Įkraunama...
Įkraunama...

Smaragdo šalies (Airijos) gyventojos

pritariu O-RE-AR kiek isleidi,tiek panasiai ir vel investuoji i "savo "hobi.Pliusas tik tas,kad hobis iseina nemokamai,atsiperki uz viska,ir tiesiog gali megautis megiama veikla,neisleidziant kruvos pinigeliu. 4u.gif


Supo-tavo vyras fotografas gal koks? g.gif

as tai ir galva suku.Man tai jau ir laiko nebera,gimtadienis po 2sav..nezinau ka darysiu...Juokias jis man,kai paklausiu ar ko nors noretum... sako puodeli grazu kavai nupirk ir busiu pats laimingiausias blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Zinojot,kad gruodzio 9-10 d Dubline rodys filma ''Moterys meluoja geriau. Kristina'' , bilieto kaina 10 eur smile.gif mes jau vakar su draugem susitarem,kad leksim vyrams vaikus palikusios thumbup.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Laurechkai, uz stoga 4u.gif

QUOTE(Nedulia @ 2013 11 06, 12:27)
Chanel yra MB turejes. Gerai laike  Del moterisku tai tikrai galiu pasakyt, kad gerai laiko  man net per ilgai kartais

Chanel tik as turiu, MB nepatinka .... O as tai labai dziaugiuosi jais, gavau pries 4 m. Kaledu proga nuo jo, negaliu atsidziaugti Chanel Coco Madmuasell..... Bet pvz vasara man jis per sunkus net ir vakare kazkur einant out .. Man jis toks labai prabangus wub.gif

QUOTE(Supo @ 2013 11 06, 18:45)
sveikos..

Brigitiki, kaip faina kad va turi ka nupirkti.. maniskiui kvepalu nereik.. mano megstamiausi jam Armani acqua di gio.
Pakabuku ir suvenyru jis nemegejas.. jauciu rasciau stalciui paskui smile.gif zodziu toliau suku galva... 

Man irgi megiamiausi MB kvepalai sitie drinks_cheers.gif Nors jam jau pabodo, vis iesko kazkokio kito kvapo, bet ziu, grizta prie senojo sito, jau kaip klasika tapo jam, o man irgi .. dievinu sita vieninteli kvapa vyriska biggrin.gif

Pakabuku jauciu irgi nesusizavetu jis ax.gif Net nezinau, kuo nustebinciau ... Siaip gal kokia knyga apie ekonomika, versla ... Dabar labai domisi, nes ir studijoms reikia, tai vat Steve'o Jobso gal kokia knyga reiks g.gif Ale prisiminiau berasydama, kad filma jau mate neseniai doh.gif Ai, nu bus matyt, as kazkaip neinu is proto del dovanu ...
Man dar iki Kaledu milijonas progu laukia doh.gif Va, sekmadieni airiskos-lietuviskos krikstynos, anytos gimtadieniui reiks kazka nusiust, mazosios gimtadienis ne uz kalnu, musu vestuviu metines, krikstasuniu gimtadieniai kalediniu laikotarpiu .. Zo,nelaukiu ir bijau pagalvot, kiek islaidu laukia biggrin.gif
O man tai viskas tiks ir patiks .... Bet itariu, ka gausiu lotuliukas.gif izraelietiskos kosmetikos veidui ir plaukams ...Cia pagal naujaji MB hobi sprendziu ,,,nes jau prisisiunte pardavimui ..
QUOTE(brigitiki @ 2013 11 07, 11:43)
Labas rytas  4u.gif
Zinojot,kad gruodzio 9-10 d Dubline rodys filma ''Moterys meluoja geriau. Kristina'' , bilieto kaina 10 eur  smile.gif mes jau vakar su draugem susitarem,kad leksim vyrams vaikus palikusios  thumbup.gif

Aha, zinojom .. Faina 4u.gif Gal noreciau, bet susilaikysiu manau ... Gruodzio vidury prasideda kalediniai maratonai pas mus, gruodzio 14 einam i party visos mamos, kurios augina mazus vaikus, kaip ir kasmet smile.gif Paliekam vaikus vyrams, pacios einam i koki restorana vakarienes, ten dovanom keiciames ir kas nori eina i after party klube ar pub'e ..... Va, tokia tradicija turim... Susirenka ne mazai jau, apie 20 mamu smile.gif



