Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 09, 15:55)
Mums kainavo 14t. virtuvinis, cia buvo pigiausias variantas is 10 pasiulymu (2011m. pavasari)... Brangiausias 26t. vokes baldu lyg.


Jei ne paslaptis, kas gamino, nes Jūsų virtuvinis tikrai puikiai atrodo - maniau, kad kokios Vokės ar Siguldos/Dalios baldų gamybos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 11 09, 17:11)

vienzodiu ka manot, jei as deciau tokius karnizus kaip foto virsuje? tuos baltus su min paauksavimu.  g.gif  pirmiausia abejoniu man kelia ne spalva, nes atrodo tinkanti, bet pats karnizu dydis. manau kad jie per siauri, ka manot? ir ar visgi as tureciau ieskot cia kokiu mediniu balintu didesniu?
ka rintumetes


As deciau kaip tas medinis, tik metalini. Balta, bet ne su pauksavimu, o su pasendinimu.
Atsakyti
QUOTE(Alexa @ 2012 11 09, 20:37)
Jei ne paslaptis, kas gamino, nes Jūsų virtuvinis tikrai puikiai atrodo - maniau, kad kokios Vokės ar Siguldos/Dalios baldų gamybos thumbup.gif

Rytine kava, kur galima pamatyti jusu virtuves baldus blush2.gif Miegamasis Jusu nuostabus, turbut ir virtuve tokia pat prabangi..mano skonio drinks_cheers.gif
Atsakyti
daffni, man i 3 kambarius, vonia ir virtuve uzuolaidas siuvo Akvile http://www.dekorostu...uzuolaidos.html
neturiu priekaistu, jei man kas kliuvo, net jei iziuredavau koki puse cm krasto nelyguma ir pan., vezesi atgal ir taisydavo..ir nebrangiai uz darba mokejau
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 11 09, 18:11)
nenutuokiu nei kokio karnizo reikia, nei kazin kokias tas uzuolaidas siuti, ar cia su ziedais, ar cia kilpelem kokiom. ir apskritai koki ilgi daryt.
sorry kad as cia taip, jei liepsit eisiu  uzuolaidu tema, bet kad man reik ne paprastu uzuolaidu, alia kad deretu prie mano stiliaus.



Kai siuvausi užuolaidas, tai pakankamai ilgai skaitinėjau užuolaidų temą. Ten buvo tokia Teo, man patiko jos skonis ir patarimai. Nuėjau pažiūrėt, tai ir dabar dar ji ten konsultuoja. Kiek merginos atsiliepė, tai ir nebrangininkė.
Papildyta:
QUOTE(kvietkas @ 2012 11 09, 22:01)
daffni, man i 3 kambarius, vonia ir virtuve uzuolaidas siuvo Akvile http://www.dekorostu...uzuolaidos.html
neturiu priekaistu, jei man kas kliuvo, net jei iziuredavau koki puse cm krasto nelyguma ir pan., vezesi atgal ir taisydavo..ir nebrangiai uz darba mokejau


Yra nuotraukų ir iš Zyliuko namų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 09 lapkričio 2012 - 20:36
QUOTE(Juma81 @ 2012 11 09, 20:34)
Yra nuotraukų ir iš Zyliuko namų  smile.gif

maciau
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2012 11 09, 21:01)
daffni, man i 3 kambarius, vonia ir virtuve uzuolaidas siuvo Akvile http://www.dekorostu...uzuolaidos.html
neturiu priekaistu, jei man kas kliuvo, net jei iziuredavau koki puse cm krasto nelyguma ir pan., vezesi atgal ir taisydavo..ir nebrangiai uz darba mokejau


