Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema



QUOTE(Mupi @ 2012 11 08, 21:23)
kur pirkot lempa  g.gif kiek kainavo  blush2.gif

Pirkom tuose nemuno balduose, ji grynai amerikanska biggrin.gif , tik lyg paskutines paemem, kainavo 200, bet buvo nuolaida po 165lt., sakiau buciau as jas ir uz dviguba kaina pirkus, nes man butent ju reikejo. Buvau issisaugojus kazkada kazkokia foto su butent tokiu sviestuvu, ieskojau per visus tinklapius, galvoju parsisiusiu, pakeisim "vidurius", bet deja neradau....... o cia sast netiketai, tai tokia patenkinta buvau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 08 lapkričio 2012 - 20:36
QUOTE(mamagabi @ 2012 11 08, 21:14)
Prasom smile.gif Aisku eini teisingai biggrin.gif
O kad jau issirinkote Kaimo azuola, tai kaip ir padiktuoja visa kita  - lengvas Country stiliukas thumbup.gif

išsirinkt tai išsirinkom, bet kad 32 atsparumo klasės jų jau nebegamina, tik 31-os doh.gif o 31-ą bijom dėt unsure.gif aišku, internete galima dar rasti, bet su grioveliais. norėjau lygių. et, sunku, taip per vargą išsirinkau, o čia - še tau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2012 11 08, 21:30)
Mamagabi as neseniai is Prancuzijos  bigsmile.gif  prisiziurejau  wub.gif
ir viesbutukyje kokiam gyvenom Chateau


Va cia tai uzpavydejau, baltai baltai...Ot sekasi bigsmile.gif
Speju dabar irgi susirgsi...Pranzucija... friends.gif
Nors cia gal tik as be imuniteto tam reikalui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NerBog @ 2012 11 08, 19:41)


To tikrojo provanso bute tikrai nedaryciau, man kazkas labai dirbtino. Tiesiog idomiai atrodo,kai matai blokini nama, liftu kyli i koki 8auksta, tada praveri standartinio buto duris, o ten ale kaimas wink.gif
Ne vienas dizaineris sako, kad pas mus provansas iskreiptai suprantamas. Provanso stilius, grubiai tariant, yra kaimo stilius. Sodyboje, name, kotedze arba bute, bet senoviniam name kazka tikrai galima provansisko pasidaryti.

Asmeniskai man, abu variantai savotiskai grazus, idomus. Artimesnis dusiai butu pirmas video. Bet gyventi nesirikciau nei vieno. Ir sakyciau, kad tai ne provansas, o su provanso detalem.

Antras video, mano klasiokes darbas wink.gif Ir su ja esam kalbeje, kad tikrai provansas pas mus ne visai teisingai interpretuojamas ir suprantamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 08 lapkričio 2012 - 22:20
QUOTE(mamagabi @ 2012 11 08, 22:42)
Va cia tai uzpavydejau, baltai baltai...Ot sekasi bigsmile.gif
Speju dabar irgi susirgsi...Pranzucija... friends.gif
Nors cia gal tik as be imuniteto tam reikalui  rolleyes.gif


dazniausiai mano paieskose buna ivesta French style jau senokai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 08, 16:18)

Iš kur?  4u.gif  ieškau tokio stiliaus šviestuvėlių voniai, bet norėčiau su viena lempute.

užsakiau Ardenoj (Vilniuj) mačiau tokių yra ir Kaune. www.sietynas.lt yra vienos lempos, keturiu ir dar daugiau. Už šitą šviestuvą gavau gerą kainą 580 Lt thumbup.gif

Rytine kava, tavo miegamasis nerealus. Va man toks stilius žymiai labiau patinka nei provanso, taip kvepia prabanga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 11 08, 22:59)
To tikrojo provanso bute tikrai nedaryciau, man kazkas labai dirbtino. Tiesiog idomiai atrodo,kai matai blokini nama, liftu kyli i koki 8auksta, tada praveri standartinio buto duris, o ten ale kaimas wink.gif
Ne vienas dizaineris sako, kad pas mus provansas iskreiptai suprantamas. Provanso stilius, grubiai tariant, yra kaimo stilius. Sodyboje, name, kotedze arba bute, bet senoviniam name kazka tikrai galima provansisko pasidaryti.


Sutinku su kiekvienu žodžiu cool.gif
Provansą įsivaizduoju tik kaip kaimą (ne tik interjere). Ir jokios prabangos...
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 11 08, 22:59)
Antras video, mano klasiokes darbas wink.gif Ir su ja esam kalbeje, kad tikrai provansas pas mus ne visai teisingai interpretuojamas ir suprantamas.


