Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvaitės

QUOTE(moocho @ 2015 12 13, 10:36)
Jus gal retokai kazkur nuvaziuojat?
Del viesbuciu, reikia paskutinius atsiliepimus skaityti. Ne apskritai ivertinima, o paskutiniu menesiu atsiliepimus. Taip, pas vokiecius daug senu, neremontuotu viesbuciu, todel labai reikia ziureti.

Nu siaip atrodytu, kad zvaigzdutes tai jau turetu nubrezti tam tikra lygi, perdaug nesigilinant i atsiliepimus, bet mes irgi paskutinikart ant tokio baisuoklio uzsokom, kad ne tas zodis doh.gif
Atsakyti
Cia tai net nezinau, mes esam buve ir 3 ir 4 žvaigždučių, viskas labai padoriai ir kaina ne tokia kaip Rūta rašo.. Paskutinį karta dabar Stutgarte buvom, tai man tik lova nepatiko, nes mažute tokia biggrin.gif

Siandien Adventsingen ax.gif o jau taip tingiu, miegas ima doh.gif

Vakar buvom pas draugus, stalo žaidimus žaidėm, tai tiek prisijuokiau, iki ašarų lotuliukas.gif
Atsakyti
moocho,sakai Irina bus sazininga ir gausiu tikrus produktus.Labai noreciau.As is Boots UK galeciau uzsisakyti,bet siuntimas 10 svaru.Man gaila.

Ruta,nu geras,mes ka tik is sheratono sugrizom,buvo advento brunch vaikams su meduolio namelio geazinimu,klijavimu.Vaikisku bufetu ir vaiku prieziura.
Kambariuose nebuvau.Ziauriai daug zmoniu buvo,mes cia Frankfurto aeruoste buvom.
Zinok tikrai,labai daug senu viesbuciu Frankfurte.Pries pora menesiu buvo Interconti.Senas baisus,bet ir daug zmoniu,sveciu.Nesuprantu,ko jie nerestauruoja.Bet maistas nebuvo niekam lygiu.Net nesitiki,kad tokiam restorane moderniausia virtuve.Galvojau gausim tipiska vokiska,o cia perspjove visus.Tai nors virtuve atitiko 5*standarta.
As irgi noriu i geriau i moderna ir nauja,nei nudeveta,sena 5* viesbuti.
Atsakyti
Ateinu pareklamuoti dar viena Julia Child torta: sokoladinis-migdolinis. Labai mazai miltu. Ir labai labai skanus. Vertas demesio smile.gif http://www.chefkoch....ne-de-Saba.html
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2015 12 13, 21:34)
Ateinu pareklamuoti dar viena Julia Child torta: sokoladinis-migdolinis. Labai mazai miltu. Ir labai labai skanus. Vertas demesio smile.gif http://www.chefkoch....ne-de-Saba.html

Prasom detaliai smile.gif Koki sokalada emei ir dejai i koki maiseli tirpint ar kaip? Koks romas, Havanna tiktu kazin? Migdolu ekstrakto pylei, jei taip, tai kur pirkai? Ir emei 20cm forma kaip kad raso recepte?
Antradieni draugo gimtadienis ir mergyte sako reik sokoladini torta kept rolleyes.gif smile.gif
Papasakok, kad ir kvailiai suprastu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 13 gruodžio 2015 - 21:44
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2015 12 13, 21:42)
Prasom detaliai  smile.gif  Koki sokalada emei ir dejai i koki maiseli tirpint ar kaip? Koks romas, Havanna tiktu kazin? Migdolu ekstrakto pylei, jei taip, tai kur pirkai? Ir emei 20cm forma kaip kad raso recepte?
Antradieni draugo gimtadienis ir mergyte sako reik sokoladini torta kept  rolleyes.gif smile.gif
Papasakok, kad ir kvailiai suprastu  blush2.gif

Forma emiau siek tiek mazesne, nes butent 20 cm neturiu. Sokolada emiau eilini Bitter su 75% kakavos, masiau keliu rusiu,nes taip namie turejau: vienas buvo lietuviskas, kazkiek vokisko ir dalis to Block sokolado kepimui. Roma pirkau specialiai kepiniams (yra kíekvienoj didesnej parduotuvej prie kepiniu, bet Hanava puikiai tiktu). Sokolada tirpinau paprastai: i dubeneli ant verdancio vandens puodo. Migdolu ekstrakto irgi yra kiekvienoj parduotuvej prie kepimui skirtu produktu. Dar gali originnalu video paziureti su Julia Child. Tik kepiau as gerokai ilgiau, kol siek tiek virsus sutrukinejo ir vidus iskepe. Siaip originaliame recepte siuloma kepti apie 25 min ir taip, kad kai ismeigi pagaliuka i krastus, tai ji istrauki svaru, o paciam vidury turi buti aplipes sokoladu. Taip pirma karta ir padariau, bet man ta kose vidury torto nepatiko. Antra karta kepiau ilgiau. Pyragas lieka labai maloniai dregnas viduje. Ir as iis isores jo sokoladu netepiau. Man pasirode jis ir taip pakankamai sokoladinis, o ir siaip atrode geria. Ai, zodziu, tikra nuodeme smile.gif
Atsakyti
Rasa, ar baigsi su tais saldumynais? biggrin.gif

