Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos pleputės

QUOTE(grazuoliukas @ 2015 07 29, 16:53)
Būčiau labai dėkinga, jei paaukotumete keletą savo brangaus laiko minučių ir užpidytumėte anketą.

APKLAUSA

Didelis Ačiū.

Atsakiau, bet yra gramatiniu klaidu apklausoje. Kai kuriuose klausimuose ir pateiktuose atsakymuose pasigedau logikos.
Atsakyti
ane, ot specialiai nuejau ir padariau ta apklausa, bet neradau klaidu, bent jau prabegom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 29 liepos 2015 - 22:07
QUOTE(Pasaka @ 2015 07 28, 19:34)
Merginos, kas domisi veido valymo priemonemis, brangiais Clarisonic ir pan. sepeteliais, pabandymui toki sepeteli galima nusipirkti Lidle uz minimale kaina  smile.gif 

Pasibandyt galima, bet pigus daiktas kazin ar prilygs kokybe geram sepeteliui. Man truputi keista del siu sepeteliu, pastebejau dabar jie itin ant bangos, bet jie atsirado tai kazkur pries desimt metu. As tuomet dirbau su buitine technika ir susigundziau isbandyt. Bet negaliu nei nieko gero, nei nieko blogo apie juos pasakyt, nes man jie neprilipo. Tiesiog ne mano budui - kasdien nenaudojau, o kai ne po ranka tas daiktas, tai apskritai apie ji uzmirsti.
QUOTE(uups @ 2015 07 28, 22:46)
voku riebalines liaukos linkusios uzsikimsti, todel reiketu 2x per savaite daryti karstus akiu kompresus (kas, pasirodo labai naudinga kiekvienam nesiojanciam leshius, del geresnes asaru pleveles funkcijos ir blabla,- paminejau,- gal kas pasinaudosit,- maziau vargins akies  sausumai, etc).

Man idomu is ko nusprende, kad voku riebalines liaukos linkusios uzsikimsti? Ar rekomendavo tik karstus kompresus? Paprastai kiek teko girdeti, tai rekomenduoja daryti karstus - saltus kompresus, tokiu budu suaktyvinama kraujotaka akyse ir tai naudinga visiems ne tik nesiojantiems lesius, ypac tai gerai atpalaiduoja pavargusias akutes.
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 07 29, 20:11)
nu eee Kaimo dama, ka cia parasei, tai cia tas tavo meniu ir valgymo ritmas ir yra nesveika mityba biggrin.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Blümchen @ 2015 07 29, 20:25)
cia man ryskiai aprasyti laktozes netolerancijos simptomai  biggrin.gif

jblmami, zmogui karves pienas visai nepritaikytas siaip, jis yra geriausiai pritaikytas versio organizmui  biggrin.gif


Nu labas rytas. O ka anksciau baltai valge. Ir ne tik jie. Austrai, sveicarai, kaukazo tautos. Pienas ir jo produktai tai juk ir maistas.
As po tulzies op ir negalejau pieno. Iskarto paleisdavo vidurius. Nu ir ka. Vistiek as ji mazom porcijom vartojau. Buvo streso. Del to reikdavo anksciau atsikelti. Ir po kiek laiko as vel galiu naudoti litrais. Ir jokiu problemu. tongue.gif

O pvz soja(tame tarpe pienas) turi goitrogene kuris issaukia skydliaukes problemas. Va http://paleoleap.com/dangers-soy/
http://wellnessmama....is-soy-healthy/

Tad man kartais kyla klausimas ar tik nebus israndamos problemos kur ju nera, kad tik pasipelnyti. Aisku yra tautu kurios tu produktu nevartojo, tai aisku, akd jom ju ir nereikia.

