Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

Mes toyserus siaubem, 25pr viskam thumbup.gif apie internetines irgi åagalvojau, bet neber pinigu po zaislu pirkimo doh.gif

mano kaime tokie batai pernai apie 1500 kainavo, dar kai nuolaidos buvo matavaus, bet MB sukritikavo baisiausiai, tai ir nepirkau. Bet siaip tai man praktiski tokie pasirode, tas padas storas, kaip tik balom, sniegui, o ir viduj kailis thumbup.gif praktiski baciukai, bet, kad nebenaujiena, o kaina tai ka as zinau...
Atsakyti
Labuka,as tai kelias bliuskes nusipirkau,bet be nuolaidu ,o jau zmoniu.....Vaikui groziu nupirkau...

Mide batai super,bet kaina doh.gif ,man patinka ant tokiu padu super....

Kur jus perkat batus?Toks klausimas,as amzinai nusiperku kazkokius nevykusius...
Atsakyti
Batus dazniausiai eurosko, nelabai pas mus yra kur kitur, kaimas biggrin.gif As tai laukiu tuoj akcijos prasides ir nusipirksiu zieminius kasdienai.

Jus man pasakykit kur paltus perkat. Toks jausmas kad jie cia visai nenesioja. O kartais reikia. Vyro kaledinis baliys bus. Nu prie suknes nesidesi sportines striukes. Kazkaip man nesiziuri.
Atsakyti
QUOTE(jovitaj @ 2015 11 30, 00:38)
Batus dazniausiai eurosko, nelabai pas mus yra kur kitur, kaimas  biggrin.gif As tai laukiu  tuoj akcijos prasides ir nusipirksiu zieminius kasdienai.

Jus man pasakykit kur paltus perkat. Toks jausmas kad jie cia visai nenesioja. O kartais reikia. Vyro kaledinis baliys bus. Nu prie suknes nesidesi sportines striukes. Kazkaip man nesiziuri.

Laba,as tai is LT paltus klasikinius atsivezu,nes tikrai reikia kalediniams baliams,bet ir Hm buna visai fainu.
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2015 11 29, 16:21)
batai
cia tik ziuriu kaina dar grazesne doh.gif

A patogus.
Kitur neziurejais? Rasik kur su nuolaida. Arba lukterk po Nauju. Nupigs.


QUOTE(mazoji feja @ 2015 11 29, 23:50)

Kur jus perkat batus?Toks klausimas,as amzinai nusiperku kazkokius nevykusius...

Ecco, timberland pagrinde.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2015 11 30, 22:01)
A patogus.
Kitur neziurejais? Rasik kur su nuolaida. Arba lukterk po Nauju. Nupigs.
Ecco, timberland pagrinde.

nebuvau net apsimovus lotuliukas.gif sestadieni vaziavau apziuret,bet niekur masinos negavau pastatyt, pirma kart gyvenime taip doh.gif tai likau nieko nepesus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2015 12 01, 14:47)
nebuvau net apsimovus lotuliukas.gif  sestadieni vaziavau apziuret,bet niekur masinos negavau pastatyt, pirma kart gyvenime taip doh.gif  tai likau nieko nepesus verysad.gif

As tapkiu avikailiniu uzsimaniau. Is Ugg. blink.gif
Atsakyti
Sveikos Atsiprasau kad isibraunu i jusu tema norejau paklausti Sese vaziuoja i norvegija tiksliai nepamennu kur bet i siaure Po nauju metu su vyru gryz i LT keliom dienom todel galvoju prasyti kad man pampersu parvezti Auginu 3 vaikus tai nemazai reikia todel norejau paklausti kiek ju galima vezti i LT kad baudu neuzdetu ir kiek jie norvegijoje kainuoja girdejau kad super pigiai smile.gif mes pampers firmos nauduojam Aciu kas atsakys
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2015 12 02, 00:03)
Sveikos Atsiprasau kad isibraunu i jusu tema norejau paklausti Sese vaziuoja i norvegija tiksliai nepamennu kur bet i siaure Po nauju metu su vyru gryz i LT keliom dienom todel galvoju prasyti kad man pampersu parvezti Auginu 3 vaikus tai nemazai reikia todel norejau paklausti kiek ju galima vezti i LT kad baudu neuzdetu ir kiek jie norvegijoje kainuoja girdejau kad super pigiai smile.gif mes pampers firmos nauduojam Aciu kas atsakys

