Įkraunama...
Įkraunama...

Ir Londone žiema

O, tai va, kursas dabar zinok 1.33-1.40, nebera pigumo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Giega, klausyk, ar tu turi Whatsapp'a?
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2016 01 07, 21:15)
Sveikos

Giega, klausyk,  ar tu turi Whatsapp'a?

Turiu,bet nenaudoju...Viberi daugiau naudoju...O jei zinutem,tai mesengeri.
Atsakyti
O kodel nenaudoji? Cia mums draugai is LT uzpaiste, kad nemokamai galima ir foto ir zin ir kalbetis g.gif
Atsakyti
Kad su LT per skypa sneku.O jei kazko staigiai prireikia,tai tiesiogiai paskambinu...Whatsappas daznai strigineja...Vistiek neina susisneket normaliai...Ypac,jei kur padoraus intiko nera..O be interneto neveikia nei skypas,nei viberis,nei whatsapas...
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2016 01 07, 23:17)
O kodel nenaudoji? Cia mums draugai is LT uzpaiste, kad nemokamai galima ir foto ir zin ir kalbetis  g.gif

per Facebooka gali ir kalbėtis ir siuntinėtis ką tik nori smile.gif


Labas rytas ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Jo, tam reikalui FB patogiausia. Galima ir grupe giminiu susikurti, visi gali bendrauti tarpusavyje.

Gavome atvirute is JAV. Mano berniukai, vyro seimoje buvo vieninteliai anukai. Ir, mes vis pagalvodavom, kad sosta uzeme. O, va vyro brolis laukiasi pirmagimio wub.gif Bus labai smagu, mazas leliukas po tiek metu wub.gif
Atsakyti
Laba,
ar bandet kuri velvet efekto lupdazius, ar tikrai taip atrodo kaip reklamoj? Man mirk gyvenk prireike tokio burgundy spalvos.
Atsakyti
Kokie cia lupdaziai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 01 08, 18:45)
Kokie cia lupdaziai? g.gif

Dabar beveik visi gamintojai turi isleide velvet lupdazius, jie tokie sodrus, miksti, lyg aksominiai, na bent jau reklamoj biggrin.gif planavau siandien uzeit pabandyt, bet visai pamirsau, svarbiau gi buvo i Lidl uzeit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 01 08, 18:38)
Laba,
ar bandet kuri velvet efekto lupdazius, ar tikrai taip atrodo kaip reklamoj?  Man mirk gyvenk prireike tokio burgundy spalvos.

As turiu Mac firmos.Superinis.Visa diena islaiko.Rekomenduoju!Pirkau slyvini.
Labas vakaras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 08 sausio 2016 - 18:11
MAC visa kosmetika lyg ir nebloga g.gif nors as tik akiu piestuka is ju turiu, na geras tas piestukas biggrin.gif niekad nesu nieko pabaigus is kosmetikos kad taip iki galo, viskas greiciau is galiojimo iseina, ar imanoma pabaigt pvz. seselius? Man atrodo kad ne, ai ne, as neteisi, mano anyta sugeba, ji perka seselius kur po viena spalva, ir kokius 20 metu tik zalia, va tuos pribaigia ir vel perka zalia biggrin.gif
Atsakyti