Įkraunama...
Įkraunama...

Estijos mamytės

user posted image

Atsakyti
Neįtikėtina, pagaliau "pribaigėm" seną temą lotuliukas.gif ...

Pajus, šaunuolis tavo vyras, imlus thumbup.gif lotuliukas.gif !
Kaip sekasi valgyti?
Maniškė irgi tapo baisiai nevalgi. Jau keletas mėnesių, bet svorio nemeta biggrin.gif. Tikiuosi, kad kažkada grįšim i normalias vėžes, nes jau nusibodo prašinėt.
Vieną kažkurią dieną ji atbėga pas mane ir sako - "mamyte noriu valgyt". Aš jau apsidžiaugiau, tad klausiu "ko norėtum dukrele", o ji - "saldainio" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2010 09 05, 12:34)
Tai smagu kad ramus ,duoda mamytei atsigauti 


Tikrai duoda atsigauti, spėju viską mirksiukas.gif Net ir kirpykloje buvau bigsmile.gif

QUOTE(NerLin @ 2010 09 05, 15:48)
Smagu namie, ar ne smile.gif?
Aukit sveiki bei ramūs  4u.gif . Kaip Emilijai broliukas ?
O savo pienelio turi?


Namie tikrai smagu, ne tas žodis thumbup.gif Emilija labai jau myli broliuką - vis pašnekina, paglosto ir pabučiuoja. Ir pagalbininkė man tikrai yra - netgi maudyti man padėjo, nes vyro tuo momentu namie nebuvo. Pienelio, atrodo, turiu pakankamai. Bet Emiliją maitinau tik mėnesį, tai man nori nenori kažkokios fobiškos mintys lenda, kad baigsis tas pienas doh.gif Bet tfu tfu tfu privalgo kol kas normaliai, tai kaip ir pagrindo pergyventi nėra.

QUOTE(pajus @ 2010 09 06, 12:39)
Krisla tikrai smagu girdet, kad buna ramiu vaikuciu 4u.gif  4u.gif  ir tau atsikvept duoda biggrin.gif  biggrin.gif  aukit toki patys ramuciai 4u.gif

Va maniskis iki siol naktim po penkis kart kelias doh.gif


Ačiū, tikiuosi bus toks ramus ir toliau mirksiukas.gif Nors jau pilvukas šiek tiek duoda apie save žinoti. Tikiuosi labai ūmiai tos dujos neužpjaus mažiuko.

O taviškis tai pavarė thumbup.gif Tik kad naktį taip dažnai keliasi, tai žiauriai sunku tau g.gif
Atsakyti
NerLin: Valgom taip pat lakstom su saukstu is paskos tai ikisam kartais doh.gif doh.gif
Jam valgis - vienintelis pienas mano, jai neklauso sakau negausi pieno tai iskart
susigrieba lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Krisla: del naktu tai jau pripratau nejauciu tokio didelio nuovargio ax.gif Ir del pienuko nepergyvenk tikrai turesi svarbiausia nusiteik pozityviai 4u.gif 4u.gif As jau daugiau kaip pusantru metu tik savo pienu maitinu smile.gif smile.gif o kai gime galvojau nors pusmeti butu lotuliukas.gif dabar jau galvoju galetu ir baigtis ax.gif , bet kaip Jonas pastoviai pumpuoja kur tau baigsis doh.gif doh.gif doh.gif Saunu kaip turi maza pagalbininke thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pajus: 08 rugsėjo 2010 - 14:03
QUOTE(Krisla @ 2010 09 07, 23:50)
Tikrai duoda atsigauti, spėju viską Net ir kirpykloje buvau bigsmile.gif
Namie tikrai smagu, ne tas žodis thumbup.gif Emilija labai jau myli broliuką - vis pašnekina, paglosto ir pabučiuoja. Ir pagalbininkė man tikrai yra - netgi maudyti man padėjo, nes vyro tuo momentu namie nebuvo. Pienelio, atrodo, turiu pakankamai. Bet Emiliją maitinau tik mėnesį, tai man nori nenori kažkokios fobiškos mintys lenda, kad baigsis tas pienas doh.gif Bet tfu tfu tfu privalgo kol kas normaliai, tai kaip ir pagrindo pergyventi nėra.
Ačiū, tikiuosi bus toks ramus ir toliau mirksiukas.gif Nors jau pilvukas šiek tiek duoda apie save žinoti. Tikiuosi labai ūmiai tos dujos neužpjaus mažiuko.


