Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

man irgi savaitgali laisva, retai buna...
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2015 03 13, 21:31)
man irgi savaitgali laisva, retai buna...

Siaip dirbu kas ketvirta savaitgali. bet paskutiniu metu padirbedavau papildomai sestadieni koki kita- ant laisvu.
Atsakyti
Gavau tokį laišką, ką čia reiškia? unsure.gif

Attest om innmelding i trossamfunn

I medhold av lov av 13. juni 1969 (nr. 25) om trudomssamfunn og ymist anna 9 attesteres at Indre B... er innmeldt i Oslo katolske bispedømme den 07.11.2011.

Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2015 03 13, 23:21)
Gavau tokį laišką, ką čia reiškia?  unsure.gif

Attest om innmelding i trossamfunn

I medhold av lov av 13. juni 1969 (nr. 25) om trudomssamfunn og ymist anna 9 attesteres at Indre B... er innmeldt i Oslo katolske bispedømme den 07.11.2011.

Kad 2011m.įstojai į Oslo Romos katalikų bendriją.
Na čia kur skambinėjo visiems tel.MB irgi skambino.Jis irgi įstojo doh.gif .Sakau kai gausi kokį procentą moket-tai bus tau. lotuliukas.gif Na tikiuosi nereiks nieko moket,bet pagasdinau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2015 03 13, 10:31)
Labai smagu.
Mide,
As tai vis ruosiuosi pomidorus paset. biggrin.gif Žemuogėliu(beusiu)pasejau,laikau balkone,kad pasaltu.Reiks jau nest vidun.
O agurkus setum kam?Kad paskui siltnamin perkelt ar kaip?
As siltnami salotu ir ridikeliu jau pasejau.Ziuresim kaip isaugs,nesu anksciau siltnamio turesjus-tai pirmi metai taip.Bet as Lt.

Jo,galvoju paskui i siltnamiuka perkelt, arba lauke tiesiog augint. Praeitais metais dideliuose vazonuose lauke auginau, tik velai sudaiginau,tai vos keli agurkiukai uzderejo. Bet skonis nerealus buvo!
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2015 03 13, 22:07)
Kad 2011m.įstojai į Oslo Romos katalikų bendriją.
Na čia kur skambinėjo visiems tel.MB irgi skambino.Jis irgi įstojo  doh.gif .Sakau kai gausi kokį procentą moket-tai bus tau. lotuliukas.gif Na tikiuosi nereiks nieko moket,bet pagasdinau. biggrin.gif


Nu jo... Bet čia rašo, kad tipo aš nuo 2011 įstojus. unsure.gif Manęs klausė telefonu, ar aš katalikė, sakiau teoriškai taip, praktiškai nelabai. biggrin.gif Ir sakiau nenoriu ten to jų žurnaliuko ar ką ten siūlė. Kažin kaip jie čia atakasa? Nes MB tai niekas neskambino. Tikrai tikiuosi nieko nereikės mokėti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2015 03 13, 07:47)
Kas cia dabar? Pasirode saulike ir visos issilakstet? biggrin.gif
Kazin gal jau reik pradet sodint ka nors? Reik kokiu 3 agurkus paset smile.gif


As jokiu darzoviu nesodinsiu... pirma reikia gelynus sutvarkyti biggrin.gif Daiginu petunijas ant palanges. Ir jau dziaugiuosi krokais wub.gif

Siandien ziauriai suknista diena. Neziuriu prietaru... bet ziauriai siandien... 13d. penktadienis ir apiplesta sugyventinio firma doh.gif Laime tik, kad niekas nebuvo suzeistas. Ir dar dziaugiuosi, kad ne lietuviai pasidarbavo. Nors lietuviai megsta prasisukti, bent po viena du kas menesi pagaunam vagiancius.

QUOTE(*agnyte* @ 2015 03 05, 17:07)
cia tokia kvailoka, sakyciau, priezastis. kiek kartu esat buve tailande? jei vaziuojat i metus tris kartus, tai suprantu, bet jei per visa gyvenima pora kartu tik buve, tai nu man juokingai skamba "keistis pasa, nes vizos nereiks i tailanda iki menesio bunant". o vat i turkija keliaujant norvegams reikia moketi uzta grupe FB vadinasi "norvegijos pleputes"


