Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos pleputės

user posted image

Gyvenimas Vokietijoje
Nauji namai Vokietijoje
Mes gyvenam cia

Atsakyti
Tybuka, aciu, uz nauja tema wub.gif As nemoku
Atsakyti
Atsiprašau, kad lendu į Jūsų temą, tačiau reikalinga Jūsų pagalba
Esu Mykolo Romerio universiteto viešojo administravimo magistrantūros studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas nustatyti elektroninės valdžios perspektyvas ir dialogo su visuomene stiprinimo galimybes. Labai domina iš Lietuvos emigravusių Lietuvos piliečių nuomonė šiuo klausimu.

Būčiau labai dėkinga, jei paaukotumete keletą savo brangaus laiko minučių ir užpidytumėte anketą.

APKLAUSA

Didelis Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Pippa @ 2015 07 29, 11:30)
Bandau siandien 500 kaloriju 'iskrova'. Bandysiu taip karta-du savaiteje daryti, darbo dienomis nera jau taip sunku, nuotaika man neblogeja.

Jblmami, kaip ten pas jus? Aplink Fréjus gaisrai.


Sakyk, o tu vel papilnejei? Kai pradejei dirbti, juk labai daug svorio buvai numetusi. Ar as ka maisau? g.gif

Tik is taves suzinojau apie gaisrus blink.gif . Nieko cia mums nesijaucia. Bet eina sau blink.gif . Gaila gamtos ir zmoniu unsure.gif Ir vejas vel sukilo stiprus unsure.gif

Siandien buvome Grasse. Grazu wub.gif . Vel kitoks miestukas. Daug naujo suzinojau apie kvepalus. Buvom kvepalu gamyklelej, flakonu muziejuj. Tai jau net galva skauda nuo kvapu. Buvo konkursas del kvapu atpazinimo. Nu ir ka mes moterys prakisom diedam. Blyn sumaisem mandarino ir citrinos kvapus. Po siandieniniu uostymu, man citrina bebebe. Smirdi blush2.gif

QUOTE(grazuoliukas @ 2015 07 29, 15:53)
Atsiprašau, kad lendu į Jūsų temą, tačiau reikalinga Jūsų pagalba
Esu Mykolo Romerio universiteto viešojo administravimo magistrantūros studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas nustatyti elektroninės valdžios perspektyvas ir dialogo su visuomene stiprinimo galimybes. Labai domina iš Lietuvos emigravusių Lietuvos piliečių nuomonė šiuo klausimu.

Būčiau labai dėkinga, jei paaukotumete keletą savo brangaus laiko minučių ir užpidytumėte anketą.

APKLAUSA

Didelis Ačiū.


Padariau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2015 07 29, 16:57)

Ir as 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2015 07 28, 20:46)
gavau naujus receptus akiniams ir gereniems lesiams.

uups,kokie lesiai yra `geresni` g.gif papasakok smile.gif
Papildyta:
kokias priemones nuo saules imates i lektuva skrisdamos i siltesnius krastus,ka galima imti i lektuva
Atsakyti
Tybuka, aciu uz tema 4u.gif
wolke,tai viska galima, kas maziau nei 100ml g.gif o jei ka, persipilt gali..

studente taip graziai visa teksta parase..ir uzbaige "didelis" aciu unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wolke7 @ 2015 07 29, 18:34)
kokias priemones nuo saules imates i lektuva skrisdamos i siltesnius krastus,ka galima imti i lektuva

I lektuva, turi galvoje i rankini bagaza, ar ir i priduodama bagaza?
I rankini jau parase Moocho, patiskslinciau tik, kad viena skysciu, kremu, pastu, geliu ir pan. talpa gali buti ne didesne nei 100 ml., o visos jos bendrai sudejus turi tilpti i vieno litro uzdaroma maiseli (Zipp tipo).
I registruojama bagaza, ta, kur atiduoti, kad pakrautu, gali skyscius imti neribotai, nebent tai butu pavojingos medziagos (buna zenkliukas ant pokuotes). Siuo metu isimtis yra tik kosmetinemis priemonemis kaip, pvz. plauku lakas, bet ir tas turi buti gerai apsaugotas, zmoniu kalba snekant, negali imti tokio plauku lako, kur paspaudus iskart purksti pradeda, reikia tokio, kur su dangteliu ir tik protingais kiekiais.
Apsauga nuo saules as nusiperku DM, kaip ant seiles uzeina. Dar pasistengiu isimesti koki Bepanthen purskala jei nudegciau sauleje ir drekinanti krema kunui. As nemegeja saules kremais tepliotis, geriau pavesyje bunu, tepuosi pagal situacija ir geriau maziau nei daug.

Kur vaziuoji? bigsmile.gif
Atsakyti
Tybuka 4u.gif už temą, labai skani smile.gif

aš šiandien pasisvėriau, 55kg. su džinsais biggrin.gif

jblmami nežinau iš ko nusprendei, kad nesveika mityba mano g.gif smile.gif
tiesiog tada visos tiesos neparašiau, kad buvo didelio streso laikas..tai va poros kg.vėl nėra, bet jau viskas tvarkosi pamažu.
Šiandienos mano meniu ryte arbatos didelis puodas su butterbreze, priešpiečiams braškių pyrago gabalas su kapučino kava(be cukraus)(kavinėj), parbėgus iš miesto spėjau du kiaušinius virtus greit sukišt ir vėl į trasą dirbt..grįžau neseniai, vakarienei valgysiu picą biggrin.gif nes diedas nieko nepagamino, aš ir neturiu jėgų gamint.
Atsakyti
nu eee Kaimo dama, ka cia parasei, tai cia tas tavo meniu ir valgymo ritmas ir yra nesveika mityba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 07 28, 21:41)
jblmami, as kai su spuogais vargau, paskaiciau SM teorija apie tai, kad spuogai kyla nuo piene esanciu hormonu (todel pvz pienas be laktozes siuo atveju nepadetu), ir pabandziau kiek imanoma ismesti pieno produktus. Jogurtus pakeiciau sojiniais, surio valgau labai mazai (namie nera, nebent siaip kazkur buna, na arba kartais koki Philadelphia), kava geriu be pieno (labai retai isgeriu koki kapucino), na dar kartais ledais pasilepinu. Bet tik nedidele porcija - nuo daugiau iskart paleidzia vidurius.
Irrrrrr akurat (tfutfutfu) mano odos bukle labai pagerejo! nebeturiu poodiniu, skaudanciu, ziauriai ilgai "sedinciu" spuogu (paskutinis buvo iskiles po to, kai buvau Barselonoj ir suedziau didziule grietininiu ledu porcija, po kurios visa vakara suko pilva). Mazyliu irgi labai sumazejo. Zodziu, man tiko ir padejo smile.gif o gal placebo suveike, nzn biggrin.gif bet mb sake irgi nebepucia pilvo, kaip budavo seniau po jogurto.

cia man ryskiai aprasyti laktozes netolerancijos simptomai biggrin.gif

jblmami, zmogui karves pienas visai nepritaikytas siaip, jis yra geriausiai pritaikytas versio organizmui biggrin.gif
Atsakyti
aciu moocho,zirne 4u.gif tai kaip supratau- tas zipp uzdaromas maiselis,su tais mazais buteliukais i rankini bagaza ,o jei i lagamina kur priduodu, gali but ir didesnes pakuotes,be to zipp maiselio g.gif

zirne,plaukiam kruiziniu laivu po vidurzemio jura ,is Turkijos - priduosim lagaminus Bremene ir jau po to laive kajuteje vakare juos rasim rolleyes.gif
Atsakyti