Įkraunama...
Įkraunama...

Pavasaris širdyje ir Londone

QUOTE(giega @ 2016 02 17, 16:02)
: Bet cia tos bulkos atsisakiau,kad maziau sportuot reiktu lotuliukas.gif O tai jokio tolko moket pinigus uz gyma ir est lotuliukas.gif

Pati geriausia motyvacija lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
JAu mesciau tuos sportus lotuliukas.gif Labai sunku kaskarta susiderint,kas mane pakeis....Nors gyme visai patinka mirksiukas.gif Mes i klases einam ir as dar jogoj pasilieku.Bet kiek zmoniu doh.gif Ir kaskarta vis po 3-5 naujus ateina...Tuoj nebetilpsim i ta salyte...Vakar jau stepus pasiruosem,bet tiek zmoniu priejo,kad nei tu stepu nebeuzteko,nei vietos sokinet nebebutu...TAi padejom atgal ir taip striksejom lotuliukas.gif Vienas pratimas-paleido daina ir reikejo sokinet kol ji baisgis-kojas issketi rankas pakeli,kojas suglaudi rankas nuleidi...Jau po puses dainos norejos namo eit lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2016 02 17, 16:02)
Na jei kas man skaniai pagamintu ta zaliavalgiska maista,tai gal gal g.gif Bet vistiek ilgai netempciau lotuliukas.gif As ir megeja skaniai pavalgyt biggrin.gif Nors gana daznas maistas pas mus-salotos,bet jos su krevetem,o krevetes jau virtos,va jau ir nebezaliavalgiskas maistas...
Mes kazkaip netycia,nespecialiai atsisakem visokiu kepsniu..Nu tikrai nebepamenu nei kada kokius karbonadus kepiau,nei kijevo kotletus...Paprastus kotletus garpuody pragarinu-100x skaniau mirksiukas.gif Va bulkos tai specialiai atsisakinejau,nes nuo jos as ir tinstu...Atradau tokius trapucius su sezamo seklom,labai skanu,tai kazkaip ir nebeprireikia bulkos...O be jos dar pries menesi neisivaizdavau gyvenimo lotuliukas.gif Bet cia tos bulkos atsisakiau,kad maziau sportuot reiktu lotuliukas.gif O tai jokio tolko moket pinigus uz gyma ir est lotuliukas.gif MB nuo sausio pradzios apie 3kg numete,as 1.

Tai ir as 100 neesu zaliavalge.Esme tame kad pas mane neapdorotas maistas sudaro apie 70-80 dienos normos.Visa kitka ir virta ir kepta.Privarau svieziu darzoviu ir mesos,nors ja laaaabai mazai apdoroju.Ji pas mane,su krauju,arba vistiena pavirta kokias 2 min.Zodziu pusszale.Ir valgau.Pusryciai tai tik vaisiai.Taip ir susidaro.
Mes tai vietoj bulkos suvalgom kokoruzu paplotelius.(tokius ispustus).
Atsakyti
Jautienos nemegstu,su krauju is vis veu,smirda...Kiauliena nedavirta pabandyk pavalgyt-greit ligoninej atsidursi biggrin.gif Vista nedavirta g.gif Nevalgius,bet kazkaip ir bijociau ax.gif
Mano visas zaliavalgiskas maistas-vaisiai ir darzoves lotuliukas.gif Pusryciams dazniausiai kiausiniene,neisbuciau tik ant vaisiu...MAno pagrindiniai valgymai yra pusryciai,jei turi buti pakankamai sotus ir pietus..Va paskui jau galiu ant visokiu salotyciu,vaisiu gyvent...
Atsakyti
Eik tu sau Elija, vistienos puszales reiktu pasisaugot, jos bakterinis uzterstumas daznai virsija visas normas, va nesenai spauda linksniavo ir Sainsbury, kad buvo daug labiau uzterstos vistos nei Lidle, dar aiskino kad ziauri padetis fabrikuose ir ruosia naujus higienos standartus mesai. Atsargiai su vistiena.

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 02 17, 16:36)
Eik tu sau Elija, vistienos puszales reiktu pasisaugot, jos bakterinis uzterstumas daznai virsija visas normas, va nesenai spauda linksniavo ir Sainsbury, kad buvo daug labiau uzterstos vistos nei Lidle, dar aiskino kad ziauri padetis fabrikuose ir ruosia naujus higienos standartus mesai. Atsargiai su vistiena.

