Įkraunama...
Įkraunama...

Estijos mamytės

kalabat apie svorius pirma men maitinu MP priaugom 1,8 kg ,antra men maitinau MP priaugom tik 300 gr ,,buvo labai neramus ,tai pradejau dadavinet misiniuko ,ir ka dabar jau 7 kg tempiam ir 65 cm blink.gif o ir triju men nera ,... maitinames tik misiniuku tongue.gif miegam po 10 valandu ir nevalge schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gilelele @ 2010 09 12, 13:10)
Šaunuolis jūsų mažylis, ramybės įsikūnijimas  thumbup.gif , bet čia ne pagyros, o pastebėjimas  mirksiukas.gif , nes kad ir kaip juokingai atrodo, bet jau patyriau, kai pagiria vaiką, o jis ant tų žodžių verkt pradeda  blink.gif
o svarstykles specialiai kūdikiams pirkau, elektronines, nes su mechaninėm galiu ir per daug optimistiškai prisverti  lotuliukas.gif  tikiuosi, kad negrybaus, nes pirkom nenaujas, o šiek tiek naudotas.


Taip taip, geriau negirti bigsmile.gif Nes ir aš kai tik pageriu, tai ir pagenda biggrin.gif

Tavęs įkvėpta ir aš šiandien vyro prašiau, kad svarstykles nupirktų thumbup.gif Tai jau laukiu kada mažasis atsikels ir sversimės. Man įtarimas yra, kad pieno yra pakankamai, bet mažasis tingi paprasčiausiai valgyti iš krūtinės. Man ligoninėje taip ir sakė, kad anksčiau laiko gimę labai sunkiai ima papulį.

iowa, kaip smagu, kad naktimis mažasis miega thumbup.gif Aš kai Emiliją pradėjau primaitinti mišinukais, irgi visą naktį pradėjo išmiegoti.
Atsakyti
QUOTE(Krisla @ 2010 09 12, 19:15)

iowa, kaip smagu, kad naktimis mažasis miega thumbup.gif Aš kai Emiliją pradėjau primaitinti mišinukais, irgi visą naktį pradėjo išmiegoti.

oi dabar tai visai nesiskundziu ,sportuoju 3 kart i savaite vakarais kai jis luzta wub.gif

Sveikutes ,prazuveles wub.gif
kaip jums ten neshalat ?
kaip tavo Krisla maziukas ?
Atsakyti
Na ir tyla blush2.gif Kaip gyvenat, kaip augat visi mazi ir didesni ax.gif pasigirkit gi tongue.gif tongue.gif Va maniskis tikras estukas ciulba estiskai ir nusipjaut jam, kad mama praso ka nors lietuviskai pasakyt doh.gif doh.gif tik kaip labai reikalas prispiria tada pasako doh.gif O as vis laukiu, gal prasilaus, gi su manim auga praktiskai, teti tik vakare mato lotuliukas.gif vat tokios naujienos pas mumis lotuliukas.gif Ir kalbom imlus ziauriai atostogavom ispanijoj tai jis jau antra diena su visais ispaniskai sveikinosi doh.gif ir atsisveikino thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tere Estijos mamytes,

Bededama skelbimus apie parduodama pientrauki bei visokia kitokia "isaugta" vaikiska technika, nusprendziau pasiskelbti ir sioje temoje smile.gif

Gyvenu Talino centre netoli Virukeskus ir Solario, auginu maza berniuka. Labai noreciau susipazinti su Taline gyvenanciom lietuvaitem, kurios noretu susitikti, paplepeti, kartu pavezioti ar pavedzioti savo vaikucius. 4u.gif Lauksiu zinuciu!
Atsakyti
QUOTE(pajus @ 2011 02 08, 17:42)
Na ir tyla blush2.gif  Kaip gyvenat, kaip augat visi mazi ir didesni ax.gif  pasigirkit gi tongue.gif  tongue.gif  Va maniskis tikras estukas ciulba estiskai ir nusipjaut jam, kad mama praso ka nors lietuviskai pasakyt doh.gif  doh.gif  tik kaip labai  reikalas prispiria tada pasako doh.gif O as vis laukiu, gal prasilaus, gi su manim auga praktiskai, teti tik vakare mato lotuliukas.gif vat tokios naujienos pas mumis lotuliukas.gif Ir kalbom imlus ziauriai atostogavom ispanijoj tai jis jau antra diena su visais ispaniskai sveikinosi doh.gif  ir atsisveikino thumbup.gif  thumbup.gif