nu maniskiui tik 2,5 men ,bet zinai taip ir nebuvo tu diegliuku ,MP jau neturiu ,valgom misiniukus ,su pirma durka pienas dingo 2 men ,taip ir su antru tik du men unsure.gif
tai ir linkiu kad jusu diegliukai nekankintu 4u.gif

QUOTE(pajus @ 2010 09 08, 15:01)
NerLin: Valgom taip pat lakstom su saukstu is paskos tai ikisam kartais doh.gif  doh.gif
Jam valgis - vienintelis pienas mano, jai neklauso sakau negausi pieno tai iskart
susigrieba lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Krisla: del naktu tai jau pripratau nejauciu tokio didelio nuovargio  Ir del pienuko nepergyvenk tikrai turesi svarbiausia nusiteik pozityviai  As jau daugiau kaip pusantru metu tik savo pienu maitinu  o kai gime galvojau nors pusmeti butu lotuliukas.gif  dabar jau galvoju galetu ir baigtis  , bet kaip Jonas pastoviai pumpuoja kur tau baigsis  Saunu kaip turi maza pagalbininke

blink.gif blink.gif oho ,net pavydu kad gali maitint ... wub.gif as tai verkt noriu kai tokiam maziukui jau MP jau nera verysad.gif
ir kodel jis pas tave naktim kelias g.gif maniskis ismiega po 8/10 val visada g.gif nakti nevalgom schmoll.gif tik ryte kokia 6.30 prasibudina ,paduodu buteliuka ,jis istraukia nedaugiau nei puse ir miegam tada toliau iki 11val blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2010 09 08, 15:51)
nu maniskiui tik 2,5 men ,bet zinai taip ir nebuvo tu diegliuku ,MP jau neturiu ,valgom misiniukus ,su pirma durka pienas dingo 2 men ,taip ir su antru tik du men  unsure.gif
tai ir linkiu kad jusu diegliukai nekankintu  4u.gif
blink.gif  blink.gif  oho ,net pavydu kad gali maitint ...  wub.gif  as tai verkt noriu kai tokiam maziukui jau MP jau nera verysad.gif
ir kodel jis pas tave naktim kelias  g.gif  maniskis ismiega po 8/10 val visada  g.gif  nakti nevalgom  schmoll.gif tik ryte kokia 6.30 prasibudina ,paduodu buteliuka ,jis istraukia nedaugiau nei puse ir miegam tada toliau iki 11val  blush2.gif


