Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

Temos, naudingos naujai atvykusiems 4u.gif
Gyvenimas Vokietijoje
Visoms naujai atvykusioms į DE
Mes gyvenam čia (žemėlapis)

user posted image

Atsakyti
Aciu uz nauja tema 4u.gif
Atsakyti
Tai gal nereikėjo cia tos naujos temos, nieko nera lotuliukas.gif

Man tai širdį skauda, kita savaite močiutei 90 metu, o aplankyt tai negaliu verysad.gif
Atsakyti
smile.gif Ner pykciu,ner ir raganu biggrin.gif
4u.gif
Atsakyti
Tybuka, turi dirbt?

Vakar kaip eurovizija patiko wub.gif Pirma karta taip,siaip man ten dazniausiai kaciu kniaukimas buna.Zinoma teziurejau as su savo teciu.Neismokau saviskiu eurovizijos ziuret.Bet paziurejus i vokieciu pastovia paskutine vieta isivaizduoju,kad nebeidomu ir ziuret.
Ir dziaugiuos uz Ukraina wub.gif
Atsakyti
As ir smagiai paziurejau bei pagalvojau, kad grazi sikart Eurovizija.... o ir vyruku nemazai simpatisku buvo bigsmile.gif
Aciu uz tema, Tybuka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 15 gegužės 2016 - 17:38
Addicted, taip.

Mes tai žiūrėjom Eurovizija, prabalsavom visus 20 kartu is kiekvieno telefono biggrin.gif svarbu, kad i dešimtuką patekom ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Metu ''atradima'' padariau biggrin.gif Tos permatomos liemenuko petneseles - geris. Nesmunka, nereikia taisyti. Nesioju kasdien thumbup.gif
Atsakyti
As su tomis petneselemis jau 2001 m laksciau,tik gaila su laiku jos pageltonuojaparuduoja,,praranda prekine isvaizda,bet aisku iki to pageltonavimo metai praeina smile.gif smile.gif
Atsakyti
Kur visos pradinge, atostogaujat smile.gif?
As buvau viena savaitele LT, geri orai buvao ir siaip smagiai laika praleidau. Palikau mazaja viena pas mociute dviems savaitems. Labai gerai jai sekasi ir patinka. O kas svarbiausia lietuviskai prakalbo smile.gif O as bandau apsidirbti per ta laika tiek namie, tiek darbe biggrin.gif
Permatomos petneseles, tai cia tokios gumines? Jei taip, tai man nelabai su jom smagu.
Atsakyti
Sveikos,


tikrai ramu čia paskutiniu metu. Šeštadienį galvojau, kad audra nuneš visą miestą - pusė gatvių buvo apsemtos, o mes parke turėjom švęsti draugų vaikų gimtadienį, tai gimtadienis, kad ir nenusisekęs, bet buvo su spec. efektais - kruša, griaustinis, žaibai, liūtis ir netylančios spec. tarnybų sirenos lotuliukas.gif Ir tuo metu labai džiaugiausi, kad kai parkavau mašiną, vienintelė laisva vieta buvo po tiltu, nes kruša buvo solidi, ir išsimušinėti pinigus už krušos suvarytą stogą, spėju, būtų buvęs nemenkas iššūkis.

O dabar klausimas ilgiau gyvenančioms Vokietijoj ir pažįstančioms vokiečius artimiau. Šiandien daržely auklėtoja paklausė tokio atrodo paprasto klausimo - kokie Vokietijoj žymūs žmonės yra kilę iš Lietuvos? g.gif Bandžiau galvot - ant smūgio nieko nesugalvojau, bet pažadėjau pasižiūrėt. Dabar ieškau ieškau ir ... nelabai ką randu unsure.gif Arba ieškot nemoku. Taigi, jei kas nors žinote kokie lietuviai/ lietuvių kilmės žmonės galėtų būti vokiečiams žinomi, pasidalinkit pavardėm 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Latifa smile.gif
Hermann Sudermann , Thomas Mann ( na jis tik vasaras praleisdavo Nidoje ) ... kai dar kas saus i galva, parasysiu biggrin.gif
Atsakyti