Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų odelės

as turiu lb daug visokiu aliejuku, bet man geriausias Body Shop aliejukas nagams cool.gif
Atsakyti
As tai buvau nusipirkusi Eurokos kazkoki abrikosini aliejuka, kad odeles neaugtu,bet nelabai ji naudojau. Drauge patare is viso odeliu nekarpyti, o tik su speciale priemone ""atsmaukti"" (sorry neradau kito tinkamo zodzio thumbup.gif )ir zinokite jas vis pristumi ir kazkaip susilygina su pirsto oda. Nezinau ar cia issamiai paaiskinau..
Atsakyti
Geras yra Orly firmos tepaliukas odelems,vadinasi- cutique mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi vargstu su odelėm doh.gif Kasdien tepu Mavala aliejuku, kas mėn. nueinu į saloną pasidaryt manikiūro. Ir kas iš to, jau po 2 d. man jos pradeda skilinėti ir šerpetoti. Vaizdas tragiškas
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2008 07 25, 15:16)
O ko geriausia pilti i voneles nagams (atmirkymui)  ax.gif

As pilu Palmolive skysto muilo ax.gif

Pirkau Droge kazkokio tepaliuko odelem salinti, bet nelabai jis ka padeda, tai pries voneles, as jo uzsitepu (nu vistiek pirkau, tai reik sunaudoti biggrin.gif )
Uzsimerkiu ranka, tada nusistumdau, nusikarpau ir uzsitepu aliejuko odelem minkstinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2010 04 12, 11:37)
Aš irgi vargstu su odelėm doh.gif Kasdien tepu Mavala aliejuku, kas mėn. nueinu į saloną pasidaryt manikiūro. Ir kas iš to, jau po 2 d. man jos pradeda skilinėti ir šerpetoti. Vaizdas tragiškas

todel, kad odeles yra nukarpomos. nekarpykit ir neserpetos. isigykit viena is tu priemoniu odelui salinimui, o taip pat aliejuko jom ir vis pastumkit tas odeles atgal.
as anksciau pakarpydavau, tai kosmaras lupdavosi iki krauju, nustojau karpyt ir vuolia, dabar tik stumiu atgal, jokiu zirkliu!
Papildyta:
ir sesei prisakiau nekarpyt, nes vaizdelis buvo kaip is mesininko parejus.
padariau jai mini-manikiura naudodama tik zele odeliu salinimui, apelsinmedzio pagaliukus ir imasazavau aliejuko. ant rytojaus ji man skambina: "sakyk ka ten naudojai, varausi ir as uzsipirksiu, nes vaizdelis 10x pagerejes". tai va.
Atsakyti
Sveikos. Atejau pasiklausti, kokias zirklutes naudojate odelems karpyti?
Kaip manote, ar verta pirkti brangesnes, geresniu firmu, ar nelabai jos atsiperka?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 04 15, 12:28)
Sveikos. Atejau pasiklausti, kokias zirklutes naudojate odelems karpyti?
Kaip manote, ar verta pirkti brangesnes, geresniu firmu, ar nelabai jos atsiperka?

Ka reiskia pagal jus atsiperka? biggrin.gif Jai ruosiates manikiurininkes karjerai-patarimas - negaileti ir pirkti brangesnes znyplutes is kokybisko metalo mirksiukas.gif kurios sterilizatoriuje nesilydys ir atlaikys auksta temperatura .
Jai jos tik namu salygoms ir asmeniskai sau-isigykit patogias, o pasigalasti visad galesit ax.gif O sutaupytus pinigelius nagu lakams geriau panaudosit ar kitoms priemonems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 04 15, 14:43)
Ka reiskia pagal jus atsiperkabiggrin.gif  Jai ruosiates manikiurininkes karjerai-patarimas - negaileti ir pirkti brangesnes znyplutes is kokybisko metalo mirksiukas.gif 

