai ji kerštinga rėkianti boba )
Atsakyti