Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

QUOTE(Akemi @ 2015 11 02, 08:40)
as dabar susimąsčiau. Reikia man vaiką užregistruoti Politi? Na jis gimė cia tai automatiskai gavo ID numerį. Jam jau 6 men


Butinai reikia, nes jisai gauna leidima automatiskai tik metams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 02 lapkričio 2015 - 09:09
QUOTE(rasyte_ @ 2015 11 01, 21:09)
Jei kalbeciau super norvegiskai, gal butu lengviau. Bet is kitos puses, dauguma istaigu net nenori lb smarkiai issilavinusiu, nes tada kyla valandinis.

reikalauja norvegų Bergen lygio? Aš tai šiandien atsiverčiau savo atestatus ir supratau, kad reikėjo vaikščiot į egzaminus (turėjau madą semestrą gerai pabaigt, bet neateiti į egzaminus, tai -20 - -40% nuo galutinio numušdavo) lotuliukas.gif Dabar mąstau kiek priskaičiuos man ten NOKUT, gal net nepatvirtins su tokiais pažymiais doh.gif Ir viskas per durną galvą ir auditorijų baimę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2015 11 02, 09:40)
reikalauja norvegų Bergen lygio? Aš tai šiandien atsiverčiau savo atestatus ir supratau, kad reikėjo vaikščiot į egzaminus (turėjau madą semestrą gerai pabaigt, bet neateiti į egzaminus, tai -20 - -40% nuo galutinio numušdavo)  lotuliukas.gif Dabar mąstau kiek priskaičiuos man ten NOKUT, gal net nepatvirtins su tokiais pažymiais  doh.gif Ir viskas per durną galvą ir auditorijų baimę  doh.gif

Nereikalauja, bet siaip mokytis tyngiu blush2.gif lotuliukas.gif
O jie skaiciuoja ne pazymius, o studiju taskus, t.y. kiek kievienas dalykas turejo kreditu.
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 11 02, 09:09)
Butinai reikia, nes jisai gauna leidima automatiskai tik metams smile.gif

Ojejjjj. O gal pameni kokiu dok reikia? Užtenka vieno is tėvų? O i Skat'a reikia?
Atsakyti
QUOTE(Akemi @ 2015 11 02, 09:55)
Ojejjjj. O gal pameni kokiu dok reikia? Užtenka vieno is tėvų? O i Skat'a reikia?


Vaiko paso, gimimo liudijimo, tevu dokumentu. Ne, nereikia. Reikia is Politi gauti leidima gyvenimui.
Atsakyti
QUOTE(Akemi @ 2015 11 02, 09:55)
Ojejjjj. O gal pameni kokiu dok reikia? Užtenka vieno is tėvų? O i Skat'a reikia?


mamce13 jau parase smile.gif pradziai registruojiesi udi.no ir uzpildai forma.
Papildyta:
QUOTE(JayJay @ 2015 11 02, 09:40)
reikalauja norvegų Bergen lygio? Aš tai šiandien atsiverčiau savo atestatus ir supratau, kad reikėjo vaikščiot į egzaminus (turėjau madą semestrą gerai pabaigt, bet neateiti į egzaminus, tai -20 - -40% nuo galutinio numušdavo)  lotuliukas.gif Dabar mąstau kiek priskaičiuos man ten NOKUT, gal net nepatvirtins su tokiais pažymiais  doh.gif Ir viskas per durną galvą ir auditorijų baimę  doh.gif


Jie tik kreditus ziuri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2015 11 02, 10:45)
Nereikalauja, bet siaip mokytis tyngiu blush2.gif  lotuliukas.gif
O jie skaiciuoja ne pazymius, o studiju taskus, t.y. kiek kievienas dalykas turejo kreditu.

