Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrai dovanoja dovanas, prisimena šventes?

Jeigu būna kokia proga, tai gaunu kokią dovanėlę ar gėlių, bet be priežasties - ne.Dažnai užsimenu, kad būtų smagu, jei be progos pradžiugintų gėlėmis, bet veltui doh.gif
Atsakyti
dovanas dovanoja tik is reikalo, paciom svarbiausiom progom, o kartais ir tik seip zodziu pasveikina... schmoll.gif
bet nieko, jis turi kitu budu parodyti, kad mane myli wub.gif tiesiog jis toks.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Keliu idomia tema aukstyn.

Man cia skaudi tema. Per paskutinius du gimtadienius nieko negavau-nes tuo metu buvome susipyke (taip, per mano gimimo diena abu metus is eiles). Per Valentino diena gavau saldainiu dezute,atviruka..kazkada 2 butelius vyno (?). Per Kaledas nieko..Kazkada be progos geliu mazyciu itaikes buvo,dar keleta mazmoziu...schmoll.gif
Atsakyti
Gėles dovanoja retai, bet neesu didelė jų gerbėja, tai menkas nuostolis smile.gif
Kas liečia dovanas, kaip kada. Užeina - dovanoja kokį čekį į masažą, šampano parneša, padaro skanius pietus savaitgalį.
Nėra iš tų, kur per daug, bet skųstis tikrai negaliu.
Ne dovanose esmė. Aišku, malonu gauti vieną kitą smulkmeną be jokios progos, bet kažkaip to nesureikšminu.
Atsakyti
Gėlytes gaunu tik esant progomos, na dovanėles dažniausiai irgi , paskutinius du metus gimtadieniams (tarp mūsų gimtadienių tik savaitės skirtumas) susitarėme pasidovanoti sau bendrą dovaną tai kelionę kokią tai šeip kažką gražaus, tai per patį gimtadienį sulaukiu gėlių ir šampano, nes pagrindinę dovaną jau dažniausiai būnam įsiteikią tongue.gif , o šeip tai jis ne iš tų kuris labai lepintų dovanomis, nors staigmenas kartais padaro, bet kadangi ir aš nesu dovanų maniakė, tai man tai netrukdo...
Atsakyti
Man tai dazniausiai kvepalus, papuosalus ir zinoma geles dovanoja smile.gif Dar kolkas neesame labai ilgai kartu (2 m.) laikui begant manau ir dovanos keisis ir dides smile.gif nors ne tai svarbiausia, bet visgi smagu buti lepinamai ir nepamirstai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaligula @ 2011 08 19, 14:47)
Man tai dazniausiai kvepalus, papuosalus ir zinoma geles dovanoja smile.gif Dar kolkas neesame labai ilgai kartu (2 m.) laikui begant manau ir dovanos keisis ir dides smile.gif nors ne tai svarbiausia, bet visgi smagu buti lepinamai ir nepamirstai  thumbup.gif

Kam jūs tokį niką sau pasirinkot?

Tai visiškas pasityčiojimas - skaityti tokias mintis, kai parašas "Kaligula"...
Atsakyti
maniskis irgi neperka geliu,- sako kam pirklt jeigu po keliu dienu nuvys ir ismest... doh.gif doh.gif
Atsakyti
Jaučiuosi priremtas prie sienos, blin amniškė teisi taip išeina g.gif Retokai parnešu namo gelių, bet dažniausiai be progos. o dėl dovanų, tai visai prastai, nepamenu kada ka dovanojau verysad.gif Stengiuosi būti rupestingas, demesingas, bet matyt kai to reikia, manyje pabunda tas netašytas stuobrys......
Atsakyti
QUOTE(Dimitrijus @ 2011 10 04, 19:26)
Jaučiuosi priremtas prie sienos, blin amniškė teisi taip išeina  g.gif  Retokai parnešu namo gelių, bet dažniausiai be progos. o dėl dovanų, tai visai prastai, nepamenu kada ka dovanojau verysad.gif  Stengiuosi būti rupestingas, demesingas, bet matyt kai to reikia, manyje pabunda tas netašytas stuobrys......


Jei niekas nesikeis, jums beliks tikėtis, kad jos kely nepasitaikys tas rūpestingas, dėmesingas "nestuobrys".
Atsakyti
Maniškis visas progas žino, sukaktis ir kitas datas, pasveikina, perka ir be progos gėles, begalo mėgstu. Turi labai gerą skonį be manęs įtaiko bet ką nupirkti batelius, rūbus ir kt., papuošalus, kvepalus išrenka super. Apskritai labai originalus, kažką neįprasto padovanoja, nenuspėjamas mėgsta stebinti thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Number1 @ 2011 08 16, 13:40)
Keliu idomia tema aukstyn.

Man cia skaudi tema. Per paskutinius du gimtadienius nieko negavau-nes tuo metu buvome susipyke (taip, per mano gimimo diena abu metus is eiles). Per Valentino diena gavau saldainiu dezute,atviruka..kazkada 2 butelius vyno (?). Per Kaledas nieko..Kazkada be progos geliu mazyciu itaikes buvo,dar keleta mazmoziu...schmoll.gif

visad maniau,kad is vyru kazin ko tiketis nereikia...bet gimtadienis,kaledos ir t.t.-jau perzengta riba. schmoll.gif tfui,kam tau toks vyras?neent irodo meile kazkaip kitaip blink.gif
prasau neisizeisti,cia mano tik nuomone
Atsakyti