Na, kaimynka, pasisakyk sia tema.
Papildyta:
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2015 07 29, 22:16)
Pasibandyt galima, bet pigus daiktas kazin ar prilygs kokybe geram sepeteliui. Man truputi keista del siu sepeteliu, pastebejau dabar jie itin ant bangos, bet jie atsirado tai kazkur pries desimt metu. As tuomet dirbau su buitine technika ir susigundziau isbandyt. Bet negaliu nei nieko gero, nei nieko blogo apie juos pasakyt, nes man jie neprilipo. Tiesiog ne mano budui - kasdien nenaudojau, o kai ne po ranka tas daiktas, tai apskritai apie ji uzmirsti.


Panasu sepeteli pirkau jau net pries 18-20 metu. man tik sualergizuodavo oda. Tad numeciau i sona. Va tavrkydamasi po remontu vel radau. Reiktu vel issitraukti, gal dabar jau as atsparesne ir nuo raiksliu pades.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 29 liepos 2015 - 22:41
QUOTE(jblmami @ 2015 07 29, 23:35)
Panasu sepeteli pirkau jau net pries 18-20 metu. man tik sualergizuodavo oda. Tad numeciau i sona. Va tavrkydamasi po remontu vel radau. Reiktu vel issitraukti, gal dabar jau as atsparesne ir nuo raiksliu pades.

Tiesiog pagalvojau, kad garantuotai bus kokia desimt metu kaip tas daiktas rinkoje, o kada ir as pati pirkau nebepamenu, tikrai nemazai metu - gali but pries 15-16, bet tuo metu jis buvo pristatinejama dar kaip naujove mirksiukas.gif
Atsakyti
jblmami, o koks tikslas toks saves prievartavimas? blink.gif viduriuosiu, bet gersiu. ar pienas koks aleksyras, ar panaceja, ar as tikrai kazko nesuprantu? kam tas pienas, jei organizmas aiskiai jo nenori ir netoleruoja? ir prie ko cia tie baltai? kazin ar dar galim su jais lygintis. ir tas pienas.... kokios kokybes mes ji gaunam is parduotuves, kad ji taip vertint reiketu.
Atsakyti
QUOTE(wolke7 @ 2015 07 29, 20:53)
*o jei i lagamina kur priduodu, gali but ir didesnes pakuotes,be to zipp maiselio  g.gif

**zirne,plaukiam kruiziniu laivu po vidurzemio jura

* teisingai supratai, i registruojama bagaza maiselio nereikia.
** kaip faina ax.gif
Atsakyti
Labas rytas
QUOTE(Orkinta @ 2015 07 29, 23:21)
jblmami, o koks tikslas toks saves prievartavimas?  blink.gif viduriuosiu, bet gersiu. ar pienas koks aleksyras, ar panaceja, ar as tikrai kazko nesuprantu? kam tas pienas, jei organizmas aiskiai jo nenori ir netoleruoja? ir prie ko cia tie baltai? kazin ar dar galim su jais lygintis. ir tas pienas.... kokios kokybes mes ji gaunam is parduotuves, kad ji taip vertint reiketu.


O koks tikslas pieno ir jo produktu atsisakyti?
Reaguoju i ta, atsisakau, reaguoju i dar kazka atsisakau. Tai kas liks valgyti? g.gif O maitintis tik kazkokios vienos grupes maisto produktais tikrai nera sveika. As skaitau, kad reikia visko po truputi. Be to nustojus vartoti kazkuriu produktu, ordanizmas nustoja gaminti enzimus/fermentus. (Cia panasu kaip prie alergiju nujautrinimas) Ir sukiesi uzdaram rate. Sita net mano mergiotes is mokyklos zino.