aišku, tai dar šansų yra, kad patvirtins biggrin.gif Tik kaži ar to kada prireiks biggrin.gif Apskritai mąstau už ko ten bandyt atvažiavus kabintis, visur reik puikiai kalbą mokėt, o mano lygis tik B1 siekia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 11 02, 01:05)
Pirma karta reikia eiti pas fastlege, o veliau jau galima pas jordmor. Siaip sakoma, kad reikia eiti 12 savaite, bet as pirma karta buvau man atrodo 10 savaite. Uzves kortele. Sveikinu  4u.gif

As dar I Lt skrendu menesio gale,tai turbut ten irgi eisiu!bandysiu ir cia uzsiregistruoti is anksciau😍 Dėkui! Taip ilgai laukem,dabar net nesitiki norisi greiciau pas gyditoja,kad pamatyti wub.gif o sitie vitaminai geri "lifeline care gravid" ? Ar kazkokiu kitokiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BadTime @ 2015 11 01, 23:38)
Sveikos! Siandiena nudziugino teigiamas NT  wub.gif  pirmas neštumas,No dar žali ! Turiu eiti pas seimos gyd. Ar galiu eiti tiesiai pas jordmor? Dabar turetu buti 6-7sav. Kada eiti? Noriu kad patvirtintu nestuma,prasau pagalbos mirksiukas.gif


visu pirma tai sveikinimai smile.gif as visa nestuma ejau tik pas savo gyd, man ji labai patinka smile.gif gale nestumo ji atsotogavo, tad siule viena karta nueiti pas jordmor, bet as negavau laiko, todel taip ir nebenuejau smile.gif tik zinok, kad cia priklausys vienas echo, apie 18sav. tad nueik ir LT pasitikrint, bus ramiau paciai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2015 11 02, 19:53)
visu pirma tai sveikinimai smile.gif as visa nestuma ejau tik pas savo gyd, man ji labai patinka smile.gif gale nestumo ji atsotogavo, tad siule viena karta nueiti pas jordmor, bet as negavau laiko, todel taip ir nebenuejau smile.gif tik zinok, kad cia priklausys vienas echo, apie 18sav. tad nueik ir LT pasitikrint, bus ramiau paciai wink.gif

As Tik maciau kad daktaras su Arabiska pavarde plius vyras! Jokio Noro pas toki eiti.bandysiu tiesiai pas jordmor registruotis ,gal pavyks! Tai va Tas ir baisu kad sitiek laiko nieko nezinai! Laukti Iki 12savaiciu ,baisu juo labiau Kaip pirmas nestumas milijonas klausimu 😕
Atsakyti
QUOTE(BadTime @ 2015 11 02, 18:58)
As Tik maciau kad daktaras su Arabiska pavarde plius vyras! Jokio Noro pas toki eiti.bandysiu tiesiai pas jordmor registruotis ,gal pavyks! Tai va Tas ir baisu kad sitiek laiko nieko nezinai! Laukti Iki 12savaiciu ,baisu juo labiau Kaip pirmas nestumas milijonas klausimu 😕


beje ginekologiskai niekas neziures smile.gif
Atsakyti
Dar iškilo klausimų dėl tos NOKUT anketos (anketa) doh.gif

1. "Name of degree
Please fill in the name of the degree you have been granted. Use the original language" tai čia rašyti tiesiog "Bakalauras" ar "Informatikos bakalauro kvalifikacinis laipsnis" ar "Bakalauro diplomas" ar kažkaip kitaip? Kaip jūs rašėte?

2. Did your degree include a thesis/dessertation component? - Tai čia tas baigiamasis darbas turimas omenyje kuris yra pas visus Lietuvoje? Ar turima omeny tik dokturantūros disertacijos?

3. ten kur "Previous Education" po skiltim "Education" rašyti Secondary jeigu įgytas pagrindinis išsilavinimas (nežinau tiksliai kaip jis angliškai)?

4. Jūs kai pildėte tą pdf formą - ten žymėjote "burbulus" ir spausdinote"? Nes viską sužymiu, o tas pasirinkimas "burbulais" išnyksta tiek iškart spausdinant tiek išsaugant į PDF sad.gif Gal kam taip buvo? Reiks ryt su kita naršykle pabandyt
Atsakyti