Müsu tema iskele biggrin.gif i virsu !!,praleidau kai rasei ,mes jau metukus atsventem ,sunus mokinas trim kalbom ,tevas estiskai jo nemokina blush2.gif tai kalbet bandom lietuviskai ,rusiskai ,vokiskai blush2.gif
esam per dideli smarkiai ,bet kaip visada ramüs ,ciau jau veikia estiska kraujas biggrin.gif
nugara skauda nuo nesiojimu ,nes sveria jau kokia 14 kg doh.gif

Kaip jüs ten estijoj karscius perneset ?? MB sake jie jau i pabaiga .. g.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2011 08 02, 13:02)
Müsu tema iskele  biggrin.gif i virsu !!,praleidau kai rasei ,mes jau metukus atsventem ,sunus mokinas trim kalbom ,tevas estiskai jo nemokina  blush2.gif  tai kalbet bandom lietuviskai ,rusiskai ,vokiskai  blush2.gif
esam per dideli smarkiai ,bet kaip visada ramüs ,ciau jau veikia estiska kraujas biggrin.gif
nugara skauda nuo nesiojimu ,nes sveria jau kokia 14 kg  doh.gif

Kaip jüs ten estijoj karscius perneset ?? MB sake jie jau i pabaiga .. g.gif


aha temuke pakele saunu, karsciai man geriau, nei salciai, mes ir tris mokomes, tik kol kas estu jama virsu doh.gif del ramumo tai net pavydu daros, mus turbut sioj sriti estisko kraujo pritruko lotuliukas.gif nes visur bega, lipa, krenta..... nu jo dideli jus tikrai thumbup.gif maniskis dabar tik 12,5 sveria smile.gif nors jau 2,5. Laukiam nestuke.gif mes seimos pagausejimo, spali jau turetu but, tikiuosi sitas estisko kraujo ramaus tures daugau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pajus @ 2011 08 02, 15:22)
aha temuke pakele saunu, karsciai man geriau, nei salciai, mes ir tris mokomes, tik kol kas estu jama virsu doh.gif  del ramumo tai net pavydu daros, mus turbut sioj sriti estisko kraujo pritruko lotuliukas.gif  nes visur bega, lipa, krenta..... nu jo dideli jus tikrai thumbup.gif  maniskis dabar tik 12,5 sveria smile.gif  nors jau 2,5. Laukiam  nestuke.gif mes  seimos pagausejimo, spali jau turetu but, tikiuosi sitas estisko kraujo ramaus tures daugau lotuliukas.gif

wub.gif wub.gif kaip faina ,as tyliai ir jau apie trecia pasvajoju wub.gif bet nelemta jau ....
o ugis musu 86 cm ,svoris pries men 13,2 ,buvo mociute sveciuos si men tai atpenejo visai ,sveremes namie 14,2 doh.gif po menesio ... nunestoras jis ,bet lbai jau aukstas ir sunkus ..

maniskis kad ir eina ir lipa ,bet labai atsargus ,mato slenksti ar kliuti keli iskart tupias ir eina keliais .. ant lovos uz lip ,stalo,tai kai uzlipa graziai ,taip ir nulipa wub.gif


Tavo Jonas pirmas ,mano irgi Joniuks ,tik du vardus davem Aleksander Jonas ,dazniau Aleksu vadinam ,o gimine mano tai ji Joniuku vadina ir saukia cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iowa: 02 rugpjūčio 2011 - 14:37
QUOTE(VK_mama @ 2011 08 02, 12:57)
Tere Estijos mamytes,

Bededama skelbimus apie parduodama pientrauki bei visokia kitokia "isaugta" vaikiska technika, nusprendziau pasiskelbti ir sioje temoje smile.gif

Gyvenu Talino centre netoli Virukeskus ir Solario, auginu maza berniuka. Labai noreciau susipazinti su Taline gyvenanciom lietuvaitem, kurios noretu susitikti, paplepeti, kartu pavezioti ar pavedzioti savo vaikucius.  4u.gif Lauksiu zinuciu!


