Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

QUOTE(Karusia @ 2009 07 17, 15:22)
nieštėjimas ar durninimas? devil.gif:

Jūs supratot, apie ką aš smile.gif Graži liniuotė.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 07 17, 13:28)
VILNIUS:
ŠIAULIAI:
wub.gif tikra meilė tik tarp moterų  wub.gif
Papildyta:

Vaistininkė žuvo cry.gif cray.gif

Visvien, Karusia, nesuprantu, ar šioj žemėj vietos mažai? Nes toks jausmas, kad kažkam labai stipriai kenkiu blush2.gif Tikrai nenoriu nieko supykdyti. Nes tikrai dabar jau pati per daug dėmesio Jolantos personai skiri. Žmonės kas ėjo eis ir be mano pagalbos, kiekvienas atsirinks kas jam tinka ir viskas, a pas Jolką ar pas kitą, ...o tie dovanų kuponai... ax.gif niu tai gera ir visai nenauja idėja - visoms būrėjoms tinka rolleyes.gif
Atsakyti
nekenki. bandai durninti laugh.gif
ir mano žinutės šiame forume -ne vien apie Jolantą ir jos gėrybes laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(be rėmų @ 2009 07 17, 14:32)
Jūs supratot, apie ką aš smile.gif  Graži liniuotė.

užkrečiama cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rada35 @ 2009 07 17, 13:53)
p.s. o ji turi vyrą, nieko nežinojau? g.gif

Tiek metų pažįsti ir vyro nematei? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2009 07 19, 08:53)
Tiek metų pažįsti ir vyro nematei? bigsmile.gif

ir man kazkaip keista kad tiek laiko bendraauja ir vyro nera maciusi gal ir suns nematei doh.gif
Atsakyti
sveikos gal teko ka girdeti, ar lankytis pas bureja sonia panevezyje?
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2009 07 20, 22:21)
ir man kazkaip keista kad tiek laiko bendraauja ir vyro nera maciusi gal ir suns nematei doh.gif

O ką, ar jie taip pat turi galių?bigsmile.gif tuomet reikės būtinai susipažinti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rada35 @ 2009 07 23, 15:37)
O ką, ar jie taip pat turi galių?bigsmile.gif  tuomet reikės būtinai susipažinti tongue.gif

tai matai jei jau daug metu lankaaisi tai turejei sutikti .o ne durnus klausimus uzdavyneti?
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2009 07 23, 19:08)
tai matai jei jau daug metu lankaaisi tai turejei sutikti .o ne durnus klausimus uzdavyneti?

kokie klausimai, tokie ir atsakymai:lotuliukas:
Atsakyti
Na gal tuo apie Jolanta ir pabaikim, visi turime savas nuomones, prie savu ir pasilikime. As asmeniskai daugiau niekada pas ja neisiu ir kitiems nerekomenduosiu. O va pas ka noriu sugrizti - tai pas Ginta. Tik as su tuo paciu klausimu ar kas yra buve pas ja paskutiniu metu, tai kokios eiles ir kokia kaina. Kazkaip nepatogu paskambinti ir pasakyti ai per brangu.
Aciu jei kas suteiks info.
Atsakyti
QUOTE(sabrina20 @ 2009 07 21, 21:11)
sveikos gal teko ka girdeti, ar lankytis pas bureja sonia panevezyje?

Seniau Sonia buvo viena is geriausiu bureju Panevezyje. Bet dabar... schmoll.gif , gal paseno... g.gif

QUOTE(Blizge @ 2009 07 24, 13:43)
Na gal tuo apie Jolanta ir pabaikim, visi turime savas nuomones, prie savu ir pasilikime. As asmeniskai daugiau niekada pas ja neisiu ir kitiems nerekomenduosiu. O va pas ka noriu sugrizti - tai pas Ginta. Tik as su tuo paciu klausimu ar kas yra buve pas ja paskutiniu metu, tai kokios eiles ir kokia kaina. Kazkaip nepatogu paskambinti ir pasakyti ai per brangu.
Aciu jei kas suteiks info.

Ko Jus bijote paskambinti Gintai, ar gi negrazu paklausti eiles, kainos ir nekomentuoti jai daugiau g.gif
Atsakyti
Labas paneles. Gal kuri nors is jusu zinote Irenos kontaktus? Tos Irenos kuri seniau gyveno Panevezyje, Parko gatveje ir veliau isvyko gyventi i kita miesta ar tai kaima. Kazkada labai seniai lankiausi, bet dabar nebeturiu jos kontaktu sad.gif Cia buvo kazkuri parasiusi jos telefono numeri, bet katik skambinau ir pasirodo, kad tas numeris yra uzblokuotas.
Atsakyti