Įkraunama...
Įkraunama...

Buto planai

QUOTE(Ievauoga @ 2015 10 19, 12:53)
Sveiki, renkamės butą. Namas idealioje vietoje, gražus pažiūrėti. Tik kaip jums toks išplanavimas? Langai į vakarus.
http://www.part.lt/i...a82eb75c917.jpg

na, saulę matysit tik vakare, o žiemą visai nematysit. Pliusai, kad vasara neprikaitins, minusai - prieblanda, galbūt drėgmė. O visa kita - asmeninių prferencijų klausimas.,
Atsakyti
QUOTE(Ievauoga @ 2015 10 19, 13:53)
Sveiki, renkamės butą. Namas idealioje vietoje, gražus pažiūrėti. Tik kaip jums toks išplanavimas? Langai į vakarus.
http://www.part.lt/i...a82eb75c917.jpg

mano nuomone - standartinis išplanavimas. Nepatogumų neturėtumėt patirti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jgjgjgjg @ 2015 09 09, 09:45)
Sveiki,
Bandau įkelti buto planą.
Reikia permainų, norai labai dideli tad reikia pagalbos. Norisi 3 miegamųjų ir svetainės. Planuojame iš virtuvės griauti sieną daryti kartu su svetaine, bet kaip dar įkomponuoti miegamojo erdve su drabužine.



Sveiki,

viskas įmanoma, tik reikia išsiaiškinti, kokios galimybės ir, kodėl norite 3 miegamųjų?
Nes mano akimis šiems noras įgyvendinti reikia labai daug investicijų, kad būtų patogu ir malonu gyventi. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cheery @ 2015 09 24, 17:30)
nuo kada negalima ir kas neleidžia? biggrin.gif


Galima ir kelnes su sijonu vienu metu nešiot, bet juk to nedarome smile.gif
Židinys visada yra kambario puošmena, jis neturėtų būti nukištas kažkur kampe lyg atliktų tik boilerio vaidmenį. Juk ugnis ne tik šildo smile.gif
Todėl reikėtų pagalvoti apie Tv ir židinio atskyrimą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~kerijyte~: 05 lapkričio 2015 - 12:06
QUOTE(*Lenuliuke* @ 2015 09 24, 14:19)
Gal kas patars kur geriau irengti virtuve  g.gif 

Rinkciausi 1 varianta, bet dar gal keisciau vietomis. Bet tada klausimu ivairiu yra: ar megstat gamint, kiek seimoj nariu, ar turit valgymo prie stalo tradicijas. Ar daug laiko praledziat prie TV pagal tai kas proritetai tik galima teisingai 4u.gif suprojektuot. smile.gif
Atsakyti
http://www.part.lt/p...250da8a0562.jpg

Laba, pirkau stai toki buta. Gyvensiu as su dukra. Ketinau sujungti virtuve su kambariu ir padaryti svetaine bendra, o nisoje savo miegamo lova. Kitas kambarys butu vaikui. Ka manote?
Nes siaip vonia tokia maza, kad nera kur padeti skalbimo masinos
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 04 12, 22:12)
http://www.part.lt/p...250da8a0562.jpg

Laba, pirkau stai toki buta. Gyvensiu as su dukra. Ketinau sujungti virtuve su kambariu ir padaryti svetaine bendra, o nisoje savo miegamo lova. Kitas kambarys butu vaikui. Ka manote?
Nes siaip vonia tokia maza, kad nera kur padeti skalbimo masinos


