Įkraunama...
Įkraunama...

Rytų Londonas kviečia..

Laba,

O man visai nieko Mainly suknele, tik pritaikius papuosalus, pedkelnes, batus. Ir, aisku jau kaip jai paciai tinka, ir i koki pobuvi eina.

Mrs Patranka plaukai suristi ar trumpai kirpai? Graziai atrodai 4u.gif

Apie Butkutes koncerta tik skaiciau, bet ir Mamontovo elgesys man biski toks idomus. Nei siaip nei taip. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 11 30, 13:37)
Laba,

O man visai nieko Mainly suknele, tik pritaikius papuosalus, pedkelnes, batus. Ir, aisku jau kaip jai paciai tinka, ir i koki pobuvi eina.

Mrs Patranka plaukai suristi ar trumpai kirpai? Graziai atrodai  4u.gif

Apie Butkutes koncerta tik skaiciau, bet ir Mamontovo elgesys man biski toks idomus. Nei siaip nei taip.  unsure.gif

Jie pas mane žemiau pečių,surišti,dėkoju wub.gif
Buvo ten klasiokė butkutei,sakė buvo gėda ir baisu...
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2015 11 30, 13:55)
Matai kai jau pradedi pastebet kitu sijonu ilgi, visgi jau reikia sau prisipazint kad sensti  biggrin.gif

Mańes sijono ilgis tikrai nestebina,bet sitokia suknele ipatingai mazai kam tinka.Cia jau balansuojanti milimetrofke ant vulgarumo ribos.Dar priklauso nuo tavo ugio(as jo nezinau).As ir dvidesimties tokiu nenesiojau,nes man netiko,nors virssvoriu niekad neturejau.
Papildyta:
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2015 11 30, 11:14)
Labas rytas..
Smagiai skamba meetas,dėkui už paklvietimą Mainly 4u.gif
Suknelė gera,tik aš dėčiausi storas apie 80 den pėdkelnes,o ir papuošalas tik toks vos vos prie kaklo,masyvus žiedas dar tiktų wub.gif
Aš šešt buvau baliui kalėdiniam...patiko viskas,jei ne ant pačios pabaigos nebūčiau sambukos išgėrus,nes gėriau vyną prieš tai... doh.gif
Papildyta:
va taip buvau...
Papildyta:
va šitaip..

Patranka,kokios tavo kojos grazios wub.gif .
Atsakyti
Elija, kokio ilgio nenesioji? Kaip Mainly rodo asos suknele ar Mrs Patrankos? As pati tai megstu trumpas sukneles, vasara ir ypac trumpas nesioju, nors nesu nei smulki, nei kuda o ir ugio vidutinio 168 cm. Va tokio kaip Patrankos ilgio neuzsideciau, o jai puikiai tinka, ji su savo puikiu stiliaus pajautimu isnesa labai daug. Vo kad pavariau panegirikos Patrankai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2015 11 30, 18:42)
Elija, kokio ilgio nenesioji? Kaip Mainly rodo asos suknele ar Mrs Patrankos? As pati tai megstu trumpas sukneles, vasara ir ypac trumpas nesioju, nors nesu nei smulki, nei kuda o ir ugio vidutinio 168 cm. Va tokio kaip Patrankos ilgio neuzsideciau, o jai puikiai tinka, ji su savo puikiu stiliaus pajautimu isnesa labai daug. Vo kad pavariau panegirikos Patrankai  biggrin.gif

Man Pratnkos sukneles kirpimas labiau patinka kaip Mainly.Ji tokia klassy.Man Mainly nepatinka audinys ir tas pigus aptemtumas,isgaunamas ne kirpimu bet tamprumu.As nesioju prie ilgu batu vilnonius sortus,su storom pedkelnem ir gan trumpus.
Atsakyti
Pas mane yra tokia
SUKNELE tik ne midi, o mini tikrai nevulgari schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 30 lapkričio 2015 - 18:02
QUOTE(Limcamca @ 2015 11 30, 19:00)
Pas mane yra tokia
SUKNELE  tik ne midi, o mini tikrai nevulgari  schmoll.gif

Sita tikrai ne,nes siaurumas isgautas kirpimu(bet tikrai neimkit mano nuomones uz grina,nes ji tik mano 4u.gif ).
Atsakyti
Hi, mergai!!

