Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurės Airijos Mamytės

Laba visoms 4u.gif

Aurootia,tas darzelis tai matyt visiems su savo ligom,maniskis nors ir lietuvoj eina ,bet kai pradejom su sloga ir kosuliu ,tai dabar tik dvi savaites <<spjaudausi i visas puses biggrin.gif >>> jos neturim .labai tikiuosi ,kad greit neturesim,bet manau cia tuscias reikalas tiketis. as irgi pritariu viltei,kad neverta tu vaistu ieskoti lietuvoj ir laukti kol kas atsius.nieko cia geriau nera,jei jau blogai vaikuciui ir reikia antibijotiku,tai gydytojai israso,o visa kita galima ir ten nusipirkti,jei nuo antibijotiku blogai tai pagerkit gerasias bakterijas ,as buvau parsisuntusi,, protexin restore,, ,sake labai geros ,man nelabai daug reikejo ,tai vis dar laikau jei prireiktu ,kol kas apsiejom be antibijotiku .
o del nevalgymo vel pritarsiu viltei,svarbu ,kad gertu skysciu ,praeis visos ligos ir prades valgyti ,ar daug patys norit valgyti jei sergat. tikrai vaikai nenusilps ,tuo labiau tokiam amziuje. maniskis tai daznai su tais savo nevalgymais ,jau pripratau ,nebesuku galvos,kudas nera ,nenusilps tikrai biggrin.gif .
ten pas jus neraso vaistu tokiu ar tokiu,o pas mus cia tai net ant reklaminiu tu vaistu bukletu receptus israso ,o tu vaistu galybes ir su tom paciom veikliosiom medziagom,o kuri pirksit priklauso nuo gydytojo,koki jis reklamuoja ir uz kuri jis pinigus gauna.juokinga ,bet tai faktas ,kuo netikiu,kad tokiu dyvu dedasi ten pas jus.
nezinau ar cia oras ar klimatas ,bet as jau siemet rudeni du kart turejau tempos ,viena kart net iki 39 ,kur gyvenime turbut nesu tokios turejusi ,o kol airijoj gyvenau tai sakyciau net slogos 7 metus rimtos neturejau ,tas pats ir su mano MB .kol i mokykla ejau ,atsimenu visi broliai kaip lapai nuo tempos guli,o as nieko,tai net prie peciaus termometra kisau,kad tik i mokykla nereiketu eiti lotuliukas.gif .zodziu ne ligonis esu,bet kazkaip siemet net nezinau....matyt senstu ,ku dabar reiks daryt lotuliukas.gif
Papildyta:
Na kas uz mane ilgesni laiska parasys dabar lotuliukas.gif
Atsakyti
Na as is Lietuvos tai tik zvakutes nuo tempes mazei siunciuos.Negeria ji tu ibrufenu ar kitokiu ten vaistu nuo tempes.O kas liecia sirgima,tai nepergyenk prasisirgs savo,nieko nepadarysi,vaikui tik imuniteta patariu stiprinti,nes antibijotikai ji dar labiau silpnina.Nuo slogos tai jei uzsikisus nosyte tai lasiuku lasinu,o jei ne tai tik istraukiu snargliukus ir viskas,jokiu vaistu nenaudoju,o jei kosija baisiai,tai arba buliu lupenas dedu arba ant nakties degtine trinu krutinele su pedutem.Va tokie mano gydymai,vaistu neperku nuo kosulio,nes ne is vieno daktaro girdejau kad neveiksminga jie vaikams,cia tik mamom nurimti,tipo vaikas vaistus geria.Taip kad nieko nepakeisti,sirgs musu mazyliai kol savo atsirgs,o tuo labiau kai i darzelius eina,tai vapse liga po ligos..

O del nevalgymo,jei serga,tai koks tam vaikui ten valgymas,ir nosis uzsikisus ir gerkle skauda,o jei dar tempe,tai kur ten iki maisto.Pasveik atsiras apetitas.Gal ne toks kaip anksciau nes bus skrandukas po ligos pasitraukes,bet po truputi po truputi isivaziuoja i vezias.O jei visad nevalgus buvo,tai jau nieko nepakeisti,mano vidurine taip ir liko nevalgi,sunus buvo nevalgus bet nuo 5metu pasikeite.O pagramdukas labai valgi buvo,kol nepradejo jos draugai saugoti kai dirbti ejau,vaikui is streso apetitas dingo,paskui atsigavo,valgo,bet ne tiek kiek anksciau....matyt jai gana...