Aciu kad rupinates 4u.gif .Zinau visa tai.As ja apverdu,nevalgau visai zalios.Ka valgau zalia tai zuvi.Padaru padazus ir valgau.Man super.
Nu as tai po shopingo parlekiau.Negaliu as ramiai.Jau man smegenyse visiskos atostogos,o kaip dar musu bendra drauge tokiu nuotrauku prisiunte tai net sirdis uzvire kaip noriu lekti.Nusipirkau ilga sijona,kelnes,ir dar toki apatiniu komplekta ivaldziau kasdienini.Sedziu patenkinta visa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 17 vasario 2016 - 22:07
Labas rytas

Patraukliai skamba apsipirkinejimas online mirksiukas.gif reiks kada pamegint ir man, nes nachiort be poros val neiseina apsipirkt savaitei niekaip doh.gif

Elija, kaip jauties g.gif ligos praejo g.gif

Kazkaip jauciuos kad ant aukstos itampos laidu sedziu biggrin.gif darbe itampa - dar niekaip neiisikraustom. Dabar bedos su bt linijom doh.gif zodziu doh.gif bosas kazkoks pasimetes, credit control managere iseina is darbo. Tai taip kazkaip nesmagu darbe ax.gif

Atsakyti
Labas.
Elija smagu kad dziaugiesi pirkiniais, ech tas moteriskas rojus biggrin.gif o naujuosius raudonpadzius jau buvai isvedus pasivaiksciot?

Nova, nesmagu kai itampa darbe, bet vistiek kazkada pasibaigs ji 4u.gif

Pradejau B vitaminus gert, tabletes arklinio dydzio, vos galiu nuryt, o po to dar puse dienos skoni jauciu.
Atsakyti
LAbukas

Pirkiniai gerai thumbup.gif Patinka ir man pirkinet viska biggrin.gif Vis dar laukiu maudimkes biggrin.gif Suknele dukra pasimatavo,kai ji mazyte,tai jai kaip is nuotraukos-zeme velkas suknele biggrin.gif

Nova,o ne per daug i sirdi imi darbinius reikalus g.gif Nu sedit patenkinti,kol perkraustys jus ir viskas mirksiukas.gif Cia sefas turi stradaliot,kad nesiseka,o ne jus mirksiukas.gif

Lotuliuk,tai tu imsi tuos medelius ar mest biggrin.gif Nes taip ir stovi keime lotuliukas.gif Nu ir paciai gaila ismest,bet ir laikyt nebenoriu biggrin.gif
Dar kompiuterini staliuka atiduodu.

user posted image
Atsakyti
Niekam nieko nereikia biggrin.gif Ir is vis nei vienos nera biggrin.gif Kuom taip uzsiemusios?
Atsakyti
Labas.
As tai esu rolleyes.gif bet kad nieko nevyksta,tai neturiu ka parasyt. Darysiu siandien pasteta, nusipirkau vistos kepeneliu, tik brendzio namie nera, idomu jei viskio ipilciau kas butu g.gif Vakar prisiminiau kaip pries 2 ar 3 metus kepem sakocio broli ir rodem cia, lyg Bleirinka pirma pradejo tada, tai galvoju gal issikept, laiko nemazai uzima, bet skanu.
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 02 19, 13:42)
Labas.
As tai esu  rolleyes.gif bet kad nieko nevyksta,tai neturiu ka parasyt. Darysiu siandien pasteta, nusipirkau vistos kepeneliu, tik brendzio namie nera, idomu jei viskio ipilciau kas butu  g.gif  Vakar prisiminiau kaip pries 2 ar 3 metus kepem sakocio broli ir rodem cia, lyg Bleirinka pirma pradejo tada, tai galvoju gal issikept, laiko nemazai uzima, bet skanu.

Pilk ka turi.As varau ir degtines ir viskio ar brendzio.Cia alkoholis kad nerugtu,nes kepenys laaaaabai greitai genda.As dar ipilu obuoliu sulciu del skonio.Buna super.
Tai va as jau po vieno interview.Viskas neblogai,tik pinigai mazesni ir koseriniai zydai.Liepe savo maisto nesinesti,nes viska nupirks ka jie valgo.Bet tik tiek.Ne tie skaroti ir kepureti.Malonus zmones seip labai.Informacijos sake duos,dar suves su savo draugu PA,kad tureciau su kuo pasitarti.Zodziu ispudiai neblogi.Sekmadieni einu pas dar vienus dabartiniu pazistamus.
Atsakyti