Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos tėvams vestuvių proga

mes vienoj parduotuvej atradom tokias fainas simbolines stiklines lemputes, vienoje lempoje du dagciai, tokie lyg susikabine rolleyes.gif laaabai simboliskai atrode biggrin.gif abeji tevai suprato laugh.gif o rimtas dovanas atidaveme vieniems pries, kitiems po vestuviu, nes vieniems tai buvo mobilusis, o kitiems - kelione prie juros...
Atsakyti
pasmus vestuves be tradiciju tik su muzikantais,ar butina as dovaneles dovanoti tevams,jie sutinka,kad nereikia visai ir as nenoriu ten lementi kokius zodzius nemegstu kameru ir esu kukli wub.gif ,o muzikantams ir virejoms asmeniskai iteiksiu antra diena kaip manot ar labai blogai sugalvojau??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE (liona @ 2004 04 15, 12:27)
pasmus vestuves be tradiciju tik su muzikantais,ar butina as dovaneles dovanoti tevams,jie sutinka,kad nereikia visai ir as nenoriu ten lementi kokius zodzius nemegstu kameru ir esu kukli wub.gif ,o muzikantams ir virejoms asmeniskai iteiksiu antra diena kaip manot ar labai blogai sugalvojau??? blink.gif

o man net nekilo mintis, kad tevam reik dovanot... g.gif tik kai forume paskaiciau... biggrin.gif
o muzikantam ir seiminikem pas mus pirsliai simboliskai padovanojo... o mano tevas kita diena dar po buteli idejo... siaip kam jiem dovanot - juk ar taip, ar taip pinigus moki... huh.gif wink.gif
Atsakyti
aciu taip ir darysiu nupiktas dovaneles pasiliksiu bus panaudoti gimtadieniams vistiek neprapuls labai gerai,kad cia uztikau ir visai buvau nepamascius isijauciau ale cool.gif doh.gif
Atsakyti
As kiek buvau vestuvese tai visur dovanojo dovaneles, tiek tevams tiek seneliams, ir tiems patiems muzikantams ir vyrejoms. Tig gal kaip kas sugalvoja rolleyes.gif
Papildyta @ [mergetime]1082572862[/mergetime]
As kiek buvau vestuvese tai visur dovanojo dovaneles, tiek tevams tiek seneliams, ir tiems patiems muzikantams ir vyrejoms. Tig gal kaip kas sugalvoja rolleyes.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu (dekui afytei smile.gif )
Pakalbekim apie dovanas tevams unsure.gif Jau daugiau jaunamarciu yra, nei pries menesiuka, tai ka jus galvojate daryti??? As va mamos paklausiau, tai ji man sako "taaaip, dovanojau...ir ne tik tavems + uosviams, bet ir savo 2-joms seserims + tecio 2-ms broliams" blink.gif Nu sakes blink.gif Tai ir pasimeciau... Jei mano mama dovanojo tevams, tai gal ir ji pati tikisi is manes??? g.gif
O kaip jus planuojate daryti? Pasisakykite ir jau istekejusios, kaip jus darete?
Atsakyti
Mes tai dovanojome tik mamoms ... Nu ir dar visi visi dalyvave vestuvese: sveciai , DJ-ejai , padavejai gavo spec. vestuvems gamintas maikutes su spec. uzrasu... Nezinau ar cia skaitosi uz dovanas , tiesiog taip buvo smagiau ir mums ir visiems kitiems , tuo labjau kad ir vestuves vyko naktiniame klube , be uzstales , be jokiu ten :"karciu degtiniu" ir visokiu kitu tradiciju... Visi linksminosi kaip tik norejo : buvo svediskas stalas su saltais , karstais uzkandziais stiprus ir gaivinantys gerimai , rengini vede musu liudininkas , toks labai linksmas ir ismanantis ta reikala vyriukas . Buvo visko: zaidimu , atrakciju , "bajeriu" , sokiu , muzikine dali "reguliavo" DJ ir t.t ir panasiai...
Atsakyti
niu nezinau....siaip jokiu dovaneliu niekam - nei muzikantams, nei virejoms, nei kt. nedovanojom.. Buvo viskas sutarta - kiek kam mokam ir viskas, kas itin gerai atliko savo darba - dar pinigeliais siek tiek pridejom, ar koki buteliuka wink.gif O jei visiems dar dovaneles g.gif , tai juk vos ne antras vestuves galim pakelt biggrin.gif Na, bet trumpai pasakysiu, kad musu vestuves jau laabai netradiciskos buvo, tad ir apie jokias dovanas net kalbos nebuvo.
Atsakyti
man tos visos dovaneles primena senus laikus, kai jaunoji apdovanodavo abi gimines lininiais raksluosciais, megztom kojinem... kam to reikia?
Atsakyti
blink.gif aš irgi pirmą kartą apie dovanas tėvams išgirdau... nieko niekam nedovanojom, patys dovanų prisirinkom tongue.gif muzikantai, šeimininkės gavo atlyginimą už savo darbą, gal dar mamas tortų ar butelį pridėjo.. unsure.gif čia turbūt kaip priprasta, kaip kokia giminė, kokie papročiai. mums tėvai nepasakė, tai ir nežinojom tongue.gif
Atsakyti
As su saviskiu galvoju kad per vestuves butu visai grazu padekoti tevams, juo lab kad butent jie mums kelia vestuves.
gal kartais zinote kokiu graziu zodziu ka butu galima pasakyti ???
Atsakyti
As paruostu zodziu nezinau, bet manau, kad tokiai progai gal deretu paciu sukurta padeka - pvz., prisiminkit koki vaikystes ar kudikystes epizoda, papasakokit ji ( taip sugraudinsit ne tik tevus, bet ir visus, kam per 40 rolleyes.gif ), padekokit uz tai, uz ka manote reiketu jiems padekoti, ir pabaigoje nepamirskit issakyti vilties, kad, jusu manymu, jie bus ne tik tokie nuostabus tevai jums, bet ir seneliai savo anukams wink.gif
Atsakyti