QUOTE(micefee @ 2015 03 07, 12:05)
Nesikeisčiau pilietybės.  schmoll.gif


Keliones yra tik viena is priezasciu. Kas vienam kvaila, kitam gali buti visai kitaip mirksiukas.gif Va vieniem norvegiskos vaiku teises, varo siauba, o man visa ta sukelta isterika atrodo idiotiskai mirksiukas.gif Na nemegstu vaziuoti i Osla, nemegstu sito miesto ax.gif Tevai turejo zysti daug metu, kad nuvezciau juos ten ax.gif
Kita is pilietybes priezastis - nekinojamo turto pirkimas uzsienyje.
O pati pagrindine man asmeniskai - as noriu balsuoti! Ta diena, kai gime dukra, man durys i Lietuva uzsidare ilgam, labai ilgam. Kad ir kaip ateityje pasisuktu santykiai su sugyventiniu, man jis niekada neduotu sutikimo isvezti dukra is NO. Todel man ne tas pas kas dedasi Norvegijoje. Man nepatiko Bondevik vyriausybe, o dar maziau patiko Darbo partijos ir Stoltenberg valdymo laikotarpis. Todel pries paskutinius rinkimus prisiekiau sau, kad per kitus rinkumus galesiu balsuoti. Man anaiptol ne tas pats kur, i kokia skyle sukisa mano sumoketus mokescius. O valstybe is musu seimos paima ziauriai daug pinigeliu.
Gimus dukrai, nebebalsuoju jokiuose lietuviskuose rinkimuose. Nes nematau moralines teises tai daryti: as negyvenu LT jau daug metu, nemoku mokesciu, todel neturiu teises itakoti sios salies gyvenimo.
Nemanau, kad jausciausi maziau lietuve, nei kad esu. Tautybe juk nekeiciama 4u.gif As su pasididziavimu per sventes puosiuosi tautiniu kostiumu wub.gif . Per geguzes 17d sulaukiu daug demesio ir klausimu apie kostiuma.
Atsakyti
Matyt kaip jiems reikejo-taip ir parase.Gal FB,ne SM skaiciau,kad ten del finansavimo viskas vyksta.

Tikekimes nereiks kokio nario mokescio moket. lotuliukas.gif

Pas MB-tai visiems lietuviams skambino.Matyt visus atkase. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Mide @ 2015 03 14, 00:11)
Jo,galvoju paskui i siltnamiuka perkelt, arba lauke tiesiog augint. Praeitais metais dideliuose vazonuose lauke auginau, tik velai sudaiginau,tai vos keli agurkiukai uzderejo. Bet skonis nerealus buvo!

Pas jus mat kitokie orai-tai net neisivaizduoju ar skaitosi anksti ar ne anksti set agurkus.Bet pernai uosviene per Velykas jau siltnamin buvo isgrudus savo agurkus.Tik nebezinau kada pernai Velykos buvo,reik patikrint.
Atsakyti
Bet tai aš pakraupus, kokią teisę jie turi mane registruoti į kažkokias katalikų bendruomenes? biggrin.gif Aš savo valios nepareiškiau ir sutikimo tam nedaviau... Jei manęs būtų paklausę, ar noriu, būčiau tikrai pasakius ne. doh.gif

Atsakyti
O tai kokiu budu cia ta patvirtinima atsiunte?Pastu?
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2015 03 13, 23:53)
O tai kokiu budu cia ta patvirtinima atsiunte?Pastu?


Aha.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2015 03 14, 01:38)
Bet tai aš pakraupus, kokią teisę jie turi mane registruoti į kažkokias katalikų bendruomenes? biggrin.gif Aš savo valios nepareiškiau ir sutikimo tam nedaviau... Jei manęs būtų paklausę, ar noriu, būčiau tikrai pasakius ne.  doh.gif

Teises jie neturi, bet ma rodos jie finansavimas geresnis jiem kuo daugiau nariu tur.
As i va katalike kazkokiu budu buvau patapus nors ni viens is tevu i seneliu ner/nebuva katalikais... Vienu metu pradejau gaut as ta ju zurnala. Persiusdavau atgal su uzrasu- issikrauste.Jie i toliau siunti, as i vel persiusdavau atgal. Paskui va paskambino. Is pradziu, per nesusipratima( tuo pat metu kalbejau su tetuku per kompa) i tos mergiotes kl. atsakiau taip( nors tai sakiau teciui), nes nespejau sustabdyt jo kalbet. blush2.gif
Paskui ji ma kazka te sneka apie buvima kataliku sarasuos. tada jau sakau- mergyt nebuvau as niekada katalike. tai labai staigiai padejo raga- net nespejau paklaust kaip as te atsiduriau. Ni jokio atsiprasau, ni ka. Negerai, ka taip dara. schmoll.gif

Labas ryts. smile.gif
Atsakyti