4u.gif
dekui uz rekomendacijas visoms.
man svarbu kad skonis atititktu:) nes is principo as tikrai moku pati atsirinkti ir man neisiulys kas netinka man paciai, bet negaliu pakest kai nori uzsidirbt nuo visko. jei jau darai savo darba, tai ikainok ji ir visiems bus aisku. o tai paskutini maniske man paskaiciavo bendrai uz viska, na mazdaug uzsideda nuo karnizu, nes juos ima is savo drauges (tai dar turbut ir nuo drauges gauna), tada nuo uzuolaidu medziagu uzsideda, nes irgi ima is savo drauges, o kainas tau is neznia kur pasako, tada dar uz siuvima kainas atitinkamai paskaiciuoja doh.gif
nu kaip taip nemegstu, negaliu schmoll.gif
kam taip zmogu kvailu laikyt. tai pasakyt normaliai kiek uz savo paslaugas nori ir viskas, ar as neteisi? ax.gif
Atsakyti

Video_provance_holas
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2012 11 09, 19:31)
rodom bendra vaizda  bigsmile.gif

As galiu tik atskirus kampus parodyt, kitaip neina kolkas (laukiu naujo objektyvo fotikui wub.gif ).
Pabandysiu vakare kazka parodyt.
Bet kokio mielumo sviesa nuo tu lepmu, negaliu atsidziaugt.
O metus sviesa buvo kaip kokiam tvarte ar rusy nuo kabancio patrono cool.gif .

QUOTE(Alexa @ 2012 11 09, 19:37)
Jei ne paslaptis, kas gamino, nes Jūsų virtuvinis tikrai puikiai atrodo - maniau, kad kokios Vokės ar Siguldos/Dalios baldų gamybos thumbup.gif

"Baldu aibe", bet jis ziauriai turi daug darbu, kiek zinau.


QUOTE(Donna felice @ 2012 11 09, 20:44)
Rytine kava, kur galima pamatyti jusu virtuves baldus  blush2.gif  Miegamasis Jusu nuostabus, turbut ir virtuve tokia pat prabangi..mano skonio  drinks_cheers.gif

Cia kamputi radau. Ten vidury sala matosi vos vos, yra 2 baro kedes. Daugiau foto parodysiu kita menesi, nes laukiu placiakampio objektyvo, kuris daugiau apima, nes dabartinis portretinis ne interjerui skirtas, mazai apima...
O kitu foto nerandu g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 10 lapkričio 2012 - 08:53
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 10, 09:52)


kokia jauki jūsų virtuvė wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 10, 10:52)

labai grazi virtuve wub.gif o Jus cia nama ar butą įsirenginėjat? blush2.gif vaizdas lyg namas butu... isivaizduoju kaip viskas pas jus gražu wub.gif
Atsakyti
Įdomi nuomonė iš šono... 4u.gif Jei virtuvėje beveik viskas balta, virtuvinio durelės baltai dažytas medis... kurį stalviršį rinktumėtės?
user posted image

Parsinešiau namo savaitgaliui, taip sunku apsispręsti doh.gif Iš pradžių buvau už juodą jis toks su blizgučių nuotrupėlėm. Dabar jau parsitempiau ir pilką biggrin.gif Galvoju, kad suteiktų lengvumo kažkiek bendram vaizdui, nes jau vien pats akmuo suteikia sunkumo jausmą. Tas pilkasis gyvai tiesiog nuostabus. Visi kas pamato, sako wau ! blink.gif biggrin.gif Dieną jis daugiau pilkumo turi, toks paprastesnis, vakare prie dirbtinio apšvietimo atsiranda net neono mėlynos ploteliai. Žaižaruoja truputį, keičia atspalvius. Juoda - balta klasika, gal taip ir neišeis niekada... bet tas pilkas užbūrė. Bet ar vien dėl to verta rinktis... g.gif Gal nuomonės iš šono kažkiek palengvintų apsisprendimą, įneštų naujų minčių. Pirmadienį turiu pasakyt ax.gif
Papildyta:
virtuvinio durelės bus tokios http://3.bp.blogspot...designs_org.jpg
Atsakyti