Oho kaip tema atgijo, net 2 psl per diena, jau pasiekimas. Daugiau mesiu keksisku sukneliu biggrin.gif

Stai va: suknele vakar nusipirkau. labai noriu pasiziureti gyvai kaip atrodo, Deja nuliudinsiu ji tiktai nebus man trumpa, nes as 172cm, o modelis 176 cm fotkej, nors manes trumpumas visai negasdina jei butu toks koks matosi, krutine- taip,- per daug, as su tokia neiciau, mano papai per mazi ir nukare, neisnestu biggrin.gif , desiuosi liemenuka bet kokiu atveju ir ieskosiu kaip suzaisti (, palinkti kuo giliau, bet tikrai ne tap. Juoda spalva tiesiog dievinu, Prodzioje is vis ziurejau juodos mazos suknytes, bet nieko neberadau, todel perejau nors prie tokiu. Ilgu batu irgi nesidesiu, kaip Patranka minejo jamsiu juodas storas pedkelnes, jos nebeisryskins trumpumo taip, todel zais tik atviras dekolte, zieda dideli turiu, o del papuosalo ant kaklo irgi dar mastau, gal isvis jo nebus, bet bus laaabai ilgi auskarai pzv. Zodziu laukiu turi atkeliauti sukne sia savaite. Kas bus meet'e gal nusisypsos laime pamatyti lotuliukas.gif

Belekos didelis aciu uz nuomones, buvo idomu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2015 11 30, 16:42)
Elija, kokio ilgio nenesioji? Kaip Mainly rodo asos suknele ar Mrs Patrankos? As pati tai megstu trumpas sukneles, vasara ir ypac trumpas nesioju, nors nesu nei smulki, nei kuda o ir ugio vidutinio 168 cm. Va tokio kaip Patrankos ilgio neuzsideciau, o jai puikiai tinka, ji su savo puikiu stiliaus pajautimu isnesa labai daug. Vo kad pavariau panegirikos Patrankai  biggrin.gif


thumbup.gif Dėkoju,dėkoju...
QUOTE(Limcamca @ 2015 11 30, 17:00)
Pas mane yra tokia
SUKNELE  tik ne midi, o mini tikrai nevulgari  schmoll.gif

Sakiau ir sakysiu,ne rūbas,ožmogus rūbą puošia mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2015 12 01, 03:04)

Klausyk, groži, o tu čia dar nemiegi ar jau nemiegi? unsure.gif

Labas rytas!
Atsakyti
Sveikos,

Apspangus kokia tai diena. 4-ą ryto palydėjom dukterėčią, tai nei išsimiegojus, tai nedamiegojus doh.gif Į mokyklą važiuojant su vaikais jau klausėmės Kalėdines dainas, nes tipo jau oficialiai galima pradėti skaičiuoti. Smagu, nuotaiką pakėlė. Ir, tada gavau sms, kad šiandien Jolly Jumper day doh.gif o mano mažius su uniforma. Tai lėkėm atgal persirengti, paskui į mokyklą, ir baigėsi visas Kalėdinis džiaugsmas.

Vyras vakar namie, net susidomėjo, kad gal eglutę perkam. Įpratęs mane matyti su visokiais sąrašais, planais Kalėdiniais, o šiemet kažkokia pasimetus aš, nieko nespėju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 12 01, 13:20)
Sveikos,

Apspangus kokia tai diena. 4-ą ryto palydėjom dukterėčią, tai nei išsimiegojus, tai nedamiegojus  doh.gif Į mokyklą važiuojant su vaikais jau klausėmės Kalėdines dainas, nes tipo jau oficialiai galima pradėti skaičiuoti. Smagu, nuotaiką pakėlė. Ir, tada gavau sms, kad šiandien Jolly Jumper day  doh.gif o mano mažius su uniforma. Tai lėkėm atgal persirengti, paskui į mokyklą, ir baigėsi visas Kalėdinis džiaugsmas.

Vyras vakar namie, net susidomėjo, kad gal eglutę perkam. Įpratęs mane matyti su visokiais sąrašais, planais Kalėdiniais, o šiemet kažkokia pasimetus aš, nieko nespėju  doh.gif

Kaip idomu matyti copy. lotuliukas.gif
Atsakyti