Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvaitės

Gal kas zino kokiu linku kur vokisku vaikisku daineliu parsisiusti butu galima?
Atsakyti
Uzsakiau knygu mergytei internetu is knygu klubo, nemazai ir gavosi solidi sumele, bet sakiau padalinsiu kaledoms, gimtadieniui, velykoms smile.gif Perkant daugiau tikrai apsimoka siustis. Kas nepatiko, tai labai jau letai kraunasi tas puslapis ir siek tiek patogumo irgi truksta.
Atsakyti
Kiek pervedinejau i LT pinigus niekada nekainavo 😊
Mano bankui butinai reikejo IBAN ir BIC.Pats automatiskai nesusirado
Atsakyti
vaje vaje, panos, jus mokyk ir mokyk smile.gif
einat i seb banko puslapi. leidziates zemyn, pasirenkat ''rekvizitai''. vokiskas BIC reiskia lietuviska SWIFT. konkreciai vilniaus banko jis yra: CBVILT2X
swedbanko: HABALT22

i IBAN skilti vedat normalia lietuviska saskaita. LT... ir viskas 4u.gif
*****
jolitka suo dar neapsiramines biggrin.gif siandien radau visa papugu maisa isdraskyta. vakar narva tvarkiau. nu irgi galva as doh.gif pamirsau ta maisa prie narvo. tai siandien radau puse namu kruopose ir laikrasciuose paskendusius. ir dar pati tu kruopu prisiede. vista.

kol mes namie, tai ji ramiakiu ramiake. pazaidzia ir miega. nu bet tik as pro duris, jau ziurek tai kojine nugvelbus, tai sunaus kokius apatinius, tai siuksline isvercia. pripirkau as jai ir zaislu ir pagrauzt visokiu skanestu. bet tu negalima daug duot. kiti kaulai jai dar per kieti. dantis issilauzyt gali. tai as jau jai specialiai visokiu dezuciu, popieriu palieku, kad turetu ka veikti.
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2015 12 11, 22:34)
tai siandien radau puse namu kruopose ir laikrasciuose paskendusius. ir dar pati tu kruopu prisiede. vista.
nepyk, nu bet labai juokinga hihihi.gif hihihi.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu bet kokia pasiutus biggrin.gif
Atsakyti
Orkinta,tu cia man rasai del SWIFT.As turbut jau lopselyje zinojau,kaip tarptautinius pervedimus padarryt..Kuri visais interneto puslapiais apsipirkineja...Sakykim konkreciau olandu ir anglu.Ypac olandu,be kalbos,visus banko duomenis susirandu,seniau ir sepp nebuvo.
As tik sakau mano bankas ne toks sustras kaip moocho.
Jis pats automatiskai nieko nesusiranda.BIC reikia ir ivest.Beje vokiecius priverst i SWIFT pavadinima pakeist o ne su savo IBAN.
Beje kokios vokieciu apgailetinos banko debitines korteles,UK buvo geda istraukt su savo kukliu V-Pay.Man reikia zodelio visa,kad solidziau atrodytu. lotuliukas.gif

Orkinta,na ir zbitkininka turi lotuliukas.gif
Maniske vakar tualetini popieiri po skiautele plese.Leidziau,vakar po vestuviu sedejau pasismaigsius degtukais akis.Norejosi tik i lova.
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 12 11, 22:57)
nepyk, nu bet labai juokinga  hihihi.gif  hihihi.gif  lotuliukas.gif

tikiu. o as kai pamatau tai ir juokas ir pyktis biggrin.gif siandien tik islekiau is namu pusvalandziui, vyrai dar miegojo, tai ta vel i siuksliadeze (neturiu kur ja ikist doh.gif ) ir visus ismestus keptus baklazanus istrauke. kose virtuvej padare doh.gif tai, jau kai gryzauuuuuuuu. dumai is nosies ruko.

as, kai dobermana kazkada auginau. tai jam pirkdavom tokius dydziulius kiaules kaulus. zalius duodavom. jie aisku dar mesyte apauge. tai namie ramuma budavo. kol jis to kaulo iki paskutinio nedamucindavo, tol nepalikdavo. tai taip galedavom ji ramiai namie palikt ir niekas kitas jo nedomino. bet gi dabar.... su gyvunais kaip su vaikais. viskas keiciasi. to negalima, ano negalima. anksciau nieko nezinojau apie tai, kad nuo kietu kaulu suo gali dantis issilauzt ir duodavom, ir i galva neateidavo.
dabar i gyvunu parde nuvaziavau. renkuosi kaulus, kai paklause koks amzius suns. tai gavau bart. jus ka, negalima...
tai kuom man ja uzimt???