Man tai su sunum bedos,pradejo vaikiskas isdaigas kresti,ir meluoti i akis,kai pagaunu jas padarius.Nezinau ka su juo daryti,sakyciau paauglyste,nu bet daro isdaigaas kaip 6metu vaikas,kazkas jam cia netaip.Mazas nekrete nieko,gal dabar atsiima nezinau net ka galvoti...
Vidurine pradejo tingeti mokintis,istisai ant kompo su draugem pliurpia,zodziu ....linksma pas mane.

Kas liecia Kaledas as jau beveik viska supirkau,ciut ciu tik liko.Ruociuosi is anksto siemet
Nu va lyg viskas is mano fronto
Atsakyti
Oho pavarai Piople su dovanom, as nieko neturiu, visiskas nulis dar. Gal vienais metais buvau anksciau supirkusi, o siaip viskas paskutine minute. Idomu ar siemet kaledos bus ,,kaledesnes'', nes pernai tai visiskai jokio svenciu jausmo nebuvo kazkodel.

Siandien tokia sauleta diena, noretusi i xmas market, bet saaaaaalta nerealiai!! Jauciu ateina karsto vyno metas rolleyes.gif

Prisidaviau, greiciau sveikit ir nesirkit 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Tikrai kad brrr salta ..lauke, o namie silta, gera, dega zidinys...karstas vynas wub.gif wub.gif wub.gif

Kaledom ruosiuosi kol kas tik mintyse...bet jau greit greit pradesim puost namus , kept meduolius...
Atsakyti
kad kaip tycia ko prase ant seilu buvo tai ko norejo,tai pirkau,kad paskui brangiau nemoket,ar isvis negauti...ramiau bus ant svenciu tik maista susipirkti stalui ir viskas.
Na daugiau tai jokiu naujienu,visi sveiki...tiek is manes...prisidaviau ir as....
Atsakyti
Labas,


kaip pavydziu tau Piople kad jau apsirupinai dovanoms.

As tai nieko daug nepirksiu, na vyrui, sunui tai visada lengva isrinkti, kad ir nebrangiai, svarbu su meile wub.gif , o vat ramybes man neduoda ka pirkti draugems?Noriu kazko nebrangaus, idomaus. Gal kas kokiu ideju??? Kad ir home made??? Sakiau gal surengti party, bet jau pabodo tie pasisedejimai su maistu. doh.gif


Piople, o kaip tu ten su tom lupenom darai nuo kosulio? Jau mes viska isbandem, daktarus iskeikem, o vistiek kostim schmoll.gif
Nu ka zmogeli, jei tau taip tinka sitas siaurinis klimatas, bet kada prasom sugrizti 4u.gif Ir makmint gal kaledinesne nuotaika tada atsirastu thumbup.gif
O darzeliai tai nieko gero. Jau nusivyliau, kas del lavinimo tai super, kiekviena diena sunus dainuoja vis naujas daineles, jau ir abc beveik moka,ir anglu kalba istobulejus ,bet vat kas del sveikatos, ar del svaros ir blogu iprociu atsikratymo - nieko gero!!! blink.gif
Kazin jau daugiau uz zmogeli prirasiau tongue.gif
Tiek to, uzteks cool.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nu kazin Vilte ar tu ilgesi laiska parasei uz mane biggrin.gif .

O del grizimo ,tai gal kada pas makmint i svecius atskrisiu tik(jei ji pakvies smile.gif ). Tai pernai as buvau ten ,bet vis tiek jai nebuvo kaledines nuotaikos biggrin.gif. Matyt ne as veikiu jos nuotaikas biggrin.gif .
Na o darzeliai tai turi savo pliusus ir minusus. maniskis sukandziotas kazkada parejo,klausiu aukletojos sako yra viena mergyte tokia ,kuri kandziojasi ,bet sako jusiskis irgi nepescias ,sako ne vienam plaukus buvo ispeses doh.gif ,zodziu visi tokie biggrin.gif.
Aukletoja sako ,kai nauja grupe gaunam tie vaikai vis piktesni buna,sako matyt koncervantai veikia juos biggrin.gif. sako mes pripratusios ,kad jau tokie pypliai mums vidurinius pirstus parodo biggrin.gif .zodziu tobuleja musu jaunimas biggrin.gif .pas mus kol kas tvarkingas pareina,na karts pampis atbulai buna uzsektas(nes dar su juo tebevaikstom ir nezinau kaip jo atsisakyti) ,bet nieko biggrin.gif