Kodel klasioke nepataria miegamojo klausimu ax.gif


QUOTE(Rasytee @ 2012 11 08, 23:15)
dazniausiai mano paieskose buna ivesta French style jau senokai  rolleyes.gif


Sergi mieloji, kaip ir as, kaput hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(NerBog @ 2012 11 08, 23:33)
Sutinku su kiekvienu žodžiu cool.gif
Provansą įsivaizduoju tik kaip kaimą (ne tik interjere). Ir jokios prabangos...

ne prabangus, bet brangus. o kadangi LT vidutinės klasės nėra, tai mūsų lietuvaičių akimis žiūrint tai jau prabanga rolleyes.gif pvz:user posted image
kaimo virtuvikė tongue.gif man atrodo, bet kuriame pasaulio krašte, kaime vyrauja natūralios medžiagos, rankų darbas. šiandien domėjausi baldų furnitūra ir detalėmis - natūralaus medžio fasadai kainuoja lygiai dvigubai brangiau nei iš plokštės doh.gif
Atsakyti
Rytine kava, miegamasis tikrai ispudingas.
Bet tokie baldai mano skoniui per sunkus. Grazu, bet zinau, kad ne man.

Mamagabi, klasioke pataria, bet ji zmogus irgi savo darba dirba, nesinori del kiekvieno mano pirstelejimo lysti.
Tiesa sakant, turejom mes pasisamde dizaineres, jos padare isplanavima, baldu isdestyma ,buto vizualizacijas. Del isplanavimo viskas ciki, bet del tolimesniu darbu atsisakem. Ir del to dziaugiuosi, nes eigoje tikrai daug kas keiciasi. Ir tos vizualizacijos i bala ismesti pinigai. Geriau buciau skalbimo masina nusipirkus;)
Man paciai labai idomu kurti savo namus, turiu gana aiskia vizija, tik reikia pagalbos tam tikruose sprendimuose. Noriu zinoti, kad siuos namus kuriau pati, idejau visa savo dusia wink.gif

Patarimas, virtuves gera projekta padarys tik profesionalus baldu dizaineris. Pries tai esame dare baldus tiesiog pas baldininkus, tai jie paklausia ko nori, kaip isivaizduoji, kazka patars ir padarys. O si karta turim zmogu, baldu projektuotoja-interjero kureja, tai skirtumas nesulyginamas. Baldininkai jums padarys tik balda, kuris gali visai netikti prie jusu namu stiliaus. Dar virtuves neturiu, bet vien pagal tai, kaip buvo ruosiamas virtuves projektas, esu suzaveta. Aptariami galimi variantai, pliusai minusai, iki smulkmenu, bet ne tik kaip baldo, o ziurint viso interjero kontekste.
Buvau isitikinus, kad turiu virtuves vizija, belieka tik uzsakyti ir pagaminti. Bet galutiniam projekto variante virtuve gavosi visai kita. Aisku dabar idomu kokia ji bus realiame variante wink.gif

Atsakyti
Cia ta interjera galite apziureti placiau - mano akiai jis labai mielas wub.gif
http://www.interjera...gyvenamasis-263
[/quote]
Man irgi grazu.


Kazkuri mamyte turejo baldelius su melynu. Tai ikeliu foto, gal kokiu minciu kils.
user posted image

user posted image

user posted image

Cia dar su melyna My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 09 lapkričio 2012 - 00:28
QUOTE(mamagabi @ 2012 11 08, 19:06)
Jei tikrai manai, kad apsvietimo bus mazai (nepaisant lubiniu ir sieniniu bra), tai vietoje to poliuretano pasviestimo verciau rinktis tokios pat medienos (kaip ir virtuvinis) lentyna, i kuria/po kuria butu imontuotas pasvietimas.

Cia ta interjera galite apziureti placiau - mano akiai jis labai mielas wub.gif

nera pas mus sieniniu bra, tiesiog galvoju, kad gal ju nepakaktu.... o numatyta tik lubinis apsvietimas....tai dbr reik dar kazka numatyt arba bra, arba kazka kitka...
nesu apsisprendus del baldu, kokiu ju noriu virtuvej...metausi labai stipriai...sirdis vis tik linksta link paprastuciu be rankeneliu, minimalistiniu.
sita interjera esu issisaugojusi wub.gif man jis labai wink.gif bet kai pasakiau vyrui, kad pas mus bus lakuotos virtuves spinteles-tai liko nepatenkintas smile.gif o as kai neapsisprendzius, tai ir metausi. aisku gali buti ir nelakuotos, medines, a la kaip cia user posted image
o, jei vis tik butu kaip tam interjere-lakuotos, tai ar deretu prie to musu languoto lango g.gif kazkaip man minimalios virtuves spinteles pjaunasi su tuo langu ir tuo labiau su bet kokia uzuolaida ant jo doh.gif

kazkuri anksciau rasete, kad pirma issirinkti svetaines baldus...na bet svetainej nezadu statyt daug baldu ir man jie neatrodo tokie svarbus kaip virtuves...zodziu-nesugebu....isivaizduoju virtuve daugiau kaip modernia, o svetaine kaip klasikine ax.gif
Atsakyti