Siandien buvau pas dantista happy.gif niekaip nesuprantu, kam zmogui reikalingi tie Weissheits-dantys, pas mane vienas islindes, nei as jutau ka nors nei ka, tai aisku kreivai kazkaip ten, reikes traukti.. aciu D tik vienas ax.gif
Ir dar 2 skylutes, dabar galvoju, Kunstoff geriau nei amalgamine plomba, bet ir kaina nemaza..
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 12 13, 08:36)
Del viesbuciu, reikia paskutinius atsiliepimus skaityti. Ne apskritai ivertinima, o paskutiniu menesiu atsiliepimus. Taip, pas vokiecius daug senu, neremontuotu viesbuciu, todel labai reikia ziureti. As dabar buvau Bremene uzsakius naujutelaiti, modernu, svaruti Motel One viesbuti, nors tik trys zvaigzdutes bet buvo labai malonu - negaliu pakesti kai vonia sena, arba seni nusniauksti kilimai, lovos..fuj. Jau geriau maziau zvaigzduciu, maziau pribumbasu (pvz nera grindu sildymo ar tapkiu), bet uztai naujas, ir kainavo dvivietis be pusryciu apie 80eur, plius paciam centre.
O 200eur nemazai nakciai, jus cia pries pora dienu gal kambari pirkot? Nors aisku 4 zvaigzdutes, tai ir naudojasi tuom kainas sudarydami..

Aš kadangi neplanuotai turėjau važiuot, mūsų praktikantas susirgo ir išvažiavo namo su vyro automobilio raktu kišenėj, turėjau nuvežt atgal tą raktą, o per dieną 900 km negalėčiau su vaikais suvažinėt, tai iš vakaro viešbutį užsakinėjom. Nebelabai jau iš ko buvo rinktis ir juo labiau nebuvo laiko atsiliepimų skaityt... Iš anksto užsisakinėdama visada skaitau atsiliepimus smile.gif Pažiūrėjau, darbo dienom tokį kambarį galima ir už 100 Eur gauti. Bet! Mačiau pora aukštų renovuojami. Tai su statybų triukšmu man ir tiek per daug. Užtenka jau mūsų biurų pastate kiekvieną dieną gręžia ir betonus daužo... Pabėgėliams dušus ir virtuves įrenginėja doh.gif


QUOTE(Tybuka @ 2015 12 14, 09:54)
Siandien buvau pas dantista  happy.gif niekaip nesuprantu, kam zmogui reikalingi tie Weissheits-dantys, pas mane vienas islindes, nei as jutau ka nors nei ka, tai aisku kreivai kazkaip ten, reikes traukti.. aciu D tik vienas  ax.gif
Ir dar 2 skylutes, dabar galvoju, Kunstoff geriau nei amalgamine plomba, bet ir kaina nemaza..

Daryk geriau ta plastiką. Amalgamas nėra gėris... Kad nėr ten jau taip brangu. Brangiausiai už didžiausią skylę esu gal 125 primokėjus. Ar čia dar kas nors naujesnio/geresnio, aš tai tą paprastą Komposit darau.
Atsakyti
as amalgana susidejus, tie Kunststoff pas mane nelaiko.

neturejo bobute bedos, tai nusipirko parsiuka...o as nesugebejau vokisko paso isitaisyti ir LT baigias vasario pabaigoj blink.gif stresas ne tas zodis, paskutini termina ambasadoj dokumentus priduot siaip taip issistenejau, bet dar reik skirybu dokumentus issiverst iki svenciu....verteja susirast, kur per savaite susisukt eitu, ir dar apostiles reik blink.gif vnz doh.gif bloga daros unsure.gif o jau ir is darbdavio laiska gavau, kad turiu nauja pasa (kopija)pristatyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaT @ 2015 12 14, 10:34)
Daryk geriau ta plastiką. Amalgamas nėra gėris...


Tai del amalgamo zinau, kad nera geris ax.gif

QUOTE(Blümchen @ 2015 12 14, 10:57)
bet dar reik skirybu dokumentus issiverst iki svenciu....verteja susirast, kur per savaite susisukt eitu, ir dar apostiles reik blink.gif


Isvercia siaip greitai, ambasados puslapyje rasi visus vertejus, sarasas yra. O kam ta apostile?
Atsakyti
O tas tortas plonas ar normalaus dydzio?
Reiskias susidaro is sokolado,sviesto ir kiausiniu.
Labai knieti isbandyti.

Tybuka,sakoma,kad protiniai dantys isdygsta del to,kad akmens amziuje,begant laikui iskrisdavo dantys ir kad neliktum bedantis,gamta sukure,kad dar dantu isdygtu...

Blümcheni, ir dar priedo i Berlyna reiks nusigauti.
As kazkaip galvojau,kad tu turi seniausiai vokiska pasa.

Mergikes,Reweje Lindt saldainiu deze su povo plunksna nukainuoti.Siandien kaip tik praverte thumbup.gif Buvo paskutinis sustikimas siemet su logopede.
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2015 12 14, 12:33)
O tas tortas plonas ar normalaus dydzio?
Reiskias susidaro  is sokolado,sviesto ir kiausiniu.
Labai knieti isbandyti.

Ne, jis toks nedidukas. Ir jis neiskyla kepdamas. Kaip kokiem 6-8 zmonem, tai tam kartui po nedideli gabaliuka pasidalinti. Bet jjo daug vienu kartu ir nesuvalgysi, jis toks... rich, net nezinau, kaip lietuviskai geriausiai pasakyti: jis dregnas, gero skonio, negali sakyti sunkus, nu toks, turtingas smile.gif
Atsakyti