Na kazkokios pigios greit ir susidevi, tai turiu galvoje ar verta pirkti vienas brangias, ar pigesnes dazniau pakaitalioti?
Is tiesu, tai tik sau ir noriu isigyti jas. Norisi astriu, greit neatsimpanciu ir kokybisku rolleyes.gif Planavau siustis is ebay, pas mus kainos manau uzkeltos nesamoningai schmoll.gif
Beje, kaip galandate jas?
Tai kaip cia gudriau dabar padaryti mastau.gif O.P.I gan brangi firmele, gal is tiesu ir neverta-ziureti kokias vokiskas tarkim ar italiskas g.gif
Atsakyti
Etama, tikrai gera ir nebrangi firma Titania, būna maximose visokių jų produktų, ir žirklučių, tikrai galiu pasakyti, kad geros kokybės metalas, labai ilgai laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 04 15, 14:53)
Etama, tikrai gera ir nebrangi firma Titania, būna maximose visokių jų produktų, ir žirklučių, tikrai galiu pasakyti, kad geros kokybės metalas, labai ilgai laiko smile.gif

Na man tik odeliu karpiklio gero ir tereikia,jas is bedos galima gal butu ir tik atstumdyti, nekarpyti, bet man geriau kai nusikarpau, tik va neturiu normaliu zirkluciu doh.gif Svarbiausia, kad butu tikrai astrios ir pajegios nukirpti net trumpiausias odeles.
Beje, pas mane megsta kietumai susidaryti ties pirsto galiuku, sonuose, daugmaz kur prasideda panages (gal suvokiamai papasakojau ax.gif ). Tai jas labai noriu taip pat nusikarpyti be kraujavimu, bet svariai ir tvarkingai rolleyes.gif
Titania znyplutes susitvarkytu su tuo? Ikelsiu atsitiktine paskubom rasta foto,va noreciau tokio principo zirkluciu-znypluciuuser posted image
Papildyta:
pasitaisiau, kol dar labiau nenusikalbejau, kad noriu ne paprastu zirkluciu, bet znypluciu, visai galvoj mintys susipyne, jei jau kirpti odeles, tai zirklutes doh.gif nieko, pasitaiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 04 15, 15:09)
Na man tik odeliu karpiklio gero ir tereikia,jas is bedos galima gal butu ir tik atstumdyti, nekarpyti, bet  man geriau kai nusikarpau, tik va neturiu  normaliu zirkluciu  doh.gif  Svarbiausia, kad butu tikrai astrios ir pajegios nukirpti net trumpiausias odeles.
Beje, pas mane megsta kietumai susidaryti ties pirsto galiuku, sonuose, daugmaz kur prasideda panages (gal suvokiamai papasakojau ax.gif ). Tai jas labai noriu taip  pat nusikarpyti be kraujavimu, bet svariai ir tvarkingai rolleyes.gif
Titania znyplutes susitvarkytu su tuo? Ikelsiu atsitiktine paskubom rasta foto,va noreciau tokio principo zirkluciu-znypluciuuser posted image
Papildyta:
pasitaisiau, kol dar labiau nenusikalbejau, kad noriu ne paprastu zirkluciu, bet znypluciu, visai galvoj mintys susipyne, jei jau kirpti odeles, tai zirklutes doh.gif  nieko, pasitaiko ax.gif


Na, cia tamstos reikalas, as turiu pirktas ir uz 30 litu is Drogo elementarias ir turiu kokybiskas profesionalias ,pirktas is firmu uz tikrai didesne suma, o skirtumo man jokio, iskyrus ju grubumas, na patogumas dirbti, bet cia jau asmeniskas reikalas ir individualus.Jai leidzia financai ir labai noris-pirk brangias, as, jai tik asmeniniam naudojimui-tikrai pirkciau nebrangias, kad kaip ir minejo maximoje ar kokia droge..O galasti specialiai nesu meistrui, nes to namu salygomis neimanoma padaryti kokybiskai ir neismanant smile.gif

O tas greit susidevi, nu ka as zinau-kiek reikia per metus karpyt tu odeliu, kad metalas nusidevetu, cia nebent jomis arklio nagus kapotumet biggrin.gif (atsiprasau, bet tas postas juoka sukele) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 15 balandžio 2010 - 15:56