O mes va, prieš krikštynas nulėkėm pas savo gydytoją Lietuvoj. Ir, atrodo, viskas gerai, tik uždėjo ant svarstyklių, tai aš buvau šoke. Priaugo tik 200g ir tik 1cm ūgtelėjo. O atrodo ir visko pakanka, ir ryškiai į rūbus kai kuriuos nebetelpa. Nuvažiavom pakartotinai po savaitės, nes skiepytis reikėjo, tai pasirodo, kad ne tik nepriaugo, o nuo tų priaugtų 200 numetė 100g. Bet neįtikėtina, kad per savaitę 1 cm ūgtelėjo, nors svoris ir sumažėjo. Įtartinos man ten jų svarstyklės, o ir gydytoja jau nuo pirmo mėnesio apie mišinius pasakoja. Aš vis dar tikiuosi nepasiduoti, ieškau svastyklių ir bandysiu namie šiokią tokią kontrolę daryt. Nepatinka man eit pas gydytojus nors tu ką verysad.gif bet negi vaiką savo skriausiu, nusipirkau mišinio bandysiu kažką derint... Taigi, kad ir turiu kuo maitinti, vis tiek nieko gero.
Atsakyti
[quote=gilelele,2010 09 10, 12:29]
O mes va, prieš krikštynas nulėkėm pas savo gydytoją Lietuvoj. Ir, atrodo, viskas gerai, tik uždėjo ant svarstyklių, tai aš buvau šoke. Priaugo tik 200g ir tik 1cm ūgtelėjo. O atrodo ir visko pakanka, ir ryškiai į rūbus kai kuriuos nebetelpa. Nuvažiavom pakartotinai po savaitės, nes skiepytis reikėjo, tai pasirodo, kad ne tik nepriaugo, o nuo tų priaugtų 200 numetė 100g. Bet neįtikėtina, kad per savaitę 1 cm ūgtelėjo, nors svoris ir sumažėjo. Įtartinos man ten jų svarstyklės, o ir gydytoja jau nuo pirmo mėnesio apie mišinius pasakoja. Aš vis dar tikiuosi nepasiduoti, ieškau svastyklių ir bandysiu namie šiokią tokią kontrolę daryt. Nepatinka man eit pas gydytojus nors tu ką verysad.gif bet negi vaiką savo skriausiu, nusipirkau mišinio bandysiu kažką derint... Taigi, kad ir turiu kuo maitinti, vis tiek nieko gero.

Neskubek kist misinuko smile.gif pas kokia gydytoja vaikstai? t.y seimos ar vaiku?
nes as kol vaiksciojau pas seimos tai tik misinius ir siule, nes maniskio ir svoris letai augo, o paskui pakeitem gydytoja ir thumbup.gif viskas iskart buvo paaiskinta. Labai daug priklauso kokiom svarstyklem sveria, matuoja ryte ar i vakara, taigi nesijaudink dazniau pasiulyk savo pienuko pamatysi viskas bus ok 4u.gif 4u.gif o svarstykliu jei reikia galiu paklausinet gal kas is pazystamu dar turi, gal paskolins, nes as savo jau padovanojus ax.gif Laikykis nesinervinkt ir viskas stos i vezes savo. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gilelele @ 2010 09 10, 12:29)
O mes va, prieš krikštynas nulėkėm pas savo gydytoją Lietuvoj. Ir, atrodo, viskas gerai, tik uždėjo ant svarstyklių, tai aš buvau šoke. Priaugo tik 200g ir tik 1cm ūgtelėjo. O atrodo ir visko pakanka, ir ryškiai į rūbus kai kuriuos nebetelpa. Nuvažiavom pakartotinai po savaitės, nes skiepytis reikėjo, tai pasirodo, kad ne tik nepriaugo, o nuo tų priaugtų 200 numetė 100g. Bet neįtikėtina, kad per savaitę 1 cm ūgtelėjo, nors svoris ir sumažėjo. Įtartinos man ten jų svarstyklės, o ir gydytoja jau nuo pirmo mėnesio apie mišinius pasakoja. Aš vis dar tikiuosi nepasiduoti, ieškau svastyklių ir bandysiu namie šiokią tokią kontrolę daryt. Nepatinka man eit pas gydytojus nors tu ką verysad.gif bet negi vaiką savo skriausiu, nusipirkau mišinio bandysiu kažką derint... Taigi, kad ir turiu kuo maitinti, vis tiek nieko gero.