Sveika smile.gif Aš nesu nuolatinė Talino gyventoja - dažnai su sūnum važiuojam į Lietuvą, bet kartais ir čia ilgėliau užsibūnam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2011 08 02, 15:36)
wub.gif  wub.gif  kaip faina ,as tyliai ir jau apie trecia pasvajoju  wub.gif bet nelemta jau ....
o ugis musu 86 cm ,svoris pries men 13,2 ,buvo mociute sveciuos si men tai atpenejo visai ,sveremes namie 14,2 doh.gif po menesio ... nunestoras jis ,bet lbai jau aukstas ir sunkus .. 

maniskis kad ir eina ir lipa ,bet labai atsargus ,mato slenksti ar kliuti keli iskart tupias ir eina keliais .. ant lovos uz lip ,stalo,tai kai uzlipa graziai ,taip ir nulipa  wub.gif
Tavo Jonas pirmas ,mano irgi Joniuks ,tik du vardus davem Aleksander Jonas ,dazniau Aleksu vadinam ,o gimine mano tai ji Joniuku vadina ir saukia  cool.gif


Ot gera mociute, siuskit mums ja, mano Jonui nors puskilogrami dadetu tai buciau dekinga lotuliukas.gif nu as dar antro nesulaukiau, o jau apie trecia galvoju lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu vat gerai kaip atsargus vaikai, o mano tik bega, lekia nieko neziuri nukrenta po 10 minuciu, vel ten pat lipa lyg niekur nieko doh.gif sakau gi rekiai kaip pjaunamas, skaudejo, o jis man sako jau neskauda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pajus: 02 rugpjūčio 2011 - 16:05
Gal galit pasakyt kur patogu ir faina apsipirkti Taline? Nes kituose miestuose kaip kokiam kaime, nieko nera. Mados cia siaubingos, kaip LT pries 10 metu buvo, uzsukau kazkada i turgu - golfos visokios:) Po pardas si savaitgali daviausi - i svecius eisim, leliuka pasveikint, tai kol isrinkau pora rubeliui, kazka kas deretu vienas su kitu... nu pasibaisejau. Pamaniau gal i Talina kada reikes atlekti apsipirkti jei jau tokia padetis:)
Atsakyti
QUOTE(kava su bruknem @ 2011 08 29, 15:24)
Gal galit pasakyt kur patogu ir faina apsipirkti Taline? Nes kituose miestuose kaip kokiam kaime, nieko nera. Mados cia siaubingos, kaip LT pries 10 metu buvo, uzsukau kazkada i turgu - golfos visokios:) Po pardas si savaitgali daviausi - i svecius eisim, leliuka pasveikint, tai kol isrinkau pora rubeliui, kazka kas deretu vienas su kitu... nu pasibaisejau. Pamaniau gal i Talina kada reikes atlekti apsipirkti jei jau tokia padetis:)



Jei vaikui, tai gal i Rocca al Mare prekybos centra nuvaziuokit. Ten ir mothercare, ir visokiu kitokiu vaikisku drabuziu parduotuviu yra.
http://www.roccaalmare.ee/

Klausimas-darbo pasiulymas Talino lietuvaitems: savo maziukui ieskom aukles. Pradziai vienam ar keletui vakaru per savaite. Gal jus ar jusu pazistami turi patikima zmogu? O gal kuri tautiete, turinti savo vaikuciu, susidometu tokiu pasiulymu. Gyvenam centre. Noretume, kad aukle ateitu pas mus i namus, arba, jei ji gyvena netoli, mes nuvestume vaika pas ja i namus.
Atsakyti