Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

QUOTE(Pasaka @ 2016 01 27, 13:06)
addicted, pas maniski Spiegelburg firmos kuprine, labai smagi, lengva, irgi su magnetiniu uzdarymu.

Ziuriu Karas ir taika, BBC fimuota,  kai kur ir Lietuvoje. Kostiumu, scenu grozis  wub.gif

jolitka, as tai pirkau nauja ziemine striuke uzvakar  ax.gif

Per Tv ziuri?
Parodyk, jei gali striuke rolleyes.gif
Atsakyti
Pasaka,labai sudominai su Karas ir Taika.Noriu pamatyt bigsmile.gif

O kokia jusu kuprine Ergo style ar flex style.Ju svoris 1200 g.Ju paciame Spiegelburg puslapyje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 27 sausio 2016 - 12:22
Pas mus labai daug vaikuciu kuprines kaip lagaminus veziojasi...
Atsakyti
jolitka,nu geras,dar tokio dalyki nesu girdejusi.Ypatingai kai vokieciai taip is proto del kupriniu eina.

Pas mus darzelyje pakabintas kvietimas i kupriniu party.Issirinkti tinkama kuprine.
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2016 01 27, 12:14)
Per Tv ziuri?
Parodyk, jei gali striuke  rolleyes.gif

Striuke ax.gif Parduotuveje mokejau 75€ ax.gif

Ne, ne per TV. Siaip tai yra BBC puslapyje, tik kad jas mato tik Anglijoje. Internete radome ax.gif

QUOTE(addicted @ 2016 01 27, 12:20)
Pasaka,labai sudominai su Karas ir Taika.Noriu pamatyt  bigsmile.gif

O kokia jusu kuprine  Ergo style ar flex style.Ju svoris 1200 g.Ju paciame Spiegelburg puslapyje  smile.gif

Super, tik is pradziu truputi maisosi, kas kieno gimine smile.gif Stilius tai toks brangus rusiskas, bet ir britiskai sumodernintas wub.gif Pazinau Vilniaus universiteto kiemeli, senaji knygyna ax.gif

Turbut Ergo style Plus, nes jos su magnetiniu uzdarymu, Flex style matau, kad su paprastu uzdarymu ir minkstos.

As tai nemazai maciau kupriniu, kurias vaikai vezioja kaip lagaminukus, kai kurie net gimnazijoje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaka: 27 sausio 2016 - 12:49
Pasaka,grazi striuke,kokia spalva issirinkai?
Atsakyti
QUOTE(Pasaka @ 2016 01 27, 13:34)
Striuke  ax.gif Parduotuveje mokejau 75€  ax.gif

Tai zenkliai pigiau, vakar butent ju puslapyje rinkausi, sia irgi ziurejau. Man tik uztrauktukas truputi kliuvo, labai jau ilgas - o kaip realybeje?

Gavau as dovanu megztuka is Esprit, bet norejau pabandyt mazesni dydzi, tai dovanotojas man atidave kasos ceki. Parduotuvej gal kokia akcija buvo ar kas, kad megztukas kainavo kazkur iki 30eu (tiksliai nepamenu), o internete ziurejau kaina 50eu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 27 sausio 2016 - 13:55
QUOTE(addicted @ 2016 01 27, 13:26)
Pasaka,grazi striuke,kokia spalva issirinkai?

Aciu, pilka.
Karas ir taika pagrindineje Natashos Rostovos roleje vaidina is Downtown Abbey pusesere Rosa, vis ziuriu ar nepamatysiu pazystamu aktoriu smile.gif
Atsakyti
Pasaka,komplimentas,man ta pilka ir graziausia thumbup.gif Sakau s.Oliver zymiai patobulejo,kai Petra Winter tapo Kreativ direktore.

As traileri paziurejau ir atpazinaiu ta aktore thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 27 sausio 2016 - 14:04
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2016 01 27, 13:51)
Tai zenkliai pigiau, vakar butent ju puslapyje rinkausi, sia irgi ziurejau. Man tik uztrauktukas truputi kliuvo, labai jau ilgas - o kaip realybeje?

Gavau as dovanu megztuka is Esprit, bet norejau pabandyt mazesni dydzi, tai dovanotojas man atidave kasos ceki. Parduotuvej gal kokia akcija buvo ar kas, kad megztukas kainavo kazkur iki 30eu (tiksliai nepamenu), o internete ziurejau kaina 50eu  unsure.gif

Normalus uztrauktukas, tik kad sito modelio dydis neatitinka, reikia imti dydziu mazesne ax.gif

Esprite tikrai dideli nukainavimai buna.


QUOTE(addicted @ 2016 01 27, 14:03)
Pasaka,komplimentas,man ta pilka ir graziausia  thumbup.gif Sakau s.Oliver zymiai patobulejo,kai Petra Winter tapo Kreativ direktore.

As traileri paziurejau ir atpazinaiu ta aktore  thumbup.gif

Rinkausi striuke kuri patogiausia apsipirkimams, vaiku veziojamams, pasivaiksciojimams, suni pavedzioti biggrin.gif

Kas myli kates, dar norejau pareklamuoti seriala Must love cats wub.gif Vakar ziurejau 10 serija is Japonijos, fainas vedejas thumbup.gif
Rasa, ar pastebejai Japonijoje kaciu kulta? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaka: 27 sausio 2016 - 14:22
QUOTE(addicted @ 2016 01 27, 15:03)
Pasaka,komplimentas,man ta pilka ir graziausia  thumbup.gif Sakau s.Oliver zymiai patobulejo,kai Petra Winter tapo Kreativ direktore.

Mes megejai s. Oliver, mat dydziai tinka ir modeliai prie sirdies, be to nelabai cia pas mus kas normalesnio yra ir parduotuves savininke pazistama, tai galiu net namo pasiimt drabuzelius pasiderint. Tik paskutiniu metu atkreipiau demesi, jog jie turi problemu su kokybe. Draugo sortai labai greit nubluko, mano striuke siules is apacios pradejo irti. Nera tragiska, bet bet...
Atsakyti
Kuprine pirkom mes tokia http://www.schulranz...g-Light-Unicorn

Buvom specialioj parodoj ir issirinkom kuri labiausiai tiko maniskei pagal jos ismatavimus. thumbup.gif Tose Schulranzenmesse gauni labai geras nuolaidas negu parduotuvej.
Atsakyti