Įkraunama...
Įkraunama...

Rytų londonietės

Laba,

Na ka. Paskutinis vasaros savaitgalis. Vakar dickis uniforma matavo wub.gif wub.gif

MRS PATRANKA, jus suniuka atsivezat? Kaip faina. Paziurejau idomi veisle. Kokio amziaus? Berniukas ar mergaite?

GOTTE, radai transporta katinui?
Atsakyti
Limcamca...mergaitė Ayka vardu,metai,sterelizuota...ilga istorija...ji iš globos namų,mano mamos draugė turi juos.
Mes unoformą gausim pirmą savaitę mokslų,mokykla taip padarius,bet batai,marškiniai,kelnės jau senai yra...jezus kaip pagalvoju šiemet mažiukui reiks testus laikyti doh.gif
Atsakyti
Labukas

Ejau cia kuria diena per East hama,ziuriu eile didziausia lauke net stovi blink.gif PAziuriu,kur cia taip masiskai laukia-ogi mokykliniu prekiu parduotuvej biggrin.gif

MB ta veisle patinka wub.gif Cia kuria diena ir pasvaigo suniuko,bet pats supranta,kad jam daug prieziuros reik...O kai mes tai pakeliaut,tai islekt kur-kas ta suni ziures...


Seku orus...Labai norisi i ta burlaiviu svente,bet jei lis,tai ka ten veikt...Kol kas be leitaus rodo biggrin.gif
Atsakyti
Laba, skaiciau kad zada savaitgaliui liuti ir zaibus, nors bus silta, iki +23.
Mes ir galvojam apie suni, dar iki galo nenusprendem del veisles, bet greiciausiai imtume spica. As kolkas didziausias stabdis esu del suns isigyjimo.
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2015 08 28, 12:51)
Laba, skaiciau kad zada savaitgaliui liuti ir zaibus, nors bus silta, iki +23.
Mes ir galvojam apie suni,  dar iki galo nenusprendem del veisles, bet greiciausiai imtume spica. As kolkas didziausias stabdis esu del suns isigyjimo.

Pas mane atvirkščiai.... biggrin.gif
Bet ją sau imu,bus man draugė...ryte į mokyklą,perpiet į mokyklą,parkas prie vietos,plius kiemas vos ne stadionas...Sviedinys ieškosi sau cornišo,Briga nori haskio,net jai pasakyta,kai savo namus turės,kad ir penki lai bėgioja,aš "svetimu" šuniu nesirūpinsiu ax.gif
Atsakyti
Mes vaikams vis zadejom,kad kai nama nusipirksim,tai ri suni isigysim biggrin.gif Bet taip ir uztarmozinom...Ir vaikai tuo metu nebelabai svaigo suniuuuuko,o ir baldai nauji,kad nekramtytu,o ir as kaciu motina,o ne sunu biggrin.gif Taip,kad buna,kaip mama nori biggrin.gif

Vienos klientes kate kaciuku atsivedus,4 margiukus.Dabar jiems apie 2 men,jau iesko nauju namu.Paprastuciai.Gal kas norit?Simboliskai uz 1 svara parduoda.
Atsakyti
Heida, jusu atveju suo tikrai paprasciau. Ji su savimi gali pasiimti. Jei kur su masina vaziuoji.

Pas mane uztai ir suo ir kate viename. Grauzia viska is eiles, siandien nupirkau jau guminuku is sunu skyriaus, griauzti. Manes pavydus labai juodukei katei. O, is kitos puses meilumas neispasakytas. Ant ranku, ant krutines, ant koju murkstosi, miega.
Atsakyti
Aga, suni galima kartu veztis, arba palikt uz pinigus yra kas pasaugo. MB brolis turi jegterjera, jis medzioklei pirktas, tai eina sau, ten ne suo , o vijurkas, niekad nesiilsi, tokio man is toli nereiktu, kiek jis zbitku pridares ir nuostoliu, o dar net metu neturi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 08 28, 10:40)
GOTTE, radai transporta katinui?

dar nea schmoll.gif vienus radau, bet dabar veisėja sakosi, kad jie nedavažiuos iki jos paimt, tai reikia kažko kito ieškoti doh.gif tavo numeriu dar neskambinau vien dėl to laiko kelyje, norisi, kad kuo greičiau atvyktų gyvūnėlis ir nereiktų jam dvi paras keliauti unsure.gif
Pasirodo ji siųs į Londoną dvi katytes - vieną mums ir kitą dar kažkam. Nu žodžiu...aš pasimetusi esu, labai norisi patikimo žmogaus... nenoriu bet kam įkišt.

Gal tavo katinuko veisėja ką nors pažįsta kas jai yra vežę į UK? g.gif

QUOTE(Mrs. Patranka @ 2015 08 28, 11:42)
Limcamca...mergaitė Ayka vardu,metai,sterelizuota...ilga istorija...ji iš globos namų,mano mamos draugė turi juos.

kaip smagu wub.gif gal foto turi?

QUOTE(Heida @ 2015 08 28, 13:51)
Mes ir galvojam apie suni,  dar iki galo nenusprendem del veisles, bet greiciausiai imtume spica. As kolkas didziausias stabdis esu del suns isigyjimo.

ko čia tą stabdį įjungus? bijai, kad visi nori o finale rūpinsies tu? biggrin.gif

QUOTE(Limcamca @ 2015 08 28, 15:22)
Pas mane uztai ir suo ir kate viename. Grauzia viska is eiles, siandien nupirkau jau guminuku is sunu skyriaus, griauzti. Manes pavydus labai juodukei katei. O, is kitos puses meilumas neispasakytas. Ant ranku, ant krutines, ant koju murkstosi, miega.

biggrin.gif nu duoda tavo kašaras biggrin.gif

mano sesuo įsigijo trečią katiną, tiksliau katę - grynaveislę savanos, so dok. Jaučiasi jos tas laukiniškumas, visai kitokia nei paprasti katinai.
Atsakyti
As tau daugiau papasakociau apie savo katina, bet bijau Edgole su evening dew sakys, kad skundziuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2015 08 28, 23:16)
ko čia tą stabdį įjungus? bijai, kad visi nori o finale rūpinsies tu? biggrin.gif

Tai cia garantuotai visas rupestis bus man, bet as labiau bijau kad nepasitaikytu kokio netikusio charakterio, su kokia psichika nestabilia.
Atsakyti
Kas cia vyksta, nieko ner namie? g.gif
Atsakyti