Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikė šeima-valstybės parama

QUOTE(Natuke @ 2010 02 03, 00:27)
Aš maniau, kad nemokės tik už kūdiki, o jeigu pajamas needidelės, už kitus vaikus priklauso g.gif

Uz vyriausiaja man priklausytu 52lt.jei pajamos butu maziau negu 525lt,o uz mazyles gaunu motinystes pasalpa nevisai maza todel uz jas nepriklauso.Kai vidurinei dukrelei sueitu 2 metai ,jei taippat butu priklause 52lt.,bet deja negausiu verysad.gif mano pajamos zmogui 528lt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2010 02 04, 15:34)
doh.gif tai ka,dar registruotis reikia,kad popierius priduot g.gif

Siaip tai manau, geriau registruotis, nes kai ejau del kompensaciju sildymui, kviete tas, kurios buvo prisiregistravusios is anksto, o kiti lauke, kiol visi praeis...
tai, reikia vadinasi viska nest doh.gif , visas pazymas apie pajamas kiek darbovieciu beturejai... doh.gif doh.gif doh.gif
siaubas, paskola emem, nereikejo jokiu pazymu, o cia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilke_ziema: 04 vasario 2010 - 20:24
QUOTE(vilke_ziema @ 2010 02 04, 20:21)
Siaip tai manau, geriau registruotis, nes kai ejau del kompensaciju sildymui, kviete tas, kurios buvo prisiregistravusios is anksto, o kiti lauke, kiol visi praeis...
tai, reikia vadinasi viska nest  doh.gif , visas pazymas apie pajamas kiek darbovieciu beturejai... doh.gif  doh.gif  doh.gif
siaubas, paskola emem, nereikejo jokiu pazymu, o cia...

o jeigu atsinešti pažymą iš sodros, ten juk visos pajamos matysis?
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 02 04, 23:28)
o jeigu atsinešti pažymą iš sodros, ten juk visos pajamos matysis?

Mano tai matysis, o vyro?...reikia is senosios darbovietes, is DB, ir is naujos..
Atsakyti
Man rodos is mokesciu inspekcijos reik nest pazyma apie pajamas ten juk viskas kaip ant delno matosi
Atsakyti
Na juk vyro darbovietes mokėjo už jį į sodrą?

Aš tvarkiausi Vilniuje o dirbau kaime prie Šilutės, man buvo nepatogu važiuoti į darbą, aš savo pažymą apie pajamas imiau iš sodros, viskas ten matėsi, ir uždarbis ir pašalpa
Atsakyti
Nereikia nešti jokių pažymų Pati tvarkiausi sausio mėnesį, tai irgi nuėjau su pažymom. Sako mums nereikia, mokesčiai vistiek matys. Tik patys žinokit kad neviršijat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2010 02 05, 17:27)
Nereikia nešti jokių pažymų Pati tvarkiausi sausio mėnesį, tai irgi nuėjau su pažymom. Sako mums nereikia, mokesčiai vistiek matys. Tik patys žinokit kad neviršijat  4u.gif

Kodel tada vieniem reikia, o kitiem ne, tuomet tos darbuotojos zioplos, nezino...nes kai skambinau, ta dar balsa pakele, "taip, taip is visu darbovieciu, uz visus metus, kiek gavot..." gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2010 02 05, 17:27)
Nereikia nešti jokių pažymų Pati tvarkiausi sausio mėnesį, tai irgi nuėjau su pažymom. Sako mums nereikia, mokesčiai vistiek matys. Tik patys žinokit kad neviršijat  4u.gif

As taippat patvirtinu SIRDELES zodzius nereikejo man jokiu pazymu socialiniam jos pacios viska rado kompe ir issispauzdine suskaiciavo mano ir vyro visu metu pajamas thumbup.gif bet kaip idomiai kitoms reikia kazkas idomaus lyg kiekvienam rajone kitaip g.gif
Atsakyti
tiesa, sakant temos neskaiciau, atleiskit, bet noriu pasitikslinti , tai jei zmogui iseina po 525lt., tai negausim visai? net vaikas iki 3m. ? blink.gif , nes kol kas pinigeliu dar nera verysad.gif
Atsakyti
Priklauso nuo pajamu uz 2009metus jei visus metus buvo virs 525lt vienam zmogui,pinigeliu negausite.
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 02 12, 12:19)
Priklauso nuo pajamu uz 2009metus jei visus metus buvo virs 525lt vienam zmogui,pinigeliu negausite.

O jei ne visus metus?
Mano atveju pvz darban išėjau tik 05.26. Tai iki to laiko tikrai mum neišėjo tie 525 ...Kaip tada?
Atsakyti