O kodel ne baltu. g.gif Savo geneologini medi zinau. Biski svedu dar yra tongue.gif . Bet tie ir piena ir jo produktus vartoja biggrin.gif
Mes ne azijieciai. Paskaityk tuos traipsnius kur ikeliau apie soja mirksiukas.gif . Kazi is kur gausi tada jodo? Kur pas mus jo ir siaip truksta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 30 liepos 2015 - 09:43
Man tai atrodo, kad reikia isiklausyti i savo organizma, ko jis nori ir ko jam reikia. Daugelis gi sako, kad va pvz. kiausiniai nesveika, nes kelia cholesteroli, bet as ju suvalgau itin daug (nes man patinka ir tinka, nes baltymu saltinis), tai kiek gasdino visi, nu ka tu cia, cholesterolis bla bla, kai intensyviai meciau svori, tai tikrinausi visas vertes ir viskas kuo puikiausiai.
Kaip ir del pieno, kam tinka ir nieko neskauda, tai kodel gi ne? Nors as esu irgi ne viena straipsni skaicius, kad negerai ir tt..
Oru kvepuot irgi negerai.. Nereikia pulti i krastutinumus...

Kaimo dama, jei as valgyciau taip kaip tu, sverciau turbut nezinau kiek.. ir ka reikia tiek daryt, kad nera laiko pavalgyt? Galima pasiruost is anksto gi ir susideti i dezutes ir nereiks visokiu nesamoniu i save kisti ax.gif

Issipleciau blush2.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif baaaaiiiisiai megstu kiausinius. Matyt jaucio zenklo zmones tai myli lotuliukas.gif
Ta juk paskutiniu metu kiausinius vel buvo rebilitave mirksiukas.gif

Dar morengus su viena dukra labai mylim. Kita kiausinius dievina. Tai uzvakar kepyklelej paprasem 3 dideliu (labai nemazu blush2.gif )morengu. O ji mums tik viena deda. Mes jai, ne ne mums 3 reikia. Tai taip nustebo ir juokesi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 30 liepos 2015 - 10:09
QUOTE(jblmami @ 2015 07 30, 10:05)
Ta juk paskutiniu metu kiausinius vel buvo rebilitave mirksiukas.gif


Sita as zinau, bet zmoniu mastymo taip greitai nereabilituosi ax.gif

Man tai isvis vezi varo, kai kas nors pradeda aiskinti, kaip ir ka ir kodel to ar ano negalima ar reikia valgyti wacko.gif
Todel as daznai niekam nepasakoju nei ka valgau, nei kaip sportuoju..
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2015 07 29, 14:57)
Sakyk, o tu vel papilnejei? Kai pradejei dirbti, juk labai daug svorio buvai numetusi. Ar as ka maisau? g.gif

Tik is taves suzinojau apie gaisrus blink.gif . Nieko cia mums nesijaucia. Bet eina sau blink.gif . Gaila gamtos ir zmoniu unsure.gif Ir vejas vel sukilo stiprus unsure.gif




Nea, nepapilnejau. Tada nuo 106 iki 64kg sukudau, taip panasiai ir sveriu, +/- 2kg. Mano 'idealus' svoris ir yra tie 64kg, jei numetu daugiau (buvau kazkada iki 62kg numetus) - silpna. Bet as ziauriai turiu ziureti ka valgau, kiekvienas kasnis prie manes kabinasi. Ir privalau judeti. Neesu is tu, kurios sukerta 2 cepelinus ir nieko cool.gif
Bet kai stresuoju, tai jauciuosi baisiai pilna, issiputusi, paleidziu vadzias ir prilimpa staigiai tie 2 kilai cool.gif Ir viduje 'susenstu' tada cool.gif
Mane mergos paskutiniais metais davarys: pernai didzioji su savo akim, siemet - mazoji su grybu karu doh.gif

Mes tai dar namie, man atostogos uz savaites. Jei viskas su mazaja bus gerai, tai isvaziuosim kita penktadieni. Prizadejau dar mergoms ant savo kvailos galvos uz vaistu gerima ir lankymasi pas gydytojus Disneyland'a doh.gif Dabar turesim su diedu kalneliais vazinetis. Dabar visas atostogas stresuosiu lotuliukas.gif

Wolke, man tai butinas dalykas yra dantu pasta, kremai veidui ir rankom (labai sauseja oda). Bet iki Turkijos nera tas skrydis toks ilgas, gali ir i bagaza priduoti.
Atsakyti