Berods uz 5000 ar 6000 tukstancius kronu, uz didesne suma reik jau deklaruot, bet ir uz ta suma guatusi uzkraut turbut visa autobusa mirksiukas.gif
O kainos ivairios, ziurint kokios dydzio reik. As draugei parveziau pampers easy up 4 nr. 56 vnt - gavosi apie 6 eurus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 02 gruodžio 2015 - 12:33
QUOTE(ingulite @ 2015 12 02, 00:03)
Sveikos Atsiprasau kad isibraunu i jusu tema norejau paklausti Sese vaziuoja i norvegija tiksliai nepamennu kur bet i siaure Po nauju metu su vyru gryz i LT keliom dienom todel galvoju prasyti kad man pampersu parvezti Auginu 3 vaikus tai nemazai reikia todel norejau paklausti kiek ju galima vezti i LT kad baudu neuzdetu ir kiek jie norvegijoje kainuoja girdejau kad super pigiai smile.gif mes pampers firmos nauduojam Aciu kas atsakys


kad po tokiu veziojimu yra subrange pampersai. kai anksciau kainuodavo 10kr. dabar uz ta pati - 20kr. cia apie maziausius dydzius. didesni dydziai dar brangesni. tegu nusiteikia arba vazinet po skirtingas pardes ir imt kiekvienoj po pora pakeliu. arba tegu jau dabar pradeda pirkt ir perka kasdien. nes neparduos iskart daug vnt.
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2015 12 02, 14:37)
kad po tokiu veziojimu yra subrange pampersai. kai anksciau kainuodavo 10kr. dabar uz ta pati - 20kr. cia apie maziausius dydzius. didesni dydziai dar brangesni. tegu nusiteikia arba vazinet po skirtingas pardes ir imt kiekvienoj po pora pakeliu. arba tegu jau dabar pradeda pirkt ir perka kasdien. nes neparduos iskart daug vnt.

Ka reiskia daug? Taigi pirks tik mano vaikams o jie gal ne s..... gaminimo masina ☺ Ar ten daugiau nei vienas pakelis neparduoda Maziausiai dukryte per menesi as sunauduoju gal du su puse paku 2 dydzio kur 72 vnt ir tai labai daznai keiciu tik biskiuka slapias ir keiciu Didesnei dukrytei naudoju pmpersus kelnaites tai 4 (52 vnt) didzio per menesi 1 paka sunauduoju Ji jau sedasi ant poduko o pampersa dedam tik tam kad kartais uzsizaidus pamirsta Ir didelis berniukas neigalus jam isnaudoju per menesi irgi 1 pakeli 6 dydzio kur (40vnt) nes jis jai nepasodini tai pats nesipraso nevisada pataikau kada pasodinti
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2015 12 02, 16:41)
Ka reiskia daug? Taigi pirks tik mano vaikams o jie gal ne s..... gaminimo masina ☺ Ar ten daugiau nei vienas pakelis neparduoda Maziausiai dukryte per menesi as sunauduoju gal du su puse paku 2 dydzio kur 72 vnt ir tai labai daznai keiciu tik biskiuka slapias ir keiciu Didesnei dukrytei naudoju pmpersus kelnaites tai 4 (52 vnt) didzio per menesi 1 paka sunauduoju Ji jau sedasi ant poduko o pampersa dedam tik tam kad kartais uzsizaidus pamirsta Ir didelis berniukas neigalus jam isnaudoju per menesi irgi 1 pakeli 6 dydzio kur (40vnt) nes jis jai nepasodini tai pats nesipraso nevisada pataikau kada pasodinti


Parduotuveje galima paimti tik 2 pokus vienu metu, todel ir raso, kad reikia per kelias parduotuves pereiti smile.gif
Atsakyti