Laba Izolda,

gyvenu lygiai tokiame pačiame bute smile.gif Ta siena, kurią norite nugriauti, yra nešančioji, todėl jos judinti negalima. Pagal projektą galite nebent padaryti ten įėjimą į virtuvę ir užtverti koridoriaus dalį taip prasiplatinant vonią. Tačiau neaišku, ar gausite patvirtinimą, priklauso nuo namo būklės ir aukšto, kuriame gyvenate.
Kitas variantas yra perkelti vonios duris į vidurį ir dešinėje pusėje statyti skalbimo mašiną, o klozetą pasukti į vonios pusę.
Niša, kurioje norite statyti savo lovą gana siaura ir negili, nors tai svarstytinas variantas.
Jei norite, galite parašyti až, galiu padėti svarstant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 04 12, 22:12)
http://www.part.lt/p...250da8a0562.jpg

Laba, pirkau stai toki buta. Gyvensiu as su dukra. Ketinau sujungti virtuve su kambariu ir padaryti svetaine bendra, o nisoje savo miegamo lova. Kitas kambarys butu vaikui. Ka manote?
Nes siaip vonia tokia maza, kad nera kur padeti skalbimo masinos



QUOTE(~kerijyte~ @ 2016 04 13, 08:52)
Laba Izolda,

gyvenu lygiai tokiame pačiame bute smile.gif Ta siena, kurią norite nugriauti, yra nešančioji, todėl jos judinti negalima. Pagal projektą galite nebent padaryti ten įėjimą į virtuvę ir užtverti koridoriaus dalį taip prasiplatinant vonią. Tačiau neaišku, ar gausite patvirtinimą, priklauso nuo namo būklės ir aukšto, kuriame gyvenate.
Kitas variantas yra perkelti vonios duris į vidurį ir dešinėje pusėje statyti skalbimo mašiną, o klozetą pasukti į vonios pusę.
Niša, kurioje norite statyti savo lovą gana siaura ir negili, nors tai svarstytinas variantas.
Jei norite, galite parašyti až, galiu padėti svarstant smile.gif


Sveikos. Aš irgi gyvenu tokiam pačiam bute. Pradžioje taip pat turėjau tokių pačių minčių kaip Izolda. Norėjau padidinti vonią ir į virtuvę daryti įėjimą iš svetainės (t.y. mano kambario). Bet tuomet aukočiau savo privatumą. Pas dukrą ateina draugės, pastoviai marširuoja į virtuvę ir atgal. Vadinasi vaikščiotų per mano kambarį. O kai atvažiuoja mano draugas, norisi kartais vienu du pabūti. Todėl atsisakiau minties sienų griovimo ir nesigailiu. Taip, turiu nedidukę vonią ir virtuvę, bet atskirus kambarius ir abi su dukra patenkintos.
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2016 04 13, 11:59)
Sveikos. Aš irgi gyvenu tokiam pačiam bute. Pradžioje taip pat turėjau tokių pačių minčių kaip Izolda. Norėjau padidinti vonią ir į virtuvę daryti įėjimą iš svetainės (t.y. mano kambario). Bet tuomet aukočiau savo privatumą. Pas dukrą ateina draugės, pastoviai marširuoja į virtuvę ir atgal. Vadinasi vaikščiotų per mano kambarį. O kai atvažiuoja mano draugas, norisi kartais vienu du pabūti. Todėl atsisakiau minties sienų griovimo ir nesigailiu. Taip, turiu nedidukę vonią ir virtuvę, bet atskirus kambarius ir abi su dukra patenkintos.

Gal galetut atsiusti savo planeli, kaip pavyko viska sutalpinti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(~kerijyte~ @ 2016 04 13, 08:52)
Laba Izolda,

gyvenu lygiai tokiame pačiame bute smile.gif Ta siena, kurią norite nugriauti, yra nešančioji, todėl jos judinti negalima. Pagal projektą galite nebent padaryti ten įėjimą į virtuvę ir užtverti koridoriaus dalį taip prasiplatinant vonią. Tačiau neaišku, ar gausite patvirtinimą, priklauso nuo namo būklės ir aukšto, kuriame gyvenate.
Kitas variantas yra perkelti vonios duris į vidurį ir dešinėje pusėje statyti skalbimo mašiną, o klozetą pasukti į vonios pusę.
Niša, kurioje norite statyti savo lovą gana siaura ir negili, nors tai svarstytinas variantas.
Jei norite, galite parašyti až, galiu padėti svarstant smile.gif

Be abejo, tai nesanti seina, tai galeciau issikirsti tik anga joje. Padidetu vonia su toletu bei virtuveje papildoma siena baldams ir buitinei technikai. Svarsciau jusu varianta, kad vonioj duris deti per viduri ir taip sutalpinti skalbimo masina ir pasukti unitaza i vonia. Bet tuomet tektu atsisakyti kriaukles. Ar patogu gyventi be kriaukles? Kaip vonia jus isirenge? Kur pvz pakabintas veidrodis ir kur deti visas priemones?

Beje, dabar tam bute nuarde visas duris ir staktas pries remonta, tai taip pat atsivere erdve i virtuve ir i kambari. Tai net jei negriauciau, nebenoreciau deti svetaineje ir virtuveje duru.
Nezinau ar marsiravimas per kambari labai vargintu, gal tiesiog neisivaizduoju to. Mane labiausiai stabdo naktys. Nes labai vertinu miega, miegu itin jautriai, bijau, kad girdesiu, kaip dirba saldytuvas, o gal dukra nakti uzsimanys ko i virtuve pvz uzkasti, tuomet tikrai labiausiai trikdu butent kokybisko miego trukumas.
Nisa 200x136, tai beveik telpa 200x140 ciuzinys. O erdve atskirciau, kad ir pakabinama sirma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izolda: 13 balandžio 2016 - 16:42
QUOTE(Izolda @ 2016 04 13, 17:39)


Beje, dabar tam bute nuarde visas duris ir staktas pries remonta, tai taip pat atsivere erdve i virtuve ir i kambari. Tai net jei negriauciau, nebenoreciau deti svetaineje ir virtuveje duru.
Nezinau ar marsiravimas per kambari labai vargintu, gal tiesiog neisivaizduoju to. Mane labiausiai stabdo naktys. Nes labai vertinu miega, miegu itin jautriai, bijau, kad girdesiu, kaip dirba saldytuvas, o gal dukra nakti uzsimanys ko i virtuve pvz uzkasti, tuomet tikrai labiausiai trikdu butent kokybisko miego trukumas.


Jei jūs jautriai miegate..tai tikrai tuomet nedarykite tokio perplanavimo.. unsure.gif Juk aišku dukra kelsis - ir pavalgyti ir į tualetą..o ir bus laikas kai kiek vėliau namo grįš ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 04 13, 17:39)
Gal galetut atsiusti savo planeli, kaip pavyko viska sutalpinti  4u.gif
Papildyta:

Be abejo, tai nesanti seina, tai galeciau issikirsti tik anga joje. Padidetu vonia su toletu bei virtuveje papildoma siena baldams ir buitinei technikai. Svarsciau jusu varianta, kad vonioj duris deti per viduri ir taip sutalpinti skalbimo masina ir pasukti unitaza i vonia. Bet tuomet tektu atsisakyti kriaukles. Ar patogu gyventi be kriaukles? Kaip vonia jus isirenge? Kur pvz pakabintas veidrodis ir kur deti visas priemones?

Beje, dabar tam bute nuarde visas duris ir staktas pries remonta, tai taip pat atsivere erdve i virtuve ir i kambari. Tai net jei negriauciau, nebenoreciau deti svetaineje ir virtuveje duru.
Nezinau ar marsiravimas per kambari labai vargintu, gal tiesiog neisivaizduoju to. Mane labiausiai stabdo naktys. Nes labai vertinu miega, miegu itin jautriai, bijau, kad girdesiu, kaip dirba saldytuvas, o gal dukra nakti uzsimanys ko i virtuve pvz uzkasti, tuomet tikrai labiausiai trikdu butent kokybisko miego trukumas.
Nisa 200x136, tai beveik telpa 200x140 ciuzinys. O erdve atskirciau, kad ir pakabinama sirma.


Na, neturiu aš planelio, tai negaliu nieko atsiųsti. Vonios duris patraukiau į vidurį sienos. O pačioje vonioje išsidėstės iš kairės į dešinę: skalbyklė, duršo kabina, klozetas, kriauklė su pakabinama spintele.
O koridoriuje į virtuvę buvo tokios baisuokliškos antresolės, tai aš jas išmečiau, išėmiau duris į virtuvę, tai tas koridoriukas pasidarė daug erdvesnis. Beje, į vonią dėjau varstomas duris (jūs tikriausia norite stumdomų, bet aš tokių net nesvarsčiau).
Kiekvienas deliojasi savo prioritetus, pliusus ir minusus. Labai linkiu jums įsirengti namus pagal savo poreikius ir kad juose būtų gera ir patogu gyventi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 04 12, 21:12)
http://www.part.lt/p...250da8a0562.jpg

Laba, pirkau stai toki buta. Gyvensiu as su dukra. Ketinau sujungti virtuve su kambariu ir padaryti svetaine bendra, o nisoje savo miegamo lova. Kitas kambarys butu vaikui. Ka manote?
Nes siaip vonia tokia maza, kad nera kur padeti skalbimo masinos

nesvarstete - is virtuves pasidaryti maziuka miegamaji, o virtuve kelti i kambari? Abi turetumete privacias erdves miegojimui ir erdve buvimui kartu.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 04 13, 17:39)
Gal galetut atsiusti savo planeli, kaip pavyko viska sutalpinti  4u.gif
Papildyta:

Be abejo, tai nesanti seina, tai galeciau issikirsti tik anga joje. Padidetu vonia su toletu bei virtuveje papildoma siena baldams ir buitinei technikai. Svarsciau jusu varianta, kad vonioj duris deti per viduri ir taip sutalpinti skalbimo masina ir pasukti unitaza i vonia. Bet tuomet tektu atsisakyti kriaukles. Ar patogu gyventi be kriaukles? Kaip vonia jus isirenge? Kur pvz pakabintas veidrodis ir kur deti visas priemones?

Beje, dabar tam bute nuarde visas duris ir staktas pries remonta, tai taip pat atsivere erdve i virtuve ir i kambari. Tai net jei negriauciau, nebenoreciau deti svetaineje ir virtuveje duru.
Nezinau ar marsiravimas per kambari labai vargintu, gal tiesiog neisivaizduoju to. Mane labiausiai stabdo naktys. Nes labai vertinu miega, miegu itin jautriai, bijau, kad girdesiu, kaip dirba saldytuvas, o gal dukra nakti uzsimanys ko i virtuve pvz uzkasti, tuomet tikrai labiausiai trikdu butent kokybisko miego trukumas.
Nisa 200x136, tai beveik telpa 200x140 ciuzinys. O erdve atskirciau, kad ir pakabinama sirma.


Vonioje telpa ir nedidelė kriauklė lygiai toje pačioje vietoje, tik nepastatysite skalbimo mašinos 60x60. Ir spintelės, veidoris taip pat telpa, tik gal ne maxi dydžio smile.gif
Pati gyvenu be durų virtuvėje, tačiau tokiu atveju reikia nepagailėti pinigėlių ir įsigyti tikrai galingą gartraukį, nes kitaip visi namai pakvimpa naminiais pyragais smile.gif
Jei jautriai miegate, tikrai nepatarčiau jungti svetainės su virtuve ir nedėti durų svetainėje.
Tikrai galima daryti virtuvę svetainėje, o miegamąjį virtuvės vietoje, tačiau investicijos tokiu atveju tikrai didžiulės, o ir gero meistro dėl vandentiekio nutekėjimo tikrai reikės...
Atsakyti