Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris

Sveikutes, pirma mano grazuolyte gime po exsta cezario, nors kai laukiausi savo gydytojai sakaiu, kad yra tikimybe, kad neisgimdysiu, nes turiu problemu su klubais. Bet akusesiniam daktare buvo kategoriska ir vis kartojo, kad turiu pati gimdyti. Na po skatinamuju gimdem ir niekaip nesiseke, tai daktare ilgai nelauke ir dare cp, viskas praejo gerai, dukryte sveika, o as po operacijos jau diena vaiksciojau, operavo nakti. Na o antra saulyte, atejo i si pasauli jau po planinio cezario nepilnai 39sav. Po antro cp nebuvau tokia stipri ir ant koju atsistojau tik po dienos. Per abu cp dave narkoze
Atsakyti
Pirmas buvo neplaninis CP. Labai jo bijojau kai daktare pasiule, bet po visko jau labai dziaugiausi jog mano vaikas gime CP pagalba ax.gif Gime 42 sav. Ligoninej praleidau 6 dienas, ir jau namo isvykau su isimtos siulem ir be jokiu nuskausminamuju. Nieko neskaudejo, jauciausi puikiai.
Si karta irgi bus CP. Bet jau planinis. Tik nenoriu tempt iki 40 sav schmoll.gif 38- 39 sav. manau optimaliausia ax.gif Nes jau labai jauciuosi ishvargusi, naktys bemieges del skaudanciu sonkauliu ir t.t blush2.gif
Atsakyti
Planinis cezaris buvo atliktas 39 sav. 1 d. ax.gif Datą pasirinkau pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Somewhere over the rainbow @ 2011 01 06, 13:10)
Datą pasirinkau pati smile.gif

thumbup.gif Irgi taip noreciau ax.gif
Atsakyti
As taip pat sutariau, bet dar datos nezinau - man kazkaip nesvarbi ta data, kad tik viskas gerai baigtusi - nzn, kiek moketi daktarui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Somewhere over the rainbow @ 2011 01 06, 13:10)
Planinis cezaris buvo atliktas 39 sav. 1 d. ax.gif Datą pasirinkau pati smile.gif

o kaip ta data pasirinkot? tiesiog grazi data buvo??? klausiu, nes aktualu ax.gif
Atsakyti
4u.gif Man irgi bus atliktas 3 CP , ydomu ar leis pasirinkt data? Kita sav. suzinosiu smile.gif . Pries 5 metus irgi buvo planinis, tik data daktarai parinko- pasake bus rytoj smile.gif tuomet buvo 38 savaiteles nestumo.
Atsakyti
laba vakara, man taip pat aktualu tai, kol kas gine ne ka komentuoja, bet bus cezais, tik neisivaizduoju, kada ji darys, ar ta diena kai jau prasides gimdymas, ar tada kai jau tikrai leli gales "" traukt lauk'' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 01 06, 22:34)
laba vakara, man taip pat aktualu tai, kol kas gine ne ka komentuoja, bet bus cezais, tik neisivaizduoju, kada ji darys, ar ta diena kai jau prasides gimdymas, ar tada kai jau tikrai leli gales "" traukt lauk'' smile.gif

4u.gif Dazniausiai nelaukia termino. Kita penktadieni mano ginekologe sauks konsiliuma , nustatyti CP data. Tada mano pilvukui bus 38 savaites ir 2 dienos. Galesiu parasyti kada paskirs. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marina861 @ 2010 12 01, 23:14)
Sekmes, viskas bus gerai, nesijaudink. As gimdziau pati, bet mano palatos kaimynei dare CP (prasidejo gimdymo veikla) 36 savaiciu, mergyte gime labai maza, nesvere net 2 kg, bet sveika, tik reikejo inkubatoriuj pagulet  smile.gif


Tikra tiesa, CP praėjo sėkmingai, pagimdžiau greitai ir be skausmo. ax.gif Mano mažei neprireikė net inkubatoriaus, nors irgi gimė mažytė.
Atsakyti
beklaidziodama SM labirintuose radau ir jusu temele. Kadangi mano abu vaikiukai pasauli pamate butent CP, mane si tema sudomino.

QUOTE(sileste @ 2011 01 06, 22:34)
laba vakara, man taip pat aktualu tai, kol kas gine ne ka komentuoja, bet bus cezais, tik neisivaizduoju, kada ji darys, ar ta diena kai jau prasides gimdymas, ar tada kai jau tikrai leli gales "" traukt lauk'' smile.gif


O kodel tau planuojamas CP, del kokios priezasties?
Nes tai labai itakoja kada ir kaip.

Mano atvejai buvo skirtingi. Pirmas nestumas buvo nekomplikuotas, viskas gerai. Apart to, kad vaisius buvo gan didelis ir man buvo pripaisytas gestacinis diabetas. Sulaukeme nustatytojo termino, atsigulem i ligonine ir kai jie tik turejo laiko, apziurejo, gimdos kaklelis veriasi, ant stalo ir .... turim dukryte.

Antras nestumas analogiskas, tik vaisius buvo dar didesnis ir mano gimda jo nebeislaike. 37 sav. pagulejau sekimui ligonineje. Echoskopai, tyrimai, 3 gydytoju konsultacija ir nustate konkreciai data. Pora dienu leido namuose pailseti ir esant 38 sav. atliktas planinis CP. Kuo labai dziaugiuosiu, bet cia jau atskira tema.

kartu su manimi gulejo moterys, kuriai CP atliktas esant 42 savaitei, o kitai vaikutis buvo kojytemis i prieki, taip pat gelbejo. Manau, kad istoriju yra dar ir kitokiu.

Abu mano cezarinukai kaip ridikiukai wub.gif

Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 01 11, 17:28)
beklaidziodama SM labirintuose radau ir jusu temele. Kadangi mano abu vaikiukai pasauli pamate butent CP, mane si tema sudomino.

O kodel tau planuojamas CP, del kokios priezasties?
Nes tai labai itakoja kada ir kaip.

Mano atvejai buvo skirtingi. Pirmas nestumas buvo nekomplikuotas, viskas gerai. Apart to, kad vaisius buvo gan didelis ir man buvo pripaisytas gestacinis diabetas. Sulaukeme nustatytojo termino, atsigulem i ligonine ir kai jie tik turejo laiko, apziurejo, gimdos kaklelis veriasi, ant stalo ir .... turim dukryte.

Antras nestumas analogiskas, tik vaisius buvo dar didesnis ir mano gimda jo nebeislaike. 37 sav. pagulejau sekimui ligonineje. Echoskopai, tyrimai, 3 gydytoju konsultacija ir nustate konkreciai data.  Pora dienu leido namuose pailseti ir esant 38 sav. atliktas planinis CP. Kuo labai dziaugiuosiu, bet cia jau atskira tema.

kartu su manimi gulejo moterys, kuriai CP atliktas esant 42 savaitei, o kitai vaikutis buvo kojytemis i prieki, taip pat gelbejo. Manau, kad istoriju yra dar ir kitokiu.

Abu mano cezarinukai kaip ridikiukai  wub.gif

esu po galvos operacijos, operuota kraujagysle, CP siulo operaves gyditojas.
Atsakyti