Man su pirmąja buvo panašiai, kai nuėjome sulaukus 1 mėn. pas gydytoją, tai svorio ji buvo priaugusi kritiškai mažai, bet aš ir jaučiau, kad neturiu pieno, nes mažoji ištisas paras kabėdavo ant manęs, buvo labai irzli ir pikta. Pradėjau primaitinti, tai vaikas pasikeitė visiškai. Tai va, man negaliojo dažniau siūlyti MP, nes tikrai apvalią parą nuo papo nenulipdavo ir vis tiek nieko iš ten neištraukdavo. Dabar irgi mažiuką norėčiau kartais pasverti, nes jis gana valgus, bet ir tingi traukti, tai jei žinočiau kiek suvalgo, neleisčiau miegoti bigsmile.gif Ligoninėje gerai buvo - pasverdavau prieš maitinimą ir po jo, tai viskas aišku budavo.
Atsakyti
QUOTE(pajus @ 2010 09 12, 01:01)
Neskubek kist misinuko smile.gif  pas kokia gydytoja vaikstai? t.y seimos ar vaiku?
nes as kol vaiksciojau pas seimos tai tik misinius ir siule, nes maniskio ir svoris letai augo, o paskui pakeitem gydytoja ir thumbup.gif  viskas iskart buvo paaiskinta. Labai daug priklauso kokiom svarstyklem sveria, matuoja ryte ar i vakara, taigi nesijaudink dazniau pasiulyk savo pienuko pamatysi viskas bus ok 4u.gif  4u.gif o svarstykliu jei reikia galiu paklausinet gal kas is pazystamu dar turi, gal paskolins, nes as savo jau padovanojus ax.gif  Laikykis nesinervinkt ir viskas stos i vezes savo. 4u.gif  4u.gif  4u.gif


einam pas vaikų gydytoją, bet matyt mūsų biolaukai nesutampa lotuliukas.gif vakar nusipirkom svarstykles, bandysim savo ponulį svert.
Atsakyti
QUOTE(Krisla @ 2010 09 12, 09:25)
Man su pirmąja buvo panašiai, kai nuėjome sulaukus 1 mėn. pas gydytoją, tai svorio ji buvo priaugusi kritiškai mažai, bet aš ir jaučiau, kad neturiu pieno, nes mažoji ištisas paras kabėdavo ant manęs, buvo labai irzli ir pikta. Pradėjau primaitinti, tai vaikas pasikeitė visiškai. Tai va, man negaliojo dažniau siūlyti MP, nes tikrai apvalią parą nuo papo nenulipdavo ir vis tiek nieko iš ten neištraukdavo. Dabar irgi mažiuką norėčiau kartais pasverti, nes jis gana valgus, bet ir tingi traukti, tai jei žinočiau kiek suvalgo, neleisčiau miegoti bigsmile.gif Ligoninėje gerai buvo - pasverdavau prieš maitinimą ir po jo, tai viskas aišku budavo.


miegas ir mūsų mažąjį užpuola nelaiku. Tenka kutenti, kalbinti ir t.t. kad neužmigtų bevalgydamas. O kai tik atsitraukiu, iškart akys plačios, ir vėl iš pradžių viskas, tai taip ir žaidžiam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gilelele @ 2010 09 12, 09:59)
miegas ir mūsų mažąjį užpuola nelaiku. Tenka kutenti, kalbinti ir t.t. kad neužmigtų bevalgydamas. O kai tik atsitraukiu, iškart akys plačios, ir vėl iš pradžių viskas, tai taip ir žaidžiam doh.gif


Pas mus irgi būna dienų, kai žaidžiame beproto doh.gif Bet bent naktimis gerai miega, keliasi tik 2-3 kartus, greitai pavalgo ir vėl užmiega.

Kokias svarstykles pirkai? Specialiai kūdikiams?
Atsakyti
QUOTE(Krisla @ 2010 09 12, 11:53)
Pas mus irgi būna dienų, kai žaidžiame beproto doh.gif Bet bent naktimis gerai miega, keliasi tik 2-3 kartus, greitai pavalgo ir vėl užmiega.

Kokias svarstykles pirkai? Specialiai kūdikiams?


Šaunuolis jūsų mažylis, ramybės įsikūnijimas thumbup.gif , bet čia ne pagyros, o pastebėjimas mirksiukas.gif , nes kad ir kaip juokingai atrodo, bet jau patyriau, kai pagiria vaiką, o jis ant tų žodžių verkt pradeda blink.gif
o svarstykles specialiai kūdikiams pirkau, elektronines, nes su mechaninėm galiu ir per daug optimistiškai prisverti lotuliukas.gif tikiuosi, kad negrybaus, nes pirkom nenaujas, o šiek tiek naudotas.
Atsakyti