Papildyta:
Mazoji atsikele visa sloguota, upeliu bega doh.gif Temp. tokia ant ribos, tai nejom i grupeles siandien ...... Kazi kaip su tom krikstynom bus sekmadieni ... Taip norejau dalyvaut, bet su tokiais mazgiais planuokis neplanaves, jie savu planu turi va doh.gif smile.gif
Atsakyti
Va, tik pakalbejom apie dovanas ir jau turiu kelias smile.gif tevams ir sesei ... Visai netycia uzkliuvo akis uz daiktu, skirtu masinoms - sildomos sedynes ir pan. Paemiau nei negalvojus, beliks tik supakuot ir issiust....

Savai seimynai vis dar nieko neturiu smile.gif Bet man paprasciausia saviems pirkti, nes geriausiai pazistu ir zinau, ko jiems reik, kai kartu gyvenam biggrin.gif
Papildyta:
Siandien reik prisiverst halloweeninius papuosimus nukabint nuo langu ir duru, sudeliot i dezes kostiumus, viskas stovi iki siol po svenciu smile.gif Moliugas pijokelis irgi dar ant palanges, bet jau gerokai apdziuves, net sypsena kreiva pasidare biggrin.gif teks ismest
Atsakyti
LOTYNA,kaip tavo grazuoliuke? unsure.gif
Atsakyti
Aciu O-RE-AR, miega dabar pietu .... Nosis varva kaip is krano, ir tempa ta tokia virusine, 37,5. Labai tikiuos, kad iki sekmadienio bus sveikutele.

Kaip jus gyvenat? Orinta jau apsiprato su vyresniosios sesutes pareigomis?
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2013 11 07, 17:18)
Aciu O-RE-AR, miega dabar pietu .... Nosis varva kaip is krano, ir tempa ta tokia virusine, 37,5.    Labai tikiuos, kad iki sekmadienio bus sveikutele.

Kaip jus gyvenat? Orinta jau apsiprato su vyresniosios sesutes pareigomis?

Mes normaliai,galetu but geriau,bet....tiesiog nesekmiu metas ir tiek ax.gif mb is ligoniniu neiseina doh.gif
Orinta normaliai,o ipareigoje tik tiek,kad kartais paprasau pampersa atnest,ar seilinuka,jei kur pametu,ir tikrina pampersu turini lotuliukas.gif siaip mazoji jau sypsosi paprasoma,daugiau juda,tai idomesne tampa tiek mums,tiek sesei smile.gif
Atsakyti
Uz ta nesekmiu meta 4u.gif Kad kuo greiciau ateitu geresnis etapas, be ligu ir ligoniniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2013 11 07, 20:11)
Uz ta nesekmiu meta  4u.gif    Kad kuo greiciau ateitu geresnis etapas, be ligu ir ligoniniu  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Ir jum, Lotyna 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ir dar kam reik 4u.gif 4u.gif

As pradejau ruostis Kaledoms - siuvu advento kalendoriu rolleyes.gif biggrin.gif Kazi ar pabaigsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as savaite laiko rasau Kaledu seniui laiska ir niekaip neprisiruosiu doh.gif net jau kaledini popieriu ant akiu pasidejau,bet ir tai neveikia
Atsakyti
QUOTE(skrega @ 2013 11 07, 22:42)
as savaite laiko rasau Kaledu seniui laiska ir niekaip neprisiruosiu doh.gif net jau kaledini popieriu ant akiu pasidejau,bet ir tai neveikia

oj sujuokinai.. biggrin.gif
as net nznau ko prasyti.. unsure.gif man tiek daug reik, nznau ko labiau noriu, ko labiau reik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skrega @ 2013 11 08, 01:42)
as savaite laiko rasau Kaledu seniui laiska ir niekaip neprisiruosiu doh.gif net jau kaledini popieriu ant akiu pasidejau,bet ir tai neveikia

biggrin.gif biggrin.gif

as jau jau eigardui viskas suruosta,emeidai jau ir pradejau ,tevams jau kai ka nupirkau...man siemet toks didelis noras...

laba ryta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gindrite: 08 lapkričio 2013 - 10:10