Na sikart nera ikvepimo daug rasyti biggrin.gif ,viltei bus lengviau pralenkti mane ,reik jau eiti biskvitus kepti savaitgaliui biggrin.gif
Atsakyti
Ale matai kaip ten Lietuvoj darzeliuos , vaikai i suniukus virsta pamazu tongue.gif
Pas mus tai tiutiutiu bet dar niekas nemuse ir nekandziojo. Tik vasara kelis kartus apdraskytas buvo, dar ir dabar randas ant nosies, bet tai cia vietiniai suauge nagu nekarpo, o vaikai is vis su ilgais vaiksto, tai bezaizdami ir apdrasko.
O kaip LT darzeli, vaikai vis dar lovytese miega ar jau i vakarus taikosi ir ant zemes guldo??? Maniskis tai neprates, niekada ant zemes nemiegojes, tai ir darzeli nemiega.
Zmogeli, bandyk su pampiais, pamatysi, tik atrodo neimanoma, o bus labai lengva. Kiek girdejau tai link treciu metu paskui jau sunkiau buna blink.gif

Ir dar , gal turi imbieriniu sausainiu isbandyta recepta? Tu tokiu kietu kai buna, lyg tai kazkada maciau facebooke foto turejai bigsmile.gif

Ir vel daugiau neprirasiau doh.gif
Atsakyti
Ale kalbam, nespeju skaityti lotuliukas.gif
Aciu zmogeli uz recepta, issikepiau super skaniu sausainiu ir piople uz naudojimosi instrukcija su lupenomis tongue.gif
Kaip gerai tas internetas,isivedi ka nori, viska tau suranda thumbup.gif
Tai kazin bus dar cia koks judejimas siais metais ar jau kaip makmint tituliniam ispranasavo ateiti biggrin.gif
Atsakyti
eeeik, nieko as nepranasavau. viskas normaliai dirol.gif
Tai va, pabuvojom mes vis tik tame xmas market ta salta sestadieni. Nu man nieko gero. Ten nebent su kompanija, is kart prie iejimo karsto vyno pora susipilt is kart, tai jau jau mazdaug galeciau ir papramogaut biggrin.gif Vaikai mazi, per zmones nieko nesimate jiem, ir siaip sunku prasiskint buvo. Taip susigundziau pyragu, jau issirinkau mazyti gabaliuka, o suplojau 4 sv!!! jooomajo... bet kadangi jau mugej tai visi ka nors nusipirkom, jei leist tai leist smile.gif
Tai kai salciai uzejo?? nerealiai kaledom kvepia, nuotaika pakilo thumbup.gif Tik vairuoti nieko gero kai saule i slapia pasalusi asfalta pleskia, siaubas kaip apakina, baisu. Bet viskas normaliai, kaledos jauciasi thumbup.gif
Atsakyti
Vilte ner uz ka biggrin.gif ,si savaite sunki buvo ,nebuvo kada atrasyti ,siaip tai google mano didziausias pagalbininkas visuose reikaluose biggrin.gif

o jei neradai dar meduoliuku ,tai as situos visa laik kepu

http://www.supermama...;#entry22148331
Atsakyti
Oi kad as uzsuku uzsuku o niekas neparases tai ir dingstu ir akiracio,vienai bendrauti nekaip.....
O su lupenom arba su bulvem tai isverdi,jei bulves sutrini su lupyna visa,idedi i maisiuka celofanini,paskui dar i viena,kad neiskristu,anei viena ir suki i ranksloscius kol bus maloniai silta,dink dieve ne karsta,kad krutines nenudegintu....Uzdedu ant krutines ir vaiksto taip,kaip maza nestuke.gif ,po kiek laiko nuimu viena rankslosti,nu vis reikia temperatura silta palaikyti,taip koki 2val vaiksto mano mazoji,gal maziau.Darau i vakara ta procedura,kad kvepavima jai palengvintu.....Mano mama taip gyde nu ir as taip....

jo orelis tai ziema kvepia....kad tik vel vamdziai neuzsaltu... smile.gif
Atsakyti