QUOTE(KolJe @ 2015 12 11, 23:10)
Nu bet kokia pasiutus  biggrin.gif

biggrin.gif

QUOTE(addicted @ 2015 12 12, 09:09)
Orkinta,tu cia man rasai del SWIFT.

ne tau. Rasa juk klause smile.gif
na bendrai atrasiau.
Atsakyti
Orkinta,sorry,galvojau,kad kaip mazvaike kazka parasiau.

Nepavydziu namu knisimo doh.gif Mano maziausioji knisliukas,istisai viska rausia,kur begali,nuo suksliu iki stalciu.Dabar playmobil pili isardo,visos geles nuskainiotos,balkonai nuplesti.Kazkuria diena ir boksta nugriove....Didzioji atsinesus originalia deze,rekonstruvavo.

Kai buvau UK nusipirkau TResemme plauku produktus,tiksliau luxurious moisture.Plaukai kaip silkas.Nebereikia nei plaukams alieju po to.Tai bandziau cia atrast.Atradau vienoje online parduotuveje,nusipirkau.Ziuriu paypal pervesta Irinai xy,nu ***** tikiuos originalus gausiu.
Atsakyti
bigsmile.gif Vakar neplanuotai turejau i Essen vaziuot, tai kokia cia kaledu muge! Isvis kiek parduotuviu doh.gif Pirma karta gyvenime uzejau i ta garsuji PRIMARK... Kaip man baisiai pasirode blink.gif parduotuve per 5 aukstus, zmoniu pilna, o as net elementariu marskineliu vaikui neradau... Visi su tokiais tragiskais paveiksleliais. As ieskojau tiesiog vienspalviu. TK maxx irgi biski siukslynas ir pirkeju mano skoniui per daug, bet tai bent kazka kokybisko galima rast. O cia blink.gif

Klausykit, ar man cia vienai taip nesiseja, ar rimtai per pastaruosius 10-15 metu viesbuciai labai suprastejo..? I triju zvaigzduciu koki ibis isvis nebegalima eit, bet dabar nakvojan Sheraton, nezinau kiek cia tu zvaigzduciu, bet... Spintos durys tik per jega darinejasi ( turejau isispyrus stumt, nes kai neuzdarytos dega sviesa
), laidinis internetas neveikia kambary, o tuo paciu ir tv neturi signalo, nieko nerodo... o vonioj tokia duso siena stikline isandarinta, tai tokia gumine juostele visa pajuodus, prizelus.. Labai pavargus vakare buvau kuo nors skustis ir teisybes ieskot... Bet uz 200 Eur nakciai kazkaip daugiau tikejaus.
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2015 12 12, 12:42)
tai kuom man ja uzimt???
na...eee....teks antra suni pirkt lotuliukas.gif

QUOTE(addicted @ 2015 12 12, 14:23)
Ziuriu paypal pervesta Irinai xy,nu ***** tikiuos originalus gausiu.

viskas bus gerai, cia daznai taip. Sudominai su tom priemonem, nes man jau pabodo ieskot..tai kolkas senus sampunus baigineju.

QUOTE(RutaT @ 2015 12 13, 08:21)
bigsmile.gif  Vakar neplanuotai turejau i Essen vaziuot, tai kokia cia kaledu muge! Isvis kiek parduotuviu  doh.gif
Klausykit, ar man cia vienai taip nesiseja, ar rimtai per pastaruosius 10-15 metu viesbuciai labai suprastejo..?
Bet uz 200 Eur nakciai kazkaip daugiau tikejaus.
Jus gal retokai kazkur nuvaziuojat?
Del viesbuciu, reikia paskutinius atsiliepimus skaityti. Ne apskritai ivertinima, o paskutiniu menesiu atsiliepimus. Taip, pas vokiecius daug senu, neremontuotu viesbuciu, todel labai reikia ziureti. As dabar buvau Bremene uzsakius naujutelaiti, modernu, svaruti Motel One viesbuti, nors tik trys zvaigzdutes bet buvo labai malonu - negaliu pakesti kai vonia sena, arba seni nusniauksti kilimai, lovos..fuj. Jau geriau maziau zvaigzduciu, maziau pribumbasu (pvz nera grindu sildymo ar tapkiu), bet uztai naujas, ir kainavo dvivietis be pusryciu apie 80eur, plius paciam centre.
O 200eur nemazai nakciai, jus cia pries pora dienu gal kambari pirkot? Nors aisku 4 zvaigzdutes, tai ir naudojasi tuom kainas sudarydami..
Atsakyti
Labas rytas,
vakar buvom Sinnsheim technikos muziejuje. Nezinau, mes su vaiku turbut ne techniniai smile.gif Masinos, masinos, pasene lektuvai, nieko paliesti, nieko isbandyti... Man ir Lukui geriausiai simuliatorius patiko smile.gif
Atsakyti