Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo preparatai

QUOTE("Ramune" @ 2014 02 28, 14:36)
Man saldymynai tai dzin
irnesakyk.gif
Bet va rukyta mesyte, rukyti lasinukai ir dar alus ...griuk negyvas kaip veza  swoon.gif

O! Mano variantas irgi biggrin.gif
Ir su kokiu preparatu mest ryt,ka? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
jei glaeciau duoti viena aptarima: nesistenkite kuo greiciau numesti svorio: rizikuojate sirdies negalavimu ir turetu kabancia oda.
geente: as uz tave keliais centimetrais mazesnes ,o po dvieju gimdymu svoris kaip tavo.tai man dietologas patare jokiu budu nenumesti daugiau nei 2-3 kg per menesi.ir tai,sako,jau daug.mano svoris buvo pakiles ir virs tavo nurodyto...po antro gimdymo svorio 103......dabar ,per metus laiko sveriu 88....15kg maziau.....bet per metus laiko.
dietologas sake,kad tai pats geriausias budas numesti svori: jei laikaisi dietos : menesi,paskui turi nutraukti ir bent 2-3 savaites nieko nenauodti.o geriausiai tai butu nieko nenaudoti per 1 menesi maziausiai,kad organizmas atsistatytu ir isvalytu mus nuo maisto papildu(jei dieots metu buvo geriama),kad nusistovetu.jei per ta menesi valgydama reguliariai ir sveika maista,sportuodama nepriaugsi kg: reiskia tie kg nukrito teisingai ir jie nebegris,o jei priaugsi: reiskia kad tie kg kuriuos priaugai buvo numesti per greitai.
saldumynu nora pasalina tik obuoliu actas....geriau ir visokiu artisoku sultiniu,kmynu arbatu,pankoliu....prima savaite nuimdavo nora valgyti,o kita savaite viskas is naujo....
kiekviena ryta saukstelis obuoliu acto siltame vandenyje ir sauktas medaus.labai gerai salina vandenys ir organizmo ir tikrai pasalina nora valgyti net ir rukyta desra..........
Atsakyti
Sveikos norincios ir viska darancios kad butumet grazios mergaites,man tai neaktualu-dvynukai padare savo ir dabar guliu lovytej po rimtos operacijos,bet vis atradus laiko pasiziuriu pasiskaitau nes mano sese turi svoriuko problemu.Jai jau vakar papasakojau,o dabar skubu ir jums pasiulyt pasidomet ka isvydau.Pure Saffron Extract Appetite Suppressant-nu labai jau gerai ir graziai pasakoja apie ji.Nepazystu nieko kas butu ji naudojes,bet gal is jusu kuri esat bandziusi?Mano sese gyvena UK,tai ji siandien nusipirko siu kapsuliu Holland&Barratt parduotuvej.Kazin kaip bus g.gif
Atsakyti
sveikos.gal kas bande reduxcut papilda.
Atsakyti
As pradejau naudoti pries 12d.
Atsakyti
Gal kuri esat girdėję ar susidūrę su preparatu NUVORYN? Draugė parsisiuntė iš UK, nerandu jokių atsiliepimų apie jį? Atrodo pagal aprašą nekaltas toks.... blush2.gif Kažin verta bandyt?

http://nuvoryn.co.uk/
Atsakyti
QUOTE(Asta.li @ 2014 03 04, 18:43)
As pradejau naudoti pries 12d.



ir kokia savijauta? ar krenta svoris?
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2014 03 05, 22:24)
ir kokia savijauta? ar krenta svoris?


Pradejau jas vartoti jau kaip buvau susitvarkiusi su mityba, sveikas maistas, iki 1200 kaloriju per diena, bet norejau truputi greitesnio rezutato.
Pirmas dienas viskas buvo gerai, nepajutau kaip raso to energijos anpludzio, bet ir kitu salutiniu poveikiu nebuvo, tik troskinimas. Sotumo jausmas islikdavo ilgai, taciau pusrycius, pietus ir vakariene pavalgydavau, bet maistas kuo daugiau baltimu ir kuo maziau anglevandeniu.
Taciau praejus savaitei pradejau jaustis blogai, tipsta sprandas, galva ir buna tokios kaip nerimo bangos.. Taciau kaip tik siomis dienomis patiriu labai daug streso,tai nezinau ar cia toks salutinis poveikis ar sutapimas.. Visur ieskojau informacijos, tiek lietuviskai, tiek angliskai, bet neradau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta.li: 06 kovo 2014 - 02:53
Sveikos, o 16 metu panelei kenktu maisto papildai? 4u.gif pvz slim duo tabletes? g.gif
Atsakyti
O gal kas galit kažką papasakot apie žaliosios kavos pupeles?
http://www.kaip-numesti-svorio.lt/ sugundė, nes net Dr. Ozas jas gyrė.
Vis planuoju, planuoju pradėt sveikai maitintis, kazkokia treniruotę namie daryt, bet niekaip nepradedu. O orai šįla, tuoi reiks nusirengti striukes, o aš bijosiu smile.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peliukė*: 08 balandžio 2014 - 15:53
Jus pažiūrėkit ką radau, atrodo stebuklas. Manau gundysiuos, tiek daug gerų atsiliepimų neskaičiau apie nei vieną. ax.gif

http://edieta.mama.l...pic.php?id=2904
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peliukė*: 16 balandžio 2014 - 10:35
user posted image

Uzmaciau nauja idomu riebalu degintoja Extreme Labs T5 Dominate, 60 kaps

uzsienio sveitainese atsiliepimai geri, galbut ir cia yra bandziusiu sita preparata? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa.rasyte: 